IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
3. kvě 2013

@raloj take vyjukanim nevim, zda bylo 146 nebo 164 😀

dada074
autor
3. kvě 2013

@malinka_02 to je u nás to samé,neříkám,že je doma každý den v 15 hod má to pohyblivé někdy přijede v 18 nebo ve 20,ale jak píšeš jídlo,gaučink,vana a spát.Fakt toho mám někdy dost.A ještě si dovolí mě kritizovat,že něco dělám špatně,nehledě na výchovu malého bléééé. 😠

raloj
3. kvě 2013

@pistalinda35 a už je ti líp?

megie4
3. kvě 2013

@raloj myslím,že málo to není,okolo 100 by to mělo být o.k. 😉 pak záleží na tom jak a jestli to vzrůstá,ale to bude dobrý,neboj 😉

dada074
autor
3. kvě 2013

Ahoj všechny,není moc času,tak že vás dočtu večer,máme nakonec 5 folíků 3x 15,1x14 a 1x13,5,v úterý je OPU,nejprve chtěla ve středu,dokonce by mě vzali samotnou,že by si to paní doktorka odpunktovala,ale laborka zamítla,tak to bude v úterý.

raloj
3. kvě 2013

@megie4 NO to doufám, je to docela mazec. Nejdřív sem se klepala jak dopadne krev, teď jak UZ :( ale když vás tu tak čtu jsem za tyto obavy moc ráda.
Vám holky držím palce, ať to všem klapne. Ty naše mimča se na nás těší. Jen některým holt ten příchod dýl trvá ;)

sasanka033
3. kvě 2013

@raloj presne, bud za ty starosti rada. co bych za ne dala.

sasanka033
3. kvě 2013

@dada074 mela jsem to nejak hodne podobne🙂 tak drzim palce na OPU, vsechny budou krasny!🙂

raaaadka
3. kvě 2013

Holky tak ovulační hlen už se dostavil a nevím jak to počítat, když MS přišla ve čtvrtek špinění, to jsem vysadila utroš a trvala 7 dní( nezvykle dlouho) ale po tom ivf. Ale dnes bolest břicha jako ovulace, což nemívám. Tak přemýšlím, kdy začít se sexem. Chci se zeptat jak dlouho vás při ovulaci olí břicho, jestli víc dnů nebo jeden. 🙂 už blázním, ale asi mě ty hormony fakt nabudily.

sasanka033
3. kvě 2013

@raaaadka ty voe nepremejslej a vlitnete na to🙂) vod myslenek votehotnela jenom panna marie🙂

sasanka033
3. kvě 2013

@raaaadka me treba boli bricho vetsinou jen jeden den, jenze nekdy je to treba den, dva, pred prasknutim a nekdy primo pri ty ovulaci, ktera vlastne trva par vterin. kup si ovu testy a mas to...esli se vam nechce kazdej den🙂

raaaadka
3. kvě 2013

@sasanka033
My jsme dlouho bez sexu, tak jsem to chtěla do ovulace vydržet, jestli mi rozumíš. 🙂

pistalinda35
3. kvě 2013

@raloj uz je lepe. zacpa presla, tak nejsem uz tak nafoukla 🙂 co ty ?
@dada074 drzim moc a moc palecky !

raloj
3. kvě 2013

@pistalinda35 NO nechci to zakřiknout, ale snad mám taky pokoj. Ještě mě trochu bolí břicho, ale už se to dá přežít.
Teď mám zas problém, že nevím jestli jsem ještě v tom když se to nijak neprojevuje :D

sasanka033
3. kvě 2013

@raaaadka a vy mate spatnej SPG?

raaaadka
3. kvě 2013

@sasanka033
Naštěstí dobrej. 🙂

sasanka033
3. kvě 2013

@raaaadka tak vidis, tak pak kazdy dva dny znacka ideal. i kdyz s dobrym SPG muzete i kazdej den. oba dva dny pred ovu, v den ovu a den potom. idealni.

akashka
3. kvě 2013

@raaaadka když chlap dlouho nemá ejakulaci, tak to spermiím spíš škodí, takže na nic nečekej a normálně na to vlítněte ;)

sasanka033
3. kvě 2013

@raaaadka akashka ma bohuzel pravdu, rozhodne je to spis na skodu. aspon kazdy ctyri dny to musi ven, ale to uz chlapi vedi od nepameti a dovedou se podle toho zaridit🙂

raaaadka
3. kvě 2013

No nestrašte mě, večer otevřu víno a pojedeme pěkně obden. 🙂 9., 11., 13., 15. - mělo by to být pokrytý!!! 😉

go
3. kvě 2013

@raaaadka ahoj🙂take jsem mela delsi menzes, hruza. Ted jsem taky nejaka nastydla a vypada to asi na mocak ☹ . Prednison nas pekne rozhazuje ☹ .V utery nas uz ceka pohovor v Caru Brno, tak jsem moc zvedava 🙂

sasanka033
3. kvě 2013

@raaaadka no moc to s tim vinem ale neprehanejte, chlast tomu moc nepridava🙂

raaaadka
3. kvě 2013

Néé, my tak max 2 skleničky. 😉

raaaadka
3. kvě 2013

@go
Jo, to muselo být z prednisonu, já nikdy nemarodím a najednou taková rýma. Jsem ráda, že je na ústupu, nejvíc jsem se bála, že to bude alergie a že mi jí spustil ten prednison, tak snad ne. Já měla totálně ucpanej nos, oči vypadaly taky hrozně.
Dnes jsem byla v nemocnici na indikacích a dali mi termín na laparku s histeroskopií na 6.6. nástup. Ještě nevím, jestli tam půjdu. Zvažuju to. Mám ten jeden vejcovod občas naplněný tekutinou, možná brání zahnízdění, ta tekutina.
Tak mám měsíc čas si to promyslet.

irisi
3. kvě 2013

@nikolav nevěřím,když i dr rikal ze jsi hubená ještě pri stimulaci a ze ti hrozi ohss 🙂

irisi
3. kvě 2013

@raaaadka a do které nemocnice?
@dada074 krásný míry 😵 😵 ,tak je ještě u sebe trochu pomazli nez pujdou na.misku

Jinak holky ja jsem také bez jakýkoliv tehotenskych příznaků,ani prsa, ani bolesti, prostě nic 🙂.....jinak dnes jsem shanela chlazenou kachnu a pri tom jsem se pěkně namlatila,uklouzlo mi to na mokrém svahu v rukach tašky ☹ a kachnu jsem nesehnala

dada074
autor
3. kvě 2013

@sasanka033 děkuji moc,jsi zlatíčko a docela mě mrzí,že se v pondělí neuvidíme. 😢
@irisi děkuji a neboj mazlím je od rána do večera,v noci jsem toho zase moc nenaspala a jen jsem je přemlouvala,ať jsou dnes větší než minule.A nemůžeš na sebe teď dávat větší pozor,PROSÍM!!!! 😉

dada074
autor
3. kvě 2013

@pistalinda35 děkuji,vždyť já tobě také,hlavně aby prcek dobře prosperoval,pohlaď ho prosím i za mě,třeba nám to přinese štěstí,jen ho hezky hýčkej,zaslouží si to. 😝

pistalinda35
3. kvě 2013

@dada074 doufam, ze to dobre dopadne... pritel ma v cervenci 40...byl by to nejhezci darek 🙂 ja bych tak chtela, abychom byly vsechny tehulky a brzy se radovaly z miminek...

raaaadka
3. kvě 2013

@irisi vinohradská fakultní

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru