IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
29. kvě 2013

@meyryen jo jo, fakt doufej...může to být v pohodě...

kamisb
29. kvě 2013

@jednalucka - nemusíš, nebudou Tě uspávat. Jen tak hodinu před se napij aby jsi měla trochu něčeho v močáku a pak už nepít, aby jsi to pak vydržela nejít.

meyryen
29. kvě 2013

@jednalucka Mně budou ještě ráno volat, jestli to bude mít smysl transferovat. Na lačno být nemusíš, normálně se najez. Je dobrý mít trochu plný močový měchýř, aby byl na utz dobře vidět 😉

orin77
29. kvě 2013

@jaka17 Ahojte, ztvrdla jsem na poradě, tak jsem nemohla napsat dřív. Když jsem volala na kliniku a řekla jim, že jsem si dělala 2 rozdílné testy a na jednom šmouha a druhém ne moc zřetelná čárka, tak mi "paní recepční" poradila abych si udělala test třeba za dva dny. Také jako Ty jsem se musela vetřít a zeptat se, zda je možné přijít na krevní test. Řekla mi, no pokud chcete mít jistotu, tak přijďte. Safra která by nechtěla mít jistotu??? Takže dneska jdu z práce dřív a skočím dát vzorek a uvídíme. Také mi nabízela ultrazvuk za nějaký týden až dva.

kamisb
29. kvě 2013

@meyryen -a není lepší to risknout i kdyby měli horší kvalitu? Já tomu teda nerozumím, ale aby ti takhle zbytečně nepropadl pokus?

zimka
29. kvě 2013

Jsme na 100 stránce!

orin77
29. kvě 2013

@meyryen Holka nevěš hlavu, znám jednu z Olomouce, která si nechala zavést 3 embryjka, protože byly kvality B-C nebo jak to teď značí, aby byla aspoň minimální šance a představte si chytly se všechny a má tročátka holčičky.
Chviličku trvá než se embryjka zorientují a pak pojedou, uvidíš. 🙂

orin77
29. kvě 2013

@jednalucka Jasně je to bojovník a vyvolený, takový se nedá a po ET se hned zakousne a nepustí.

jednalucka
29. kvě 2013

Děkuju holky za podporu, jsem teď v práci jen tak do počtu, ale rozhodla, že od zítra si nechám napsat neschopenku, abych byla fakt v klídku. Nějak se nám tu v práci vyostřují vztahy, tak toho se účastnit nemusím.... 😉

sasanka033
29. kvě 2013

@brsh ty voe!!!!! ty mas ducha!!!!! 😀 parada!!! gratuluju🙂

absti
29. kvě 2013

Holky,
dneska jsem 3 den stimulace co píchám 225 jednotek Menopuru a chci se zeptat měli jste nějaké příznaky stimulace?
Mě vůbec nic není a bojím se , aby mi Menopur seděl a aby se mi nějaké ty folíky vůbec tvořily.

meyryen
29. kvě 2013

@orin77 Teeeda tak to byly fakt bojovníci 😀

zimka
29. kvě 2013

@jednalucka Jé tak to máte jak u nás...

meyryen
29. kvě 2013

Holky, je možné, že jsem někde četla, že pokud nedojde k ET proplácí pojišťovna ještě 5. pokus?

sasanka033
29. kvě 2013

@meyryen zlato, my mame jednoho jedinyho nanucka, kterej se vyvijel o jeden den pomaleji, tak nezoufej🙂 nevim k nemu zadny hodnoceni, proste byl blstocystou az o den pozdeji nez mel byt, jen si delam srandu z partnera, ze je videt, ze je jeho, pac je to brzda po tatinkovi🙂 no a pristi stredu pujde nanucek k mamince do briska. uz od druhyho dne to s nim slo z kopce a vyvijel se pomalu a embryolozka mu porad davala sanci a tak se ji chopil🙂

orin77
29. kvě 2013

@absti No já si (resp. manžel) píchal Menopur, celkem 4 ampulky denně, nevím kolik je to jednotek, ale kromě únavy jsem nepociťovala nic.

orin77
29. kvě 2013

@meyryen Meryen, stejní bojovníci, jako jsou Ti Tvoji

orin77
29. kvě 2013

@meyryen S tím dalším pokusem jsem to taky slyšela, ale prý je to z toho důvodu, že platný pokus iVF končí ET a pokud k ET nedojde, tak to není ukončené IVF a proto je těch pokusů více.

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani ahoj, tak si predstav, dneska u apo - pripravuju se na KET a zrejme kvuli tomu, ze do sebe peru hormony, tak i pres negativni test bych mela na krev jit, rikala jirsova. ja se ji teda neptala proc, kdyz u ET me neposlali, ale vzhledem k tomu, ze uz ted zvysuju davky estrofemu a zacnu zavadet jeste pred KETem zase utros, tak zrejme se nesmi vysadit leky dokud to neni i z krve potvrzeny. tak to jen pro zajimavost...jak jsme to resily tudle.

orin77
29. kvě 2013

@sasanka033 Moje řeč, některým (téměř všem) chlapům to trvá než jim dojde co po nich vůbec chceš. Takže embryjko se nejřív muselo zorientovat než vykročilo správným směrem, ze kterého už neuhne 😉

sasanka033
29. kvě 2013

@jednalucka ahoj a spg mate v poradku? ICSI nebylo?

sasanka033
29. kvě 2013

@absti ja nevedela asi prvnich 10 dni vubec, ze neco picham...to bud v klidu, ted jsou ty foliky jeste malilinkaty🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@orin77 no ja totiz i slysela, ze rychle se vyvijejici embrya jsou holcicky🙂 no a tak si myslim, ze na nas ceka chlapecek a je po tatinkovi i proto, ze tomu se nechtelo na svet - narodil se tri tejdny po terminu🙂
jinak ahoj, vitam te tady🙂 uz js v tabulce? pac nevim jak jsi na tom ted rychle🙂 ale uz mas naky duchy, co?🙂

hhani
29. kvě 2013

@sasanka033 no to je to co jsem taky slysela,že po KETu se na krev jde..já to nechápu,ale pořád věřim tomu co dělají a snad by nic nepodcenili..je fakt,že kdyby alespon jeden testik mi naznačil tak budu váhat,ale já měla bílo od začátku ☹..hodně štěstí at se udrží a pěkně zavrtá 🙂

hhani
29. kvě 2013

@jednalucka když je jeden tak to je většinou velký bojovník,zavrtá se pěkně,uvidíš 😉

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani no ja taky nemela pochybnosit...dostala jsem to i pres utros, takze jsem to proste neresila. kdybych mela zpozdeni, naky priznaky, tuseni..tak bych tu krev asi resila no. dekuju, tobe taky drzim palce, holt patrime k tem, kterym se to na prvni pokus nezadarilo:/

jednalucka
29. kvě 2013

@sasanka033 Ahoj, spg vyšel mizerně, měli jsme ICSI i PICSi a přesto ☹ nevím, čím to je... jestli třeba ta vajíčka byla slabá.... nevím, prostě je to tak, jak to má bejt a prostě nám nejsou dvojčátka přána.... a budu šťastná (nejšťastnější) za jednoho držáka!!!!!!!!!

hhani
29. kvě 2013

@absti já měla taky Menopur a až tak po4-5 dnech jsem měla docela nafouklé břicho,ale jinak jsem nic nepocitovala 😉

sasanka033
29. kvě 2013

@jednalucka to vis ze jo! taky verim tomu, ze kdyz se drzi jeden, tak o to je silnejsi. taky nam nebyla dvojcatka prana...ale my jsme sli do ET dvou dvoudennich, takze tam asi ty sance nebyly moc velke. tak se drz🙂

hhani
29. kvě 2013

@sasanka033 já bych to měla dost dnes,ale zatim nic tak uvidim.Utroš mám do zítra tak uvidíme..mrzí mě,že nemáme ty nanučky,ale co nadělám..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru