IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
25. kvě 2013

@dada074 OK dobře v neděli vstanu a půjdu ti načůrat na papírek a doufám, že ti ty dvě čárky tedy dám 🙂

dada074
autor
25. kvě 2013

@nikolav dáš je na 100% .Já ti věřím,no přece mě nezklameš na moje narozky 😀

nikolav
25. kvě 2013

@dada074 No to doufám!!!!

lussi
25. kvě 2013

@kamisb jsi skvělá, moc díky za info. Budu volat 🙂

irisi
25. kvě 2013

@lussi ahojky,jestli ti nedělá problém telefonovat,tak bych jim zavolala a rovnou telefonovala.....ale me to dela problém 🙂, takze jsem také psala mail,ale to bylo neurčitý z me strany a jen jsem chtela vedet objednaci lhuty do gennetu, tak mi podepsala sestra z archy a nabídla mi termín k nějaké dr. hned za 14 dni....jestli zvolis mail tak tam nápis ze je to přestup z jiného CAru a přímo ze chceš k Langerové.....ale radši bych volala 🙂....a třeba rekla ze na ni mam doporučení od sve gyn 😉

sasanka033
25. kvě 2013

@dada074 jojo, 29.ve stredu jdu na kontrolu 11DC.

irisi
25. kvě 2013

@lussi a na krev v pondělí?třeba jsi stejný "případ" jako pistalinda 😉, budu ti ještě držet pěsti
@nikolav tehu příznaky druhý den po KET? 😀

nikolav
25. kvě 2013

@irisi TTo nebudou těhu příznaky to bude moje rozežranost a moje chuť na sladké 😀

irisi
25. kvě 2013

holky,ctu Vas,ale nejde mi moc psát neb mi jde net jen na mobilu ☹...

Jinak z páteční prvni rizikové kontroly z Podolí 1 dobrá zpráva a 2 špatné .....dobrá ze pindata nejsou v jednom prostoru,ale každáma aspoň svůj plodovy vak 🙂,když uz maji společnou placentu .....a špatná pro manžela,ze nesmíme do porodu sex. A ta druhá,ze se mi tak spatně usídlili,ze mam placentu přímo na deloznim hrdle a je riziko krvácení,prorustani do dělohy a ze mi ji pri porodu mozna seberou ☹.....jinak Dr. rikal,ze neví co ještě existuje za komplikaci a ja ji nemam...no ale stejně jsem byla šťastná ze prdolky vidím 😵 a mi to spolu nějak vybojujem 😵

malinka_02
25. kvě 2013

@akashka u nas se chodi 14 den na krev tak to uz by byl test zbytecny..
@nikolav tak to je dobry to muzes brzo, ale osobne sem ted radsi cekala aspon do toho 10 dne a ted vidis ze se stejne stresuju.. Dnes sem nakoupila stejne testy aspon jako byl ten pitomej z dneska tak aspon snad bude silit.. Ty stare uz nemaji vubec...

malinka_02
25. kvě 2013

@nikolav no ja teda bricho hladim furt uz od etu, to se musi 😉 A i si s nim povidam 😀 a manzel vecer v posteli taky pohladi 😉

malinka_02
25. kvě 2013

@sasanka033 me se po ivf taky zkratili cykly na 21-23 dni ale nikdy mi neprisla mrcha do ketu, vzdy ji utros drzel az na 30 a to jsem mela nestimulovany ket tedy jen ten utros.. A to mam za sebou 3 kety, tak se neboj.
@nikolav
@lussi ja ulici taky sleduju 🙂 a uz peeekne dlouho 😀

malinka_02
25. kvě 2013

@dada074 no bohuzel tohle byl mamatest z prosince a ten uz neprodavaji tak sem docela nastvana ale koupila sem ty same a zitra budu porovnavat. A ano je to 10 tkovy 😉
@sasanka033 tak treba ja na ket sla 14 a 15 dc zatimco ted jsem er mela az 18 dc..fakt to nelze brat tabulkove..

malinka_02
25. kvě 2013

@irisi a ty chodis i do car do Podoli ze tam chodis ted? Ja myslim ze to je stejne skvely! Uprime? Ja na sex nemam ani pomysleni.. Nechtela bych nic riskovat a manzel taky ne.. Sice nevim jak dlouho mu to vydrzi ale doufam ze dlouho 😀

nikolav
25. kvě 2013

@malinka_02 Uvidíš, myslím, že jsi těhotná. A já budu testovat ten 10. den!

malinka_02
25. kvě 2013

@nikolav doufam!! A tobe drzim palecky a ted se drz a vydrz 😀 😀 😀

nikolav
25. kvě 2013

@malinka_02 Ty taktéž TĚHULE 😉

malinka_02
26. kvě 2013

Holky tak to vypada ze testik trosilinku zesilil i kdyz ne moc, ale vcerejsi dusik je po zaschnuti min videt nez byl, tak musim pockat az tenhle taky zaschne aby se to dalo srovnavat 😀 ale koupila sem i rapi clear a na tom je docela pekna svetlounka carka takze snad sili!! A at si klidne sili pomalicku, bude po manzelovi 😀 Hlavne at sili!!!

Jezis holky to sou nervy, to je snad horsi nez pred prvnim testem..

A k tomu me strasne boli hlava-migrena, tu mivam vzdy u Ms a mam to uz od vcera.. Hrozny, pomaha mi ibuprofen tak smula.. Snad to prejde.

irisi
26. kvě 2013

@malinka_02 suuuupeeerrr sili 😵....no to je skvělý...hele bud opatrná...
Ne ja chodila do Gennetu,ale když uz me doktorka propoustela se srdicky,tak chtěla pro bezpeci miminek zajistit ze budu v péči odborníků,domluvili jsme se na Podolí a ona mi tam domluvila dr. ke kterému chodím na rizikovku uz odted.Prostě dr. z Caru úžasná

lussi
26. kvě 2013

Dobré ránko,
hlásím, že jsem 1 DC, tak je to vyřešeno. Sice naděje už žádná, ale zase to mám tím pádem blíž k dalšímu pokusu (doufám, že už poslednímu🙂 )
@irisi a Langerová ordinuje taky na Letné nebo jak to tam funguje? Já bych chtěla na Letnou 🙂 Zavolám si ,začínala jsem v ČP jako operátorka kdysi dávno, tak mám cvik 😀
Ty jo, to jsou teda zprávy........a kdyby ti nedejbože tu dělohu vzali tak pak uštetříš za antiko, přepokládám, že další dvojčátka už neplánujete 🙂 A s tím sexem...no, budeš mu muset pomoct jinak 😀

lussi
26. kvě 2013

@malinka_02 super 😀 😵 Jsi mě zbytečně včera vyděsila ty potvoro 😀

lussi
26. kvě 2013

@sasanka033 ve středu zlom vaz!!!!

lussi
26. kvě 2013

POMOC! Nevíte jestli můžu vysadit ten Clexane? Už se mi to nechce píchat večer 😝

malinka_02
26. kvě 2013

@irisi po zaschnuti je na mamatestu carka stejna jak vcera ale na tom rapiclear vypada jak carka 😉
@lussi to me moc mrzi... Ale ted ro urcite klapne kor kjestli zmenis car tak to casto hodne pomuze!
No na mamatestu je skoro stejna ale snad jsou jen testy smejdi 😉
Ja bych si radsi zavolala do car.. U nas se nema bez krve vysazovat..

lussi
26. kvě 2013

@malinka_02 he, nám rovnou řekli, při pozitivním výsledku se objednat na utz a při negativním vysadit, tam si na odběry krve asi moc nehrají 🙂 TAky doufám, že změna pomůže. Já v ně především přestala věřit, když mi takhle pro.rali zbytečně celý IVF cyklus 😠

irisi
26. kvě 2013

Jinak se přiznám,ze vcera jsme zkusili opatrný sexik(říkala jsem si ted ještě spis než když začne placenta fungovat) a byl to propadák,strach muzovi nic nedovolil a byli jsme z toho oba špatný, takze konec....jen to bude na me vypomoci 🙂..no a cely den me pekelne bolel Levy vajecnik a vecer jsem spinila....vse si odpustim 🙂

Jo a taky se mi povedlo vypít zkysle mléko v kakadu,takže me perfektně procistil 🤐

Preji Vam krásnou neděli

irisi
26. kvě 2013

@lussi ano Langerová je na Letné a moje kamarádka embryolozka mi též víc doporučila Letnou než Archu...tak to je fajn to bych takovou telefonuckou prupravu potřebovala 🙂
Je mi to lito 😢....do třetice všeho dobrého a to se určitě podaří...me i jiným to vyšlo az na 3.ivf
Snad mi tu dělohu třeba nebudou muset brat a za antiko ušetřím i tak 😉...ráno jsem mm říkala,ze když to budou kluci tak snad dame treti na holčičku ....NEEEE dělám si srandu 🙂
S tou injekci nevím,ještě bych pichala,ale když rikas,ze žádnou kontrolu nema,tak asi vysad

irisi
26. kvě 2013

@malinka_02 hlavně ze tam čárky jsou...vsak vis ze hcg skáče narazove po dvou dnech 😉

akashka
26. kvě 2013

@malinka_02 no u nas to vypada, ze berou krev jen pri pozitivnim testu, jinak se vysazuji leky, to se mi moc nelibi, ale tak ja budu mit test pozitivni, takze me to nemusi stresovat :D Jinak gratuluju, tak muzes prestat stresovat a zacit si to uzivat, mamino ;)

zimka
26. kvě 2013

@malinka_02 No vidíš! Mimouš tě trochu škádlí. 🙂 Na tu hlavu Panadol by měl být ok, ne?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru