IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

lussi
26. kvě 2013

A kdo mi přijede uřazat hlavu? Už si barvím potřetí ty moje debilní vlasy a ta fialová se mě drží jak klíště, já to budu muset hodit snad na černo. Asi si koupím místo další barvy skobu a lano a jdu se někam pověsit (s pytlem na hlavě) aby se mě nelekaly veverky 😠 😀

sasanka033
26. kvě 2013

@lussi no urcite ti priste budeme gratulovat, akorat to ma dve podminky: nesmis se veset a taky uz se vykasli na ty tvoje trikolory na palici🙂 dyt se te mimo lekne🙂

sasanka033
26. kvě 2013

@lussi no ale mozna spis naka tmave hneda by to mohla vyresit. cernou ne prosimte, to jsme delaly a mely to odpusteny tak do dvaceti, jo? 😀 😀

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav ja jsem driv spis na tyhle veci nak nemela koule, ale tudle jsem si poridila pres inzerat vojetej sici stroj a tak si obcas sama aspon neco doma zaposiju, zkratim a tak. ale do zadnejch velkejch akci se nepoustim🙂 max.bych si troufla na povleceni🙂

maraida
26. kvě 2013

@dvoranna tak držím palce 😉

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 No mě to strašně nebaví. Já bych se chtěla naučit háčkovat a nebo plést, ale asi jsem úplně blbá a tupá a nešikovná a furt se to jaksi nemůžu naučit :-/ mě to z obrázků jaksi nejde.

lussi
26. kvě 2013

@sasanka033 tvl, mě minule i plavá blond chytla do tmavě hněda, skoro do černa 😀 Já si koupím nějakou světlounkou hnědou a nechám to na palici jen chvilku, abych to neměla moc tmavé.

malinka_02
26. kvě 2013

@sasanka033 ne ne, vubec. Jde o to napojit se. A prirozeny cyklus kdy sliznice sama je dost narostla a telo zacne prechazet do druhe faze..
@nikolav prave ani moc tepla by byt nemela, muze to v tehotenstvi byt spatne, ja se sprchuju radsi ve vlazne 😀
Spinit vubec nemusis! Ja treba mam fakt takovy hlad ze jist musim jinak mi zacne byt hrozne zle z hladu.. Takze co 2 hodiny do sebe neco chaluju a uz se nevejdu do zadnych kalhot..

malinka_02
26. kvě 2013

@lussi no ja tu uplne chcipam s migrenou a ibac nemuzu!

malinka_02
26. kvě 2013

@lussi hod foto at se pobavime 😀

nikolav
26. kvě 2013

@malinka_02 no to pro mě bude horší. Mám hrozně ráda teplou vodu a hlavně koupel. A jak dlouho po KETu se nesmí koupat?

sasanka033
26. kvě 2013

@lussi to mas nakej zahadnej pigment. ale malinka ma pravdu, dej sem foto 😀

sasanka033
26. kvě 2013

@malinka_02 loupni paralen, je na bolesti a je vhodny v tehu.
jinac ja ale mam pred sebou estrofemem rizenej ket ted..tak ja uz nevim 😀

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav ty jo, teplou vodu mam taky rada, ale valeni se ve vane uplne nesnasim, ja se nekoupala ve vane snad od detstvi🙂

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 já to miluju a teď nemůžu ach jo. A já se tak těšila. No co se dá dělat.

lussi
26. kvě 2013

@malinka_02 chuďátko, úplně tě lituju☹ Stáhni si alespoň hlavu šátkem, to pomáhá. Anebo i ten paralen můžeš 😉
Foto hodim hned zítra ráno než si nabarvim snad už tu poslední barvu 😀

lussi
26. kvě 2013

@nikolav alespoň si budeš zvykat, pak s tím bubnem se tam stejně nevlezeš 😀

nikolav
26. kvě 2013

@lussi tak to se dřív nevlezu do sprcháču 😀

lussi
26. kvě 2013

A já mám asi po ms, na tamponu, sorry za ten popis, hnědej pidi flek a nikde nic, tomu říkám fofr 😕

lussi
26. kvě 2013

@nikolav tak to máte asi ku.va velkou vanu 😀

nikolav
26. kvě 2013

@lussi To zrovna ne, ale nevím nevím kam se pak teda vlezu 😀 😀

sasanka033
26. kvě 2013

@lussi to se asi jeste rozjede....

lussi
26. kvě 2013

@nikolav jak už jsem jednou psala, já vážila 90kg 😀 Takže se možná taky nikam nevlezeš 😀 Máte velký auto? 😀

lussi
26. kvě 2013

@sasanka033 no to doufám! A doufám, že brzo, ať to nemám na tý svatbě nebo na cestě na Moravu, to by byl opruz. Většinou dost šíleně trpím ☹

sasanka033
26. kvě 2013

@lussi jakoze bolesti?

sasanka033
26. kvě 2013

@lussi 90 kilo je slusna prace, zeno🙂

malinka_02
26. kvě 2013

@nikolav no uprimne by se nemelo cele rehotenstvi 😀
@sasanka033 aha, tak to budes mit trochu jinak.. Tak to ti oc neporadim me furt estrofen odmitali dat!Paralen nemam!
@lussi prave mas hodit ted at se aspon pobavime 😀

nikolav
26. kvě 2013

@lussi no máme citroen c4 pak mazdu starou ale s tou jezdí jen manžel do práce.

nikolav
26. kvě 2013

@malinka_02 fakt?? a musím to dodržovat??? a co sex 😀 ?? Jak dlouho po KET nesmí být?

malinka_02
26. kvě 2013

@lussi no jako ja mela 57 kg, diky hormonum a vsemu sem se dostala za rok (2 ivf a 3 kety) na 69kg a od pondeli nonstop zeru, nevejdu se vubec do zadnych kalhot, takze zitra jdu s rozeplym knoflikem a dnes sem koukala na gate jenze sem enchtela koupit ani vetsi normani kalhoty abych to nezakrikla!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru