IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
29. kvě 2013

@hhani mno já taky ted čekala právě i když pořád je to červnové v ohrožení a jinak taky až v září 🙂 ale já doufám, že to půjde už ted

ewickova
29. kvě 2013

@hhani tak to jsme na tom stejně ☹ to je mi líto

hhani
29. kvě 2013

@janice_opice jestli ted nebo v září....hlavně,že to vůbec bude a že to určitě dopadne,věř tomu 😉

janice_opice
29. kvě 2013

@hhani to je taky pravda 🙂

hhani
29. kvě 2013

@ewickova no co se dá dělat,ale pořád neztrácíme naději a věříme,že se to podaří...každýmu to strašně přeju a doufám,že do vánoc z nás všech tady budou těhule 🙂

hhani
29. kvě 2013

@janice_opice to víš,že jo,ale ty určitě začneš v červnu,uvidíš 😉

lenkafel
29. kvě 2013

@malinka_02 tak já se snažim si to přátelství udržet, protože kvůli mým neúspěchům otěhotnět ji nechci ztratit

janice_opice
29. kvě 2013

@hhani Jsi hodná🙂 vše záleží, jeslti stihnout genetické testy mého muže - když jo a budou Ok tak začínáme, když ne tak smůla

janice_opice
29. kvě 2013

holky nemáte někdo ten odkaz na ten TEP, který dávali?? Tuším brsh@ o něm mluvila????? Děkujuuuu

martas14
29. kvě 2013

@ewickova jo jo "vymluvit" se pomáhá 😉 , je to prostě jiné, když mluvíš o věcech s tím kdo je prožívá taky a ve stejnou dobu v podstatě.....

martas14
29. kvě 2013

@hhani mrcha jedna darebná je tu 😠 no asi lepší, že přišla a nemusíš se zbytečně ještě trápit s odběrama krve a tak....takže teď rychle proletí prázdniny plné zábavy a teplých večerů, které si užiješ s tvojím a podzim je váš, připrav se na břicho 😉

ewickova
29. kvě 2013

@martas14 moc to pomáhá 🙂. U mě je problém ze neumím byt trpělivá. A kolikrát jsi byla na IVF?

hhani
29. kvě 2013

@martas14 děkuju to jo,užijem si ho 🙂 🙂

hhani
29. kvě 2013

@janice_opice hned ti ho pošlu

kamisb
29. kvě 2013

pěkný večer přeji, všem s pozitivním testíkem moooc gratuluji 🙂

já se přidám k tobě @hhani . ..myslím, že září je taky pěkný měsíc na početí miminka, narodila jsem se v září tak to jistě bude dobrý měsíc.
Dneska mi volali z gennetu, že krev je negativní ☹ tak hold příště no ...ale to už jistě vyjde 😉

jaka17
29. kvě 2013

@kamisb holky, tak a´t se nám to září pěkně vydaří...budu fandit... 😀 😀

hhani
29. kvě 2013

no jasně holky..to září bude velmi plodné 🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@kamisb moc mě mrzí, že ti to tentokrát nevyšlo, ale jak říkáš příště to bude to pravé a vyjde to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janice_opice
29. kvě 2013

@hhani děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

janice_opice
29. kvě 2013

já doufám, že bude plodný už červen 🙂)) a pokud nebudu začínat ted v červnu přidám se k vám zářijovkám🙂

hhani
29. kvě 2013

@janice_opice ten taky bude velmi plodný,neboj 🙂

janice_opice
29. kvě 2013

A tady znovu tabulka pro nově příchozí a pro výsledky stávajících 🙂 Přeju všem moc štěstí a velké pupíky!!

hhani
29. kvě 2013

@janice_opice je fakt,že s 5 bych byla fakt vystresovaná matka..vůbec si to neumim představit se dvěma natož s pěti 😕 😅

zimka
29. kvě 2013

@hhani Nedávno někde říkai, že do 3 let budou mít placené 2 chůvy, tak aspoň tak.

kamisb
29. kvě 2013

@jaka17 - děkujeme 🙂

hhani
29. kvě 2013

@zimka no jo,ale i tak..musí to být mazec..hlavně je všechny uživit..to si ten chlap mákne 😨

brsh
29. kvě 2013

@janice_opice - Jani, a jedete na Spanilou jízdu??? Já doufám, že budu na chatě, tak bych si dala s vámi aspoň nealko pivo 🙂
@hhani - díky za ten odkaz, já se válím a dostala jsem se sem až teď 🙂
@kamisb - alespoň na to budete dvě s Haničkou 🙂 A neboj, v září to dobře dopadne!!!
@martas14 - děkuju pěkně 😉

janice_opice
29. kvě 2013

@hhani jééé to je ošklivý ty myomy

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru