IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dada074
autor
19. dub 2013

@go Renčo,kolikrát ani ženský nevědí,že jsou v jiném stavu,prostě nic necítí a přijdou na to třeba až ve třetím měsíci.
@raaaadka ˇHolky klid nic přece ještě není jasné,co ty úvahy,že to nevyšlo?MS ještě nedorazila a netestili jste,tak nic nevíte,běžte sakra na procházku a doufám,že až já budu takhle plašit za 14 dní tak,že vy těhulky mě od toho počítače také vykopete. 😉

dada074
autor
19. dub 2013

@go ne pregnyl to nebyl,ten jsem zkoušela už čtvrtý den a bylo sněhobílo,tady nejde o mě,ale jen příklad,že u každé to jde jinak.Já jen,že i kdyby zítra,nebo pozítří na testu nic nebylo tak se nic neděje,třeba je jen brzy.

go
19. dub 2013

@dada074 to mas pravdu, mam priklad v rodine, segra na to prisla az v 11 tydnu 🙂 Bohuzel v tomhle je to IVF silene, navic vim , ze pozitivni test stejne nic neznamena ☹ No tedy hruza, ja jsem dnes nejaka negativni 😒 😉

dada074
autor
19. dub 2013

@go proč nic neznamená pozitivní test? 😉

go
19. dub 2013

@dada074 ty jsi zlata 🙂 moc diky za povzbuzeni. Ja si rikam, ze jsem na cisty test pripravena, ale to proto, ze nekde uvnitr je mala nadeje. Az to nastane budu psycho ☹

go
19. dub 2013

@dada074 v me galerii fotek jsou testy, pozitivni , pak UTZ, srdicko a v 10tt konec.

ratatooy
19. dub 2013

ahoj tak jsem doma,zprávy sou super,dekuji všem za držení palců,takže bublinka už je videt odpovídáme podle PM uplne přesně 6tt

dada074
autor
19. dub 2013

@go pszcho by byla každá(nebo je),když po IVF nenajde ty vytoužené //,protože představa,že to musí podstoupit vše znovu je šílená,ale mi jsme přece bojovnice.No ne?A HLAVNĚ ty // tam budou.

dada074
autor
19. dub 2013

@ratatooy Gratulace největší ak ať krásně roste a dělá jen a jen samou radost.

go
19. dub 2013

@ratatooy krasny, uzasny, mam velkou radost z tak pozitivnich zprav. 🙂 Preji jen tak dal, hooodne stesti 🙂 Gratulace ,velka 🙂

megie4
19. dub 2013

Zdravím všechny a děkuji za dnešní palečky na OPU 😀 Tak přece máme jen 1 vajíčko(pěkné-18mm-zralé),byly tam i další folíky,ale byly malé(jen 10 mm),tak je dr.ani neodebíral.Zítra nám budou volat,jestli se oplodnění zdařilo a pokud ano,v pondělí mi ho vrátí zpátky. 🙂 Dali jsme si pro jistotu ICSI a PICSI,tak snad se zadaří.Také dnes přeji všem hodně štěstí a úspěchu při kontrolách!!!! 😉

go
19. dub 2013

@dada074 presne , uz si po tech 4 IVF a utracenych cca 250t. zacinam zvykat 😉 Nastesti jsem tjinak ak stastna, ze si rikam, ze asi nemuzeme mit s manzou vse 😢

dada074
autor
19. dub 2013

@go to jsem zažila také a vím jaké to je,nejhorší na tom je to,že člověk pak vidí ty mimča a kočárky snad na každém kroku a říká si proč zrovna já.(teda,alespoň u mě to tak bylo). 😢

dada074
autor
19. dub 2013

@megie4 gratuluji,to bude určitě bojovník!!!

go
19. dub 2013

@megie4 uzasny, bude to ten nejvetsi bojovnicek 🙂 Ja myslela, ze oboje nelze, ze lze ICSI ne PICSI a tak me to je vzdy i vysvetleno.ICSI je na lidskem faktoru vyberu spermie, PICSI je v vyber v roztoku.V kazdem pripade drzim palce a preji stesticko 🙂

pistalinda35
19. dub 2013

@ratatooy blahopřeji k mimísku 🙂
@megie4 držím palce bojovníčkovi. jistě to zvládne !

go
19. dub 2013

@dada074 nastesti u nas je to tak, ze nejak cizi deti nevnimam. Pravda je, ale ze si rikam proc se nam nedari, kdyz mame vsechny testy v poradku. Pak to vidim v tom, ze jsme dlouho cekali a honili se za jinyma vecma ☹

dada074
autor
19. dub 2013

@go neboj budete mít,teď tě nechci strašit,tak to vůbec neber,ale já si také říkala,že ten 6 pokus je poslední,malej sice lítá po baráku,ale mi jdeme s nadšením do 8 IVF.A kolikrát,když zlobí tak mu člověk (ve srandě,samo sebou) řekne "ty lumpe víš co jsi nás stál peněz a ještě vůbec neposloucháš" 😉

go
19. dub 2013

@dada074 dekuji, to neni straseni , ale povzbuzeni. 🙂 Moc dik 🙂

alba1
19. dub 2013

@ratatooy paráda...tak jen tak dál 🙂
@dada074 na krev jdu v pondělí, ale vím, že tam nic není ☹ to by na testu 11.den byl, alespon dušík... 8.IVF to je neskutečný, ale už jednoho prcka doma máte...tak to je asi taky jiné...
@megie4 sice jen jedno, ale největší bojovníček...držím pěsti ať bojuje... 🙂
@go holka hlavu vzhůru...neházej to za hlavu...

dada074
autor
19. dub 2013

@go od toho,jsem zakládala tuto diskuzi a od toho jsem tu,sice ne tak často jak bych si přála,ale je dobré když se podporujeme a chlácholíme.A hlavně potřebujeme to od těch které vědí co IVF obnáší a čím vším musíme projít.Hlavu vzhůru a neboj já si to za čas vyberu,jo? 😉

vendysch
19. dub 2013

Velká gratulace Ratatooy!!!

@megie4 Držím všechny palečky!!!

dada074
autor
19. dub 2013

@alba1 no holka u toho 7 jsem si říkala,že to žádné nervy nebudou,buď to vyjde nebo ne,svět se nezboří,když už jedno doma máme a přišlo mi to,že plaším ještě víc než u něj.Jen jsem na sebe zvědavá jak to ustojím teď.

go
19. dub 2013

@dada074 jasne, budu tady. 🙂 Uz ted vim, ze pokud nic, v cervnu to toho jdu znovu a v jinem Caru 🙂

go
19. dub 2013

@alba1 Ok , hlavu vzhuru a ty se mnou 🙂

megie4
19. dub 2013

@ratatooy Nádherné,veliká gratulace-hlavně ať jste stále zdraví,silní a krásně rostete!!!!Blahopřeju! 🙂 🙂 🙂 😉

megie4
19. dub 2013

@go Jde to.Pomocí PICSI vyberou tu nejzralejší a pomocí ICSI jí vpraví do vajíčka.Jinak děkuji,snad bude bojovat 🙂

megie4
19. dub 2013

@pistalinda35 Děkuju 😉

megie4
19. dub 2013

@alba1 Děkuju 🙂

go
19. dub 2013

@megie4 je tak to jsem rada, ze mam dalsi nove info, alespon vim pro priste🙂. Jeste , ze mame takovou super diskuzi. Hlavne moc drzim pesti 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru