IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dvoranna
23. dub 2013

@raaaadka ahoj neměla jsem PK, citim se uplne normalne. Za začátku mě bolely prsa, ale ted uz nic

vendysch
23. dub 2013

@raaaadka Ahoj - koukám do tabulky a máš tam poznačené už dvě čárky na těhu testu - ušlo mi v diskuzi něco? 🙂

vendysch
23. dub 2013

@raaadka Teď čtu v posledních přístěvcích, že jsi ještě netestila, tak tomu teda nerozumím 😒

raaaadka
23. dub 2013

@vendysch Ne, myslela jsem, že když to tam napíšu.....tak to tak bude. 😉 Taky jsem to napsala do diskuse, že je to jen jako.

go
23. dub 2013

Dobre ranko vsem, tak dnes 10 den a snehobilo, byl to posledni test, ktery jsem si delala. Nevim cim to je, asi manzelem, jak me podporuje a snazi se vymyslet dalsi aktivity, ale jsem nabita energii na dalsi boj. Asi to je take tim, ze se tesim do noveho Caru 🙂 Vsem testujicim preji krasne // a pokud tam nahodou nebudou, tak hlavu vzhuru a hura do dalsiho boje 🙂

raaaadka
23. dub 2013

@dvoranna No, taky to tak mám, břicho jsem cítila první 2-3 dny po ET a pak už absolutně nic. Bradavky jsem měla citlivé, dokud ze mě nevyprchal Ovitrelle, pak jak mávnutím proutku nic. 😒

pistalinda35
23. dub 2013

@vendysch ano,měli jsme prodlouženou kultivaci do 5 dne.... 🙂

pistalinda35
23. dub 2013

@go testni jeste 14 den .....

@raaaadka já mám citlivá prsa, bolavý podbřišek a vsadím se,že ty budeš nakonec v tom a já ne 😀 ty příznáčku 😉

go
23. dub 2013

tak kde to dnes vazne, nejake pozitivni zpravy? 🙂

dada074
autor
23. dub 2013

@1miska gratuluji,to je paráda.

dada074
autor
23. dub 2013

@vendysch jo tak tomu naprosto rozumím,můj snad ani neví co to hospoda je 😉 a já prý vydám za 10 tak na co by si přidělával starosti někde jinde.A to ten můj je občas pěkný cholerik,ale já se nedám jak vidím,že má našlápnuto tak spustím první,neboť zastávám názor,že nejlepší obrana je útok!!! 😅

dada074
autor
23. dub 2013

@pistalinda35 tak na zítřek přeji hodně,hodně štěstíčka.

raaaadka
23. dub 2013

@pistalinda35 No jo, ty tvoje příznaky, to jsou ty co bych ráda měla, ale bohužel nemám. 😒

raaaadka
23. dub 2013

Zítra 11. den po ET, tak možná testnu, nebo počkám na 12. den. To si myslím, že pokud bude 12. den negativní, tak už to bude jasné, co myslíte??? ☹

irisi
23. dub 2013

@1miska moooooooc gratuluju,paráda 😵 ....užívej si to

@dvoranna to mě mrzí,ale ještě neztrácej naději,kdy máš jít na krev?

go
23. dub 2013

@raaaadka ja myslim, ze uz je to jasne i dnes 🙂 Hele , ty jsi tu nejvetsi plasanek ohledne priznaku a verim, ze urcite najdes // 🙂

ratatooy
23. dub 2013

@raaaadka me prsa nebolely ani u prvniho tehu a bylo to tím že to byl akorát příznak na nekojení

dada074
autor
23. dub 2013

@raaaadka já bych ten test nechala tak měsíc u ledu,tedy v tvém případě,protože pak to bude 100% a ty konečně uvěříš ty "TOMÁŠI": 😉

dada074
autor
23. dub 2013

@go viď to jsou má slova,počkej jak bude čučet až na ní mrknou ty //.

dvoranna
23. dub 2013

@irisi Mám volat do Caru bud pri pozitivním testu nebo jakmile přijdou menzes a pak az se objednam na krev. No menzes ma prijit dnes, ale zatim nic.

kolino
23. dub 2013

Holky prosím jak často voláte do car ohledně toho jak se vyvýjejí embry do transferu?????? já volala v pondělí a už prý volat nemusím, že stačí v pátek na zavedení!

raaaadka
23. dub 2013

@go Ahojky, jak se cítíš? Cítíš se jako já a dvoranna? Nebo tě něco bolí, tlačí, píchá? Mě se do toho testování vůbec nechce. Řeknu ti, bolet mě prsa, tlačit podbřišek, jsem vážně schopná testovat 6. den po ET, ale takhle..... 😒

dada074
autor
23. dub 2013

@kolino já jsem byla domluvena a pokaždé jsem volala každý den,nevydržela bych to.

raaaadka
23. dub 2013

@dvoranna A brala jsi Urtoš? Nevíš, kdy se má vysadit? Nechci se zdržovat, už bych měla ráda další ovulaci. 🙂

dada074
autor
23. dub 2013

@raaaadka Raduš co třeba nejdřív opravdu vyzkoušet ten test než budeš vysazovat léky?

go
23. dub 2013

@kolino u nas v Caru se take melo volat jen jednou, ale me to pekne stvalo ☹ . Snazila jsem se z nich dostat info alespon kazdy druhy den, ale pekne je to stvalo. Jeste , ze uz tam nebudu chodit. Chci vedet kazdy den jak jsou na tom nase embryjka a zda jsou OK vsechny.

dada074
autor
23. dub 2013

HOLKY dotaz nevíte náhodou některá proč vymazali diskuzi mám - nemám léky na IVF?

go
23. dub 2013

@raaaadka ja mela vcera vecer pekne bolesti, ale ted uz je to v pohode. Je to tim utousem, ktery drzi menzes a ta pak nemuze ven. Dnes uz vysadim alespon prednison. Ty uz zkus konecne ten testik, neboj mas je tam 🙂

mardusenka30
23. dub 2013

dobré ráno všem a gratuluji všem co mají dvě čárky a posílám sílu těm co na ně čekají...dokud nám to nepotvrdí krev neházejte flinty do žita...

mardusenka30
23. dub 2013

@brnanda já chodím na obilnák, zítra jdeme na odběr vajíček🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru