IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
2. čer 2013

@hhani to mě mrzí

hhani
2. čer 2013

@coralin ..je to hrozný..tak at vás to postihne co nejméně...

coralin
2. čer 2013

@hhani moc díky, ale asi to bude blbý.... sousedi měli fakt kliku, protože spadl strom a těsně vedle jejich chaty. Jedna větev jim spadla přímo na komín, ale naštěstí byla jen malá... Nejhorší je dělat pak vše znovu, celou zahradu, trávníky, čistit to bláto... Nějak blbě se zvedaj podlahy, tak snad to vydrží... dnes už byla voda v chatě a nedaly se otevřít ani vnitřní dveře... :(

jaka17
2. čer 2013

@coralin nejhorší je, že se to teď furt opakuje a lidi už nemají sílu to znovu uklízet...

coralin
2. čer 2013

@jaka17 to je pravda, tak je to i u nás, máme chatu přímo u potoka a skoro pokaždé když jsou povodně tak nás to zasáhne, ale teď je blbý, že to je i uvnitř a to leta nebylo.. takže se řešilo jen to kolem, zahrada, trávník.. vše dělat znovu... a to tu zahradu měla máma tak pěknou... jsou na tom, ale lidi hůř....

coralin
2. čer 2013

@martas14 moc díky...doufejme, že poroste a jak se cítíš ty???

janice_opice
2. čer 2013

Ahoj holky tak jak jste na tomn s povodněma? My dneska evakuovali preventivně práci, je to hrůza:(((

lenkafel
2. čer 2013

@janice_opice já jsem teda z Děčína, ale manžel šel akorát vyklidit obchod, máme elektro, takže to musí být prázdné, protože zítra ráno by tam mělo být 40cm vody... :(

jaka17
2. čer 2013

@lenkafel tak to držím palce, nejen na //...

martas14
2. čer 2013

@coralin No jsem zbrchaná, člověk na to pořád myslí i když s tím nic nenadělá, už ať je ta středa a rozsekne se to tak nebo tak mám radši skutečnost, než očekávání co bude 😠

jinak jsem se dívala na zprávy a je to teda hrůza co zas teče za pohromu, tak ať se vám to vyhne co nejvíc kdo jste v ohrožení.....

lenkafel
2. čer 2013

@jaka17 děkuji, je to hrozný co se dějě, nejdřív bílo na testu, teď zase povodně....se z toho už asi zbláznim.... ☹

janice_opice
2. čer 2013

@lenkafel držím moc palce at to zvládnete...já pracuju taky v řetězci s elektrem....na centrále a dneska jsme evakuovali nejnutnější věci - důležitý dokumenty a šanony....

lenkafel
2. čer 2013

@janice_opice no my máme krám s elektromateriálem, takže důležitý je pro nás zboží, počítače a dokumenty no, no je toho mraky......si pořád řikám, co jsme tomu nahoře udělali, že nás tolik trestá.... 😖

janice_opice
2. čer 2013

@lenkafel no jasný, my máme naštěstí sklady a většinu prodejen mimo vodu takže to snad ok, ale je to strašný pro ty lidi, kteří musí s z domova..:(

jaka17
2. čer 2013

@lenkafel zase to budete mít už vybraný, toho smolíka a budou sev dařit // 😵

lenkafel
2. čer 2013

@janice_opice to jo, zaplať pán bůh, že jde jen o krám a ne o bydlení no, ale i tak....další starosti a stres

lenkafel
2. čer 2013

@jaka17 doufám no, teď je toho nějak moc, ale pořád mám radost, že jsem v téhle skupině a člověk si tu pokecá a ví, že nebojuje sám

jaka17
2. čer 2013

@lenkafel no, holky, jak teď furt pršelo, četla jsem jiný fóra a tam je to samý zamlklý těhu, kolaps placenty v 36 tt , no fuj, ještě že mám Vás... 😀 😀 😀 je to hrozný, ale člověk si musí udržovat naději....

janice_opice
2. čer 2013

holkyyyyyy té jasný, že bojujeme všechny a statečně, i mně to moooc pomáhá....tak ještě asi týden a snad se k Vám zase přidám.....

lenkafel
2. čer 2013

@janice_opice já jdu 24.6. na ultrazvuk a když to bude dobrý, tak jdu hned na ket

janice_opice
2. čer 2013

@lenkafel tak to ti budu držet strašně moc pěsti, to by nám to vycházelo tak stejně pak to čekání si myslím 🙂

lenkafel
2. čer 2013

@janice_opice i já držím palce ať je všechno v pořádku a hlavně //

janice_opice
2. čer 2013

@lenkafel to je jasný tentokrát nám to vyjde, vím to!!!!!

lenkafel
2. čer 2013

@janice_opice to je fajn, tak to už se těším, když to máme jasný 😀

janice_opice
2. čer 2013

@lenkafel no jakoby se už stalo🙂)))))))

lenkafel
2. čer 2013

@janice_opice jojo to je dobře, že to takhle bereme 🙂

janice_opice
2. čer 2013

@lenkafel No musíme!!!kvůli těm našim mimískům přece! 🙂

lenkafel
2. čer 2013

@janice_opice no jasný, jako jinak dneska ráno se dostavila ms a musim říct, že jsem nikdy neměla takové křeče

janice_opice
2. čer 2013

@lenkafel no prý to bývá, já teda trpím vždycky tak nemůžu říct, ale vím, že to holky hodně píšou tak to holka přetrp!!!!!!!at te to moc nebolí

janice_opice
2. čer 2013

@lenkafel jo a propos já jsem původem taky severočeška z Ústí 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru