IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

meyryen
9. dub 2013

Tak já se z dubna přemístím sem, IVF mi vychází na polovinu května 😎

baby1984
autor
9. dub 2013

@meyryen taky sem se právě přemístila,protože už si tam nemám s holkama co psát,když většina jich to má za sebou a mě to všechno celé teprve čeká,ale ještě pořád čekám na MS dneska sem už 31 DC,tak ještě pár dní počkám a pak volám do CAR co a jak bude,určitě tam dělá neplechu ta cysta

meyryen
9. dub 2013

@baby1984 Já mám povinnou tříměsíční pauzu po lednovém IVF:( A čekají tě ještě vyšetření nebo už začínáš stimulovat?

baby1984
autor
9. dub 2013

@meyryen vyšetření už mám všechno za sebou,ale když sem měla začít stimulovat tak se objevila ta cysta tak ted se čeká jestli odejde s MS a stimulovat bych začala v květnu,nějak začátkem by to mělo jít tak sem zvědavá

meyryen
9. dub 2013

@baby1984 Mně ms vychází tak na polovinu května, už se nemůžu dočkat.Vkládám do toho hodně velký naděje, což bych teda prý neměla dělat a spíš vyrazit někam na dovolenou 😀

baby1984
autor
9. dub 2013

@meyryen no jo jenže to by člověk musel krást aby si doplatil IVF a ještě jel na dovču 😀

meyryen
9. dub 2013

@baby1984 Nás ten první pokus tak draho nevyšel, neměli jsem žádná embrya na zmražení, takže jsme se vešli cca do 6000

baby1984
autor
9. dub 2013

@meyryen tak to je pěkná cena,já jdu na IVF poprvé tak vůbec nemám tucha kolik to bude stát ,ale prej hodně záleží na nadstandardech co budem chtít navíc,něco našetřeno mám tak snad to bude stačit a vyjde to hned na poprvé jako před 5 lety iui.

meyryen
9. dub 2013

@baby1984 Vyšlo ti hned první IUI, tak to je teda hodně velké štěstí. Já teď mám za sebou třetí, v dubnu ještě jedno a květen IVF. Taky jsem si platila za nadstandard, měla jsem dvě pera Gonal, každé s doplatkem za 1500, ISCI jsme nepotřebovali, protože přítel má nadstandardní spermiogram a prodloužená kultivace stále 2500 + utrogestan a prednison. Teď o ISCI uvažiji, ale dr zastává názor, že v našem případě je spíše zbytečné, že tak jako tak se oplodní jen 80% vajíček, což jsme měli i přirozenou cestou....

baby1984
autor
9. dub 2013

@meyryen přesně hned na poprvé to klaplo a to mmmělnšpatný spermio a já anovulační cykly a zadařilo se 😀 takjy uvažujeme o ISCI a PK určitě

meyryen
9. dub 2013

@baby1984 a proč teď už nejdete do IUI?

lucavka
9. dub 2013

Holky taky mě snad čeká IVF na konci května. Byli jsme v březnu, ale o miminko sem hned nazačátku přišla ☹ . Sotva sem měla pozitivní testíky začala čárka znova mizet a byl konec... Jinak už mám klučinu. Tehdy nám IVF vyšlo na první pokus, ale neměli sme mrazáčky. Teď máme ještě tři sněhuláčky tak musíme doufat. Jestli to teď nevyjde musíme snažení přerušit a musím hledat práci. Co se pěněz týče je to hrůza. Potřebuju darovaný vajíčka, takže nás to tedy vyšlo na 50 000 a teď na 55 500. Ketík bude stát 5200...

baby1984
autor
9. dub 2013

@meyryen protože jsem po operaci a mudr říkala,že by to nevyšlo i kvůli tomu,že po clostu nic moc nevyrostlo tak mi nabídla hned IVF a já neáhala.

baby1984
autor
9. dub 2013

@lucavka no tak to je teda peněz,a ten kdo na to nemá tak má smůlu 🙂 každej si řekne že 3 pokusy jsou zadarmo a pak když to na ně mudr vybalí tak se nestačí divit kolik se musí doplácet

lucavka
9. dub 2013

@baby1984 - je to hrůza. U nás sme se na to vždycky skládali s babičkama a dědama. Ještěže jich máme tolik... A teď na to padlo i co manželovi vraceli na daních. Ještě že si odepisuje hypo, mě a malýho 🙂

meyryen
9. dub 2013

@lucavka My to před rodinou zatím tajíme ☹

meyryen
9. dub 2013

@baby1984 Tak to chápu

lucavka
9. dub 2013

@meyryen - taky bych si přála abych si to mohla nechat jako tajemství aspoň první tři měsíce, ale to by sme ty penízky opravdu nedali dohromady ☹

baby1984
autor
9. dub 2013

i my to tajíme u malý sme to řekli jen rodičům a nikomu jinému a tohle taky tak asi bude.Já vím,že není za co se stydět v dnešní době,ale stejně nepotřebuju aby nás lidi pomlouvaly 😒 je to rodinná záležitost a je do toho všem houby.

meyryen
9. dub 2013

@baby1984 Rodiče přítele se na vnoučátko neptají a moje mamka by hrozně moc chtěla, ale nechci jí říkat, že v tom už něco podnikáme. Mrzelo by jí, že s tím mám takové trápení a musím podstupovat IVF. Nervovala by se a nespala by z toho, takže až bude co oznamovat, tak jí to řeknu, ale zatím není co....

eevvaa
9. dub 2013

ahojky, já se dovím v pátek, kdy to vypukne, možná hned na konci tohoto týdne nebo až v půli května, záleží, kdy mi to schválí pojišťovna, už se teda nemůžu dočkat tohoto pátku, abych si zavolala, jak to vypadá se žádostí.eva

meyryen
9. dub 2013

@eevvaa Já měla schváleno tak do 14dní, jde to celkem rychle 😉

baby1984
autor
9. dub 2013

@eevvaa mě to posílala na pojišťovnu doktorka 20.3 a říkala,že za 14 dní to bude hotový,ale jelikož mám přijít až 20 dc tak sem ani nevolala jestli to schválili,ale předpokládám že jo.

eevvaa
9. dub 2013

no mě to šlo 29.3. tak uvidím v pátek

renda12
9. dub 2013

Ahojte holky,tak já jdu s manželem v květnu na první IVF jedem do Zlína na Tomášov.máme za sebou 3IUI a tak nemáme jinou možnost.jsme v očekávání za týden jedem ještě na výsledky na genetiku a pak už budu jen čekat na MS a druhý den si začnu píchat onjekce a pak 12den máme domluvený ultrazvuka pak odbr vajíček a máme domluvenou prodlouženou kultivaci manželovo sp.je vetšinou špatné a je vždy pod hranici tak at máme jistotu 🙂 když to stojí olik peněz.ale moc se těšíme

renda12
9. dub 2013

@meyryen ahojda já byla s manželem už na dovolené a pak následovalo iui nic a nepomohlo to tak máme v květnu ivf

renda12
9. dub 2013

@baby1984 nás první ivf stojí 22tisíc

baby1984
autor
9. dub 2013

@renda12 Ahojky tak to sem ráda,že tě taky čeká první 🙂 a ty už víš i jestli budeš mít krátky nebo dlouhý protokol??A taky co si budeš píchat??To já se právě dozvim všechno až ted až dostanu MS,ale zatím se pořád někde loudá už sem z toho nervozní 😠

chateau
9. dub 2013

Ahojky, ještě nevím přesně kdy, ale též tak předpokládám 🙂

visnu
9. dub 2013

Ahoj holky, mě čeká IVF v červnu, na začátku června bych měla začít stimulovat.. Mám 1 neúspěšný pokus za sebou před rokem a samozřejmě, stejně jako vy všechny, moc doufám, že to tentokrát vyjde. Musíme se pěkně povzbuzovat. 😉
Z 1. IVF jsem byla otrávená a říkala jsem si, že se mi do toho už znovu nechce a teď už se docela těším, až to všechno znovu vypukne! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru