IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
29. kvě 2013

@brsh musím se domluvit s manželem,ale asi nepojedeme letos vůbec:((((( páč je v práci :( ale já možná vezmu motorku a Kubu a pojedeme se podívat aspon na spanilku

hhani
29. kvě 2013

@janice_opice to jo hnusný,ale počkej až tam bude pani co ji chtěli vzít dělohu a jak to dopadlo..potom věř doktorům.. 😒

janice_opice
29. kvě 2013

@hhani no pěkný ještě u toho nejsem ale já díky nim má jedinou možnost IVF takže jim fakt už nevěřím...

hhani
29. kvě 2013

@janice_opice to je nejhorší,že jim bezmezně věříme.. 😒

janice_opice
29. kvě 2013

@hhani už je tam ta paní ...ta si taky užila teda, ale fakt jako víc názorů víc ví.....udělala dobře, že je neposlechla

janice_opice
29. kvě 2013

@hhani no tak by to mělo být,ale bohužel z jejich strany to nefunguje. To tu radši nebudu psát co se stalo znémé při opu...

janice_opice
29. kvě 2013

Tak to je prča fakt vždyt tam mluví doktor Karhan z Gyncentra!!!!! Ten mě stimuloval na minulej pokus

brsh
29. kvě 2013

@janice_opice - tak to se ještě tady domluvíme 😉
@hhani - jo, holky, je to hrůza - ale ještě, že jsou takový pořady a už se o neplodnosti mluví. Dřív to muselo bejt pro ty maminky hrozný peklo, když nikde nic nenašly a nemohly si ani takhle poklábosit
@malinka_02 - mrknu tam a počkám si na utz, pak se přidám 😉

brsh
29. kvě 2013

Nevím komu, ale moc děkuju za srdíčko!!!

janice_opice
29. kvě 2013

já taky děkuju za srdíčko mooocccccc

janice_opice
29. kvě 2013

@brsh tam fakt mluví \Karhan co mě stimuloval na ten předchozí pokus

brsh
29. kvě 2013

@janice_opice ten, co ti to zku.....zkazil?

hhani
29. kvě 2013

@brsh ty jo ted jsem chtěla napsat to samé @janice_opice 🙂

hhani
29. kvě 2013

@janice_opice ale od Apo je tam taky jen je to gynekolog z porodnice ne z CARU..takže taky jsme slavný 😉

hhani
29. kvě 2013

já bych taky rozdávala srdíčka,ale nemám jaký..měla jsem jen jedno a to jsem poslala pro štěstí 😉 ..kde je nahrabu at se štěstí může šířit dál? ☹

janice_opice
29. kvě 2013

@brsh no on to posral tím, že mě poslal k jiné doktorce

brsh
29. kvě 2013

@hhani 😀
Hani, na srdíčka musíš počkat - ale my je zase pošleme s holkama dál, až bude správná chvíle, neboj 😉

malinka_02
29. kvě 2013

@lenkafel tak super ze se vam to dari..
@zimka ja neverim ze je ma prirozene podle me si tady na mk koupila clostik a pak se snazili doma a dopadlo to takhle!

brsh
29. kvě 2013

@janice_opice jj, už si to vybavuju! No to je hrůza ☹ Ale určitě teď bude šťastná odměna za tu hrůzu'

Holky, já jdu spát, jsem hotová. Tak dobrou noc a zítra*

hhani
29. kvě 2013

@brsh jen si je nech hezky dlouho a v září už bude nejhorší za tebou a potom posílej mooooooooocccccccccc... 😀 😀 😀

malinka_02
29. kvě 2013

@brsh zatim tam nikdo neni 😀 Teda je ale nediskutuje se.

hhani
29. kvě 2013

@brsh dobrou 🙂

martas14
29. kvě 2013

@ewickova My máme za sebou jen to jedno......měli jsme štěstí v neštěstí ........v prvním caru nás diagnozou azoospermie celkem šokli, v podstatě se s námi ani o ničem moc nebavili, jen výsledek byl, že nikdy mít děti nebudeme, ale je tu možnost dárce, takže to je v pohodě. No byli jsme hotoví, kór když do té doby nic neřeší, nevíš, oba úplně zdraví, bez problémů a pak se rozhodneš, že dozrál čas na mimi a buch je po šanci..... shodou náhod jsme se dostali do druhého caru a tam nám docent nalil novou sílu do žil, hlavně teda mužíkovi, ten to těžce nesl, bylo to zlé ho tak vidět, přečetla jsem o tom vše co net nabídl a šli jsme do toho po hlavě, po x vyšetření šel muž na operaci a já ten samý den na OPU bylo to tolik věcí co se muselo povést aby vůbec byla šance to zkusit, ale nám se ten zázrak stal a máme z něho doma malou paní užásňákovou....no a teď jdeme na Ket, co nám zbyly ještě mražáčci, takže asi taky poslední pokus, protože ta operace nebyla nic moc, chlapi by si měli hodně vážit, že můžou pouze dodat něco ve skleničce 😉

janice_opice
29. kvě 2013

@brsh pohlad za nás miminko a povídej mu pohádku🙂

hhani
29. kvě 2013

@janice_opice az mi ted z toho ukapla slza ...krásný vzkaz pro @brsh

janice_opice
29. kvě 2013

@hhani no mimískum se musí v bříšku líbit a tak je dobré jim vyprávět a zpívat🙂 🙂

kamisb
29. kvě 2013

@janice_opice - u Tebe bude plodný každý měsíc který budeš potřebovat, již to přeci musí vyjjít 🙂

ewickova
29. kvě 2013

@martas14 aha tak ze taky jste si prošly peklem. Ale mate aspoň prcka tak to je fain. Teď kdyz jsme šli na to poslední tak jsem věřila ze to vyjde a dneska vysledky z krve ze nejsem me úplně vykolejily. Vysledky v poho, alergie na sperma zmizela ale vysledek je stejny jako ty předešlý. Tak fakt nevím kde je error ☹

janice_opice
29. kvě 2013

@kamisb děkujuuuuuuuuuuuuuuuu já vím, že to ted vyjde, jsem o tom přesvědčená, cítím to v kostech 😎 😀

kamisb
29. kvě 2013

@hhani - já si myslím, že je můžeš rozdávat jen pokud někdo pošle TObě ...já ty svoje právě rozdala ...aspoň to tak chápu, že to tak je ....jinak nevím kde se berou.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru