IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
28. kvě 2013

@sasanka033 můj případ, že se rozdělilo embryo po šestém dnu 🙂......
@nikolav také nemám po přímé linii žádný dvojčata, pouze švagrová ale ta není pokrevní příbuzná 😀
@sasanka033 ano bylo to přesně tak jak jsi popsala 😀 😎 😵 ... prostě jsem ty dvě musela mít ať si to příroda zařídila jak chtěla
@nikolav třak počkej snad si vzpomenu...ducha jsem na tajňačku před manželem měla v sobotu, transfer expandující blastocysty bylo v úterý 😎 .....na hcg mě testovali až 13tý den po transferu a to bylo 730
@nikolav v 7tt bylo vidět jen jedno následný ten byli už vidět obě 😉... předtím se za sebe schovavali ...snad obcas jsou vidět už 6tt

nikolav
28. kvě 2013

@irisi to mi chceš říct, že jsi měla transfer v úterý a v sobotu už jsi měla ducha na testu??? No potěš koště!! Já měla transfer v pátek a dávali mi jednu hatchující blastocystu no a dnes jsem měla ducha na testu. No tak to je mazec teda. No tak to v tom případě budu mít příští týden asi dálnice že? A na krev jsi šla do CARu?

irisi
28. kvě 2013

@nikolav počkej ty už chceš aby jsi je měla velký prsa 4 den po KET 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to je prča .... tobě nestačí //
@nikolav my hledali jména včera 😵 ...tuk tuk tuk

nikolav
28. kvě 2013

@irisi nééé já to myslela komplexně. Ne 4. den po KET 😀 ale prsa vůbec necítím. Nějaké napětí a nebo bolest a tak. A vybrali jste??

irisi
28. kvě 2013

@nikolav já jsem takhle brzo testovala protože ráda testuju a nerozhází mě špatný výsedek.... v tu soibotu jsem chtěla vědět, zda tam je ještě ovitrelle nebo ne....no a pak jsem testovala až v nemocnici protože v pondělí večer mě hospitalizovali s OHSS 😉..hcg mi nechtěli udělat dřív než 14 den po ET, ale ten den už jsem šla z nemocnice dom, tak jsem je přemluvila na 13,tý den...a bylo to v nemocnici kde jsem byla hospitalizovaná
Ty jo já už mám asi z těch běžných cyklů vytahaný prsa, že mě nebolej, ale mám je nalitý trochu víc než kdy jsem měla až poslední dva týdny...takže budeš mít spoustu času.....ale já mám větší trojky běžně, to u tebe to bude viditelný víc 😉

ne nevybrali ani jedno 😀 a to bychom měli mít připraveno 4

irisi
28. kvě 2013

taky jsem nevěřila, že v tu sobotu by to mohlo už být, takže jsem to nikomu ani manžovi neřekla.... když se začal rozjíždět ten OSS tak mi to bylo jasný a ani jsem nemusela testovat.... pak teda byl na UTZ jeden , tak jsme malinkato smutnili že nevyšli dvojky ale byli jsme samozřejmě strašně vděčný že to po 5 letech pokusů klaplo...... no a to překvapení následný týden kdy tam byli vidět dva 😵

nikolav
28. kvě 2013

@irisi No tak mě to taky nerozhází ten špatný výsledek. Za to mě rozházel tady tento 😀 . No já budu testovat teď každé ráno a uvidíme co to udělá. Doufám, že to bude sílit. No já necítím vůbec nic. Jak popisují některé, že je mají citlivé a tak. Tak to vůbec. No jestli na mě bude i něco krom hrudní kosti vidět tak za to budu i ráda 😀 aha no tak to nevím co by jsme dělali mi s manželem 😀 asi by jsme byli na tom stejně jako vy dva.

nikolav
28. kvě 2013

@irisi No jo v mém případě můžu Otrivelle vyloučit a také OHSS. Takže nevím co to je. A ten duch je tam stále viditelný. Není silný, ale nemusím ten test natáčet. Vidím ho jen ho vezmu do ruky a manžel taktéž. Takže doufám, že tam zůstane a jen bude sílit. Ale nevím co si o tom mám právě myslet.

irisi
28. kvě 2013

@nikolav to víš že tam zůstane.... neboj prostě mimi tam je... a to že tě zlobíme se dvěma..... no však kdyby byli tak i tak ys byla šťastná..... ale bude tam jeden silný bojovník, který tě chce uklidnit a zahlásit, že už se zavrtal 😉

nikolav
28. kvě 2013

@irisi tak samozřejmě, že bych to druhé nedala pryč. Ale jsem s tím zaskočená. No valila jsem udělat ještě test cca 20 minut zpět. A vyfotit ho. No a posoudit můžeš na fotce. Co myslíš? Ten první je z rána a ten druhý teď z večera se zředěné moči. Výsledek byl do 5 minut na testu zřetelný.

nikolav
28. kvě 2013

Nahoře ranní test v 8 hodin z ranní moče. Dole večerní test v 21 hodin ze zředěné moče. Oba dva testy ze 4. dne po KET.

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav ja se z tebe zcvoknu, ty jsi jasna 😀 😀

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 Já jsem musela. Víš jak jsi mě nahlodala 😀

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav ty voe to je prca, ti povidam, ze to neni normalni 😀 no nic, uz te nebudu trapit, promin🙂

sasanka033
28. kvě 2013

@irisi koukam, ze expandujici blastocysticka by mela bejt skoro zaruka tehu.

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 No klidně mě můžeš trápit 😀 aspoň se rozptýlím 😉 neřežeš se ještě teď smíchy 😀 ??

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav no smeju se tady a partnera jsem do toho taky zatahla🙂 ale my ted dokoukali jednu super komedii, tak se jeste vezem na vlne smichu🙂

sasanka033
28. kvě 2013

holky moje, to je uplna infekce tady v tech dubnovkach, samy tehu🙂 a jeste ke vsemu i vicecetny 😀 kez bych to vod vas chytla. holky kveten a cerven maji naopak zatim spis smulu:(

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 hele ty se vezeš na vlně už od odpoledne kdy to začalo 😀 a chlámat se budeš aj zítra. Protože v nejbližších dnech uvidíš jen samou komedii v mém podání a v podání zde dalších účastnic 😀

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 no počkej, ale ty jsi dubnovka!! Takže úspěch zaručen. Jo a kdyby něco tak víš co...stojíš první v řadě 😉 😀

irisi
28. kvě 2013

@nikolav hel o ti na to mám říct? no buď je to extrémně silný bojovník nebo jak jsi tintítko, tak se ti hcg dostala snad do celého těla a tam se nekontrolovaně množí a nebo jsou dvoj až trojčata 😕 😕 🤐 😀

prostě neuvěřitelný 😵

akashka
28. kvě 2013

@nikolav no on je snad ještě silnější!!! Já dnes chvíli odpo uklizela a začal mě hafo bolet podbrisek, když ležím je to lepší ale jak se zvednu tak to bolí dost... Milión za to vidět co se uvnitř děje...

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav no ja jsem uz asi z tech hormonu i lehce hystericka🙂 chvili jsem smutna a chvili se smeju jak blazen🙂 ale vidis, co ti pise irisi🙂

malinka_02
28. kvě 2013

@nikolav quinny mood 4 sevmi taky libi ale ten je jen sportovni ne?? Me se libi stokke a joolz 😉
@irisi dekuju 😉

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav jojo, smat se uz asi neprestanu, kdyz vidim tvoje testy!!!🙂 ten druhej je fakt silnejsi, ty jsi rekordmanka 😀

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav ja vsadim svoje nadbytecny kila, ze zejtra budes mit na tom testy ty carky minimalne tri 😀 jako touhle rychlosti rodis za tejden🙂

nikolav
28. kvě 2013

@irisi No tak teď čumím na ten zaschlej test a je tam už regulérní viditelná čárka sice ne tak vybarvená jako sytá, ale je tam. To snad není možný!!!

malinka_02
28. kvě 2013

@nikolav ja prsa citila po opu a pak uz vzbec nic.
Jak si prisla ze vysso hcg maji holky?

malinka_02
28. kvě 2013

@nikolav a co mas za testy?

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru