IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

alba1
22. dub 2013

jo holky a dneska jsem se ptala doktora, proč jsem to teda nedostala, tak mi řekl, že mi tu mrchu drží utrouš...takže je to tak jak tu psala myslím malinka_02... 😖 takže Rádo žádný příznaky nehledej...mně bolelo břicho, pchalo mo v podbřišku...nekrvácela jsem...a vždycky mi tak zvláštně rejplo...a vidíš, nic...

alba1
22. dub 2013

@irisi a vy jste to řešili tedy dárcem?

darkwitch
22. dub 2013

Asi beru špatnej utroš mě nikdy ms nedrží 😀

go
22. dub 2013

@maraida ty chodis do Reprofitu?

mardusenka30
22. dub 2013

tak jsem to zvládla, manžel utekl a já jsem jako po mejdanu🙂

mardusenka30
22. dub 2013

@maraida tak to tě fakt lituju a nezdravotníky obdivuji🙂 jste šikulky

nikolav
22. dub 2013

@mardusenka30 Budu se těšit 🙂 na náš spoluboj

nikolav
22. dub 2013

@ratatooy Aha to zatím nemám a doufám, že nepoznám. Děkuju za rady.

maraida
22. dub 2013

@go ne,nechodím,ale vím,že je na to vyhlášený.Hlavně Dr.Machač.Taky jsem o něm přemýšlela,ale jsem od Prahy a nechce se mi dojíždět takovou dálku...

@mardusenka30 no jo,co se dá dělat,cesta za miminkem je holt pro někoho trnitá ☹ Vždycky jsem měla pero,ale teď mám změnu na Menopur.A u nás teda píchá manžel.Nadšený teda vůbec není,ale já sama bych to nedala ☹

brnanda
22. dub 2013

Ahoj,chodíme na obilňák v Brně už rok a teď nás ve středu už čeká podepisování papírů na ivf apod.
chodíte někdo na obilňák?
a můžu se k vám přidat ? 🙂

pistalinda35
23. dub 2013

Dobré ránko snažilky a těhulky 😉

darkwitch
23. dub 2013

Dobré ráno 🙂

vendysch
23. dub 2013

Holky - taky Vás tak někdy naštve chlap (jako včera mě), že si říkáte proboha s kým to vůbec chci mít další dítě? 😠 Vždyť je to takový egoistický sobec, že ho mám chuť vyfackat, aby se konečně vzpamatoval!
Kamarádka mě utěšuje, že téměř každý chlap je v jádru sobec, ale toho mého navíc maminka rozmazlila, protože celé dětství marodoval - a já to teď odnáším
🙄

dada074
autor
23. dub 2013

@malinka_02 jé tak to jsem ráda,že tu nejsem sama,přijde mi to že všechny holčiny už jsou alespoň nastimulovaný,když už ne těhotný 😉

dada074
autor
23. dub 2013

@vendysch dobré ranko,tak to znám,občas mi přijde,že mu maminka zavazovala tkaničky ještě ve 30 letech.A pokaždé si vzpomenu na pohádku Jak se budí princezny a na Krause jak se tam baví o svých nemocech,a jakou měl šílenou rýmičku "ŽE MAMÁ".

1miska
23. dub 2013

@vendysch s tim rozmrazenim v CARu mi to prijde hrozny :( me u transferu rikal, ze fresh embryjko je fresh embryjko, ale ze po rozmrazeni se rozpadne jen tak 10% embryjek, takze by se zamrazeni rozhodne nebal 🙂

1miska
23. dub 2013

jinak ja dnes 8 den po transferu //, včera tam byl jen duch a dnes krasne zesilil.....

darkwitch
23. dub 2013

@1miska gratuluju 🙂

dvoranna
23. dub 2013

Takže dneska 14. den po transferu a stále sněhobílo 😖 😠

vendysch
23. dub 2013

@dada074 Mně pomůže jen když se s ním do krve pohádám, teprve potom mu to "dojde". Jenže nechci šestileté dcerce připravit dětství s hádkama rodičů, které musí poslouchat častěji, než je zdrávo...
😒
Na druhou stranu si vážím toho, že tráví veškerý svůj čas s rodinou, nechodí po hospodách, ani za ženskýma, na své koníčky si vydělá....
Ale stejně bych ho někdy zabila 😀

vendysch
23. dub 2013

@1miska Srdečné gratulace!!!!

pistalinda35
23. dub 2013

@vendysch Jj.... chlapi jsou jiný druh 😀 ten můj si nesedl s mojím tátou... táta je velký kutil,extrovert a můj chlap je spíš kuchyňka a introvert.. . jsou jako dva kohouti 😀

pistalinda35
23. dub 2013

@1miska teda !!!! moooc blahopřeji a hned zítra zkusím první test (bude to 9 den po ET)

pistalinda35
23. dub 2013

@brnanda vítej a dobré ránko...

vendysch
23. dub 2013

@pistalinda35 já mám taky zítra 9. den po ET! Ale zdá se mi to na testování brzo - nemám prodlouženou kultivaci .... Ty asi ano, že?

raaaadka
23. dub 2013

@alba1 jo, máš pravdu, mě to taky drží utroš, test udělám ve čtvrtek, ale mám obličej jako na ms, takový ty povislý horní víčka a smutnej pohled.

raaaadka
23. dub 2013

@dvoranna a jak se cítíš? teď nevím, měla jsi PK?

go
23. dub 2013

@maraida dobre ranko, take jsem z Prahy a branila jsem se dojizdeni, ale ted uz se s tim zacinam smirovat. 🙂
Ohledne pichani, na zacatku jsem si to nedokazala predstavit a naopak manzela vyhazovala, at se nediva. Ted uz me to docela i bavi 😀

eevvaa
23. dub 2013

@malinka_02 máme icsi už aby bylo zítra ráno

go
23. dub 2013

@1miska jeste jednou velika gratulace 🙂 Opatruj se.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru