IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
26. kvě 2013

@akashka To máš dobré, že něco cítíš. Já maximálně někdy během dne jakoby mírňučký tlak a ráno než jsem vstala z postele jsem měla pocit na MS jinak nic. A taky mě bolí hlava a jen ležím a jsem jak mrtvá chce se mi strašně spát a furt celý den. To je strašné.

nikolav
26. kvě 2013

@akashka Jééé jak já bych si tady v tom počasí tak dala koupel vzala si časopis pustila si hudbu no tak nic. Asi bych tam stejně usnula.

akashka
26. kvě 2013

@nikolav tak já teda myslím, že tvoje příznaky jsou mnohem víc než ty moje větry :D

sasanka033
26. kvě 2013

@akashka a jaka jmena jste vymysleli? a jake jmeno pro holcicku byste chteli a nekdo vam ho vyfouk?

akashka
26. kvě 2013

@sasanka033 kluk asi matěj a holka se nám líbí natalka a nějak jiné které by se líbilo nám oběma nemůžem najít..

nikolav
26. kvě 2013

@akashka Já si ve své podstatě myslím, že žádné příznaky nemám. Ale spala bych celý den. Jde to se mnou z kopce s tím spaním 😀 vstávala jsem o půl 10 a šla se nasnídat a pak za půl hoďky jsem šla spat zase a vzbudila se o půl 1 a pak dojeli naši tak jsem byla vzhůru. Před chvílí odjeli a kdybych si lehla tak su tuhá do pěti minut.

sasanka033
26. kvě 2013

@akashka a uz jste sedeli u netu a projizdeli jmena poctive podle kalendare? 🙂 my tohle udelali, takze pokud nebudeme chtit naky ujety jmeno, tak uz vlastne neni z ceho vybirat🙂

dada074
autor
26. kvě 2013

@irisi to víš že to vybojujete.Držím palečky a i kdyby k tomu odběru dělohy došlo,tak to snad nebude taková hrůza,hlavně,že tihle prckové budou a budou v pořádku.
@malinka_02 hlavně,že tam je uvidíš zítra bude silnější,a je jedno jestli zavádějí 3 nebo 5 denní u každé ženské to hcg stoupá úplně jinak.Pořád je lepší slabý proužek než žádný. 😉
@lussi moc mě to mrzí,ale věřím tomu,že změna centra pomůže.

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav no podle me je na priznaky brzy. i kdyby bylo miminko zavrtany, tak si snad jeste takovy naroky neklade, po jednom dni, co...?

malinka_02
26. kvě 2013

@dvoranna tak to vypada dobre, a jdes na krev? Ja jsem 12 den po et 1 blastocysty.. Blby ze Ms ti muze drzet urogestan takze bys stejne mela testnout 😉
@sasanka033 ja prave mela ten samy s expiraci kveten a to je prvni a nejhezci 😀 prave kdyz mas nestimulovany tak se to bere podle utz, kdyz jsou foliky nad 16mm tak pichnou ovitrelle a jde se za 4 dny.
@pavlaru To jsem si presne rikala ze bych si pres leto vybrala dovolenou a pekne jezdila na chaty a pak v zari sla na neschopenku 😀

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 No to asi ne já ani nemám moc času se ani pozorovat není prostě kdy, když furt spím. Já su jak mrtvá to je strašný!! Ještě, že doma nemám tlakoměr. No i když byl by mě na houby. Protože i když se měřím u doktora tak má problém mi ho změřit. A v práci když si ho měřím tak to stejné. Mám normální tlak tak max. 70/50 někdy i 60/40 a to je extrém. Ale asi to bude nižším tlakem, ale já bych fakt jen spala a spala. Tak se teď nutím být vzhůru. Ale nevím jak dlouho mi to vydrží :-/

malinka_02
26. kvě 2013

@nikolav ja se taky jen sprchuju ..

sasanka033
26. kvě 2013

@malinka_02 takze se nekouka na stari embrya?

nikolav
26. kvě 2013

@malinka_02 Ok tak já se jen osprchnu. Teplá sprcha mi strašně dobře dělala když jsem měla OHSS nevím proč, ale bylo to jediné teplo co jsem snesla. Jinak jsem doma furt větrala a měla jsem doma necelých 18 stupňů a furt mi bylo strašné horko.

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav njn, pocasi je na prd, spatnej tlak. pockej az ti bude jako nam, matadorkam, to uz vydrzis uplny prd🙂 ja spim ve stoje 😀

dada074
autor
26. kvě 2013

@dvoranna držím palečky,ale zatím to vypadá dobře. 😉
@nikolav buď v klidu,já musím hodit chrupku každý den po obědě,jen co usne mrňous už jí beru také,tak že ráno honička aby jsem měla vše hotové a pak hurá do peřin,ale co je ještě horší ta žravá,dnes dokonce manžel pronesl "Luký měli bychom se před mamkou schovat nebo se za chvilku pustí do nás" a ten malej zmetek šel.Ne je to fakt šílené ty hormony dělají z člověka nenažranou bestii.Jo a pokus spíš teď tak to dělej potom už toho moc nenaspíš.

malinka_02
26. kvě 2013

Holky me taaak boli hlava to je strasny!!! Ach jo... ☹
A nakoupila jsem jeste testy dr. Max. 😀

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 Já jsem totálně mrtvá, ale. A manžel tak se prospi a já mu říkám nemůžu. A on na mě proč? A já mu říkám nemůžu jen furt chrápat!!

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav tak je lepsi spat, kdyz telo rika abys spala, nez se umele udrzovat vzhuru, to mas nekvalitni bdeni - hovnajs udelas a budes akorat zivat a budes votravna🙂

nikolav
26. kvě 2013

@dada074 No jo, ale nemůžu furt spat. A s tím jídlem. No tak jo mám hlad, ale nemůžu furt jíst páte přes deváté takže se držím. I když je brzo na nějaké příznaky, tak to embryjo tam je. A co je strašné tak to, že mám mírnou rýmu a bolí mě hlava a to mě taky strašně dnes sere. Nemůžu se vysmrkat. Mám to jakoby zaražené v nose. A nejde to ven, ale moc toho není. A taky vůbec nešpiním.

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav teda jako ne ze bys votravovala nas tady, to ne, tak jsem to nemyslela 😀 😀 ale dyt vis co🙂

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav no proste si dneska vybiras den debil no🙂

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 No to je pravda, ale to bych prospala den i noc. A to fakt nemůžu. I když je fakt, že dnes vysával manžel já nebyla schopná.

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav hele napriklad ja mam ted pravo bejt nasrana - vytahla jsem sici stroj, ze si trochu zuzim dziny a kdyz jsem to udelala s jednou nohavici, zjistila jsem, ze cela ta spodni nit je zdrchana, proste spodni strana ty nohavice je sesita uplne na dve veci. a kdo nekdy paral rucne to, co sesil stroj, vi moc dobre, co jsem si ted hodinu uzila. kram jeden 😀 a blby je, ze nevim proc se to stalo. kde je chyba. nevite nekdo? 😀

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav jdi chrapat!!!! 😀 😀

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 Nevím takové věci přenechávám mé babičce švadleně. Protože já na šití nemám naprosto nervy a strašně mě to nebaví. Takže ti neporadím 😀 ale chápu, že to nasere. Protože to párání je strašné!!!!

lussi
26. kvě 2013

Dík holky, jste miláčkové 🙂 Snad mi příště budete gratulovat, věřím tomu 🙂

lussi
26. kvě 2013

@nikolav kočko sprcha a ta taky ne moc horká!

lussi
26. kvě 2013

a venku chčije a chčije. Hlava mě taky bolí, pozitivní na tom je, že jsem si mohla vzít brufen, jinak bych chcípla, trpím na migrény 😠

nikolav
26. kvě 2013

@lussi dám jen vlažnou, třeba se aspoň proberu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru