IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
2. kvě 2013

@sasanka033 nejsem z prahy tak ti s tou košilí nemohu pomoci ☹

megie4
2. kvě 2013

@sasanka033 Žádost potvrzena příteli!Díky 😉 🙂

sasanka033
2. kvě 2013

@megie4 ja si myslela, ze to dostanu asi trikrat v jednom tydnu a kdyz jsem to dostala, tak jsem o tom skoro nevedela. a kdy teda chces testovat?

sasanka033
2. kvě 2013

@irisi diky i tak...ono treba nekoho napadne, ze videl u nejaky znacky, ktera je vsude po republice...ja nevim, treba v H&M, nebo kde vsude maji pansky oddeleni. vis, ze pak by to v prazskym obchode bylo taky. volala jsem do marks & spencer, ale nemaji.

megie4
2. kvě 2013

@sasanka033 Asi zítra,ale to bude stejně teprve 11.den po et,takže pořád brzy.Ale v pondělí už jedu na krev.Z té budu mít výsledky určitě až v úterý,jako posledně.

mardusenka30
2. kvě 2013

@megie4 mohu vědět jaké jsi po et doteď měla příznaky, já jsem 5 den po transféru a mám pocit, že už mi není nic není, jen mám citlivá prsa a břicho ještě mírně bolí hlavně když je plný moč. měchýř, zácpu nemám, akorát mi piíjde, že mám dost návaly horka, ale vše připisuju vysokým dávkám utrgestanu...

sasanka033
2. kvě 2013

@megie4 a nechces to zkusit do te krve vydrzet a netestovat vubec? abys nemela zbytecny nervy, kdyby bylo bilo...

danielapro
2. kvě 2013

Ahojte holky!!!

Copak je tu nového?

Dnes jsem 10den po IUI a bolí mě břicho jak před MS a i prsa mě pobolívají...Tak jsem zvědavá jestli MS dostanu i přes utroš a nebo po vysazení...

@megie4 Držím pěstičky ať máš //

sasanka033
2. kvě 2013

@danielapro ahoj, to je zajimavy, ty beres utros po IUI, jo? to mne nikdy nedali...tak drzim palce!!!🙂

danielapro
2. kvě 2013

@sasanka033 jj, dali 3x2, takže docela vysokou dávku. musím marodit, jsem unavená,motá se mi hlava...a nejsem ve svojí kůži...

danielapro
2. kvě 2013

@sasanka033 jinak děkuji. A ty jsi na tom jak?

megie4
2. kvě 2013

@mardusenka30 Ahoj. 🙂 No,holka,já tě asi ohledně příznaků moc nepotěším.9.den po et mě přestaly bolet prsa,což se mě osobně moc nezdá,ale budiž,prý to vadit nemusí.Jinak občas píchlo v podbřišku a teprve včera(to byl ten 9.den po et),bolest jako před ms a to jen večer,teď už zase nic.Zkrátka,jestli jsem v tom,ani bych to nepoznala.Tak zas jen čekám a čekám.Test zkusím zítra,i když je asi brzy a na krev jedu v pondělí.Tak snad to do té doby nedostanu,termín mám v neděli.Asi jsem ti moc nepomohla co? 😒 😅

megie4
2. kvě 2013

@danielapro Jééé,zrovna včera jsem si na Tebe vzpoměla. 🙂 Jsem ráda,že jsi se ozvala a taky samozřejmě moooooooc držím palečky pro tvoje 2 čárečky. 😀 😉

sasanka033
2. kvě 2013

@danielapro mela jsem ted stejnou davku a je pravda, ze jsem unavena byla dost. clovek asi musi pocitat, ze to telo dostava desne zabrat:( ale co bychom pro miminko neudelaly🙂
ja nic, nepovedlo se prvni IVF, davali jsme dva broucky, ale ani jednomu se asi nechtelo na svet:( ted cekam na ket jedinyho nanucka a kazdej den se modlim, aby prezil rozmrazeni a ke ketu vubec doslo.

mardusenka30
2. kvě 2013

@megie4 no jsem na tom podobně jako ty tak aspon nejsem sama a to mi stačí já testnu příští středu, dostat to mám ve čtvrtek a ten den jdu i na krev tak uvidím, tobě každopádně držím pěstičky..

danielapro
2. kvě 2013

@sasanka033 to mě mrzí.... 😢 Snad alespoň ten nanuček bude chtít se u tebe zabydlet na 9měsíců... Budu držet palečky. Kdy se to dozvíš?

1miska
2. kvě 2013

ahojte holky, po dlouhe době zdravim, z krve bylo HCG vice nez 400, takze OK..... ale místo ocekavane radosti prisel spis další stres, aby dopadl dobře UZ a bylo tam srdicko a ten cas do prvního UZ se vlece o moc o moc vic nez cas po transferu do testovani

danielapro
2. kvě 2013

@megie4 Myslím, že teď to nevyjde... I přítel si to myslí. Takže budu mít potom chvilku pautu a zkusím znova IVF a snad už k němu dojde!!! 🙂

megie4
2. kvě 2013

@sasanka033 To už je asi jedno broučku.Buď tam je a ukáže se nebo ne.To je jednoduché.Testy mám 3,tak jeden zítra,jeden v neděli a jeden v pondělí ráno. 😀

danielapro
2. kvě 2013

@1miska Asi to je těžké, ale zkus myslet pozitivně, miminko tam je a už pociťuje vše od tebe. Věřím, že vše bude OK. 😉

sasanka033
2. kvě 2013

@danielapro dekuju, jsi zlato🙂 no teprve mi skoncila ms, takze v pondeli se zenu na prvni UTZ, kde se dozvim, zda budu mit prirozene ovu a podle toho asi bud to bude v nativu, nebo mi budou nak nahanet sliznici nebo co🙂 holky tady psaly, ze ke ketu dojde zrejme podle toho, jak stary je to embryo a kdy mas mit v prirozenym cyklu ovulaci. takze treba pokud ovu je 13DC a embryu bylo 5 dni, tak ket bude 18 DC. aspon jsem to tak pochopila🙂

sasanka033
2. kvě 2013

@1miska ahoj, kraaaaasa!!!🙂 tak to ja ti hnedle soupnu dve // do tabulky🙂 at to prinasi nadeji nam, co jsme to stesti jeste nemely...

ewik84
2. kvě 2013

@sasanka033 To ani nevim, ze se musi kvuli imunite sex s kondomem. Co vlastne na te imunologii zkoumaji?

sasanka033
2. kvě 2013

@megie4 no tak v tom pripade je ti doufam jasny, ze prvni chceme vysledky my tady na konikovi, jo?🙂 a duchy samozrejme i s fotkama🙂

danielapro
2. kvě 2013

@sasanka033 Budu na tebe myslet... Pak napiš jak jsi dopadla a kdy tě to čeká... Hodně štěstí!!!

megie4
2. kvě 2013

@1miska No,bezva kočko!!!Velikááááánskááááááá gratulace! 😀 😀 😀 😀 Je to pořád samé čekání vid?Ale máš krásnou hodnotu,tak to určitě bude vše v pořádku a tak jak má být,neboj! 😀

megie4
2. kvě 2013

@sasanka033 jasný šéfe!!!! 😀 jak jinak... 😀

megie4
2. kvě 2013

@mardusenka30 Vždyť já tobě taky! 😉

sasanka033
2. kvě 2013

@ewik84 no podle me je to podle zavaznosti toho problemu, co ti najdou. nekdo ma jen nepruchodny hlen, proste se organismus zeny brani spermiim, ale ivf nebo iui to obejde, nekdo vylozene zabiji uplne vsechno, takze i vlozene embryo. proste to organismus bere jako cizi bilkovinu, predmet a zabije to. no a hodne holek dostalo jako lecbu jen kondom, treba 3 i 6 mesicu a to zensky telo si od tech spermii nejak odpocine nebo co a ty protilatky prestane produkovat. ale jak rikam, je to indivindi...

mardusenka30
2. kvě 2013

@1miska gratuluji a chápu tě, ono 9 měsíců bude člověk pořád čekat na nějaký screening, ultrazvuk, už nebude klidný asi za celou dobu, ale stojí to za to...tak se drž a opatruj, určitě to uteče...

mardusenka30
2. kvě 2013

@sasanka033 a když mi doktor při vstupním pohovoru říkal, že podle odběru krve, protilátky proti spermiím ani vajíčkům nevytvářím tak je to v pohodě??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru