IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lenkafel
2. čer 2013

@janice_opice no to jsem ještě nezažila....ale přetrpim pro ty // 🙂 , jako chvílema mi bylo na omdlení.....je tak ústečanda

janice_opice
2. čer 2013

@lenkafel mno jo mám tam ještě část rodiny a zbytek v Liťáku a kousek od Roudnice..🙂

brsh
2. čer 2013

Holky, tak my jsme tam opravdu v hajzlu... už se mají všichni připravit k evakuaci. Chudák fazolka, ta si užívá. Táta je ještě doma, ale zítra už bude muset pryč. Měli jsme vytopenej barák v 2002, čerstvě po rekonstrukci a čeká nás to všechno znovu. Plus tam bydlí půlka rodiny. Já se z toho pooooo.....víte co. @janice_opice - sraz na 99% nebude, kemp je celej pod vodou. MC mají schůzi v úterá, jestli se nepřesune jinam. Ale myslím, že budeme mít všichni úplně jiný starosti. Myslím moc na všechny!!!

mispulina912
2. čer 2013

@malinka_02 ahoj já u ivf v lednu jsem taky měla nízkou jen 8mm,pak u ketu 9mm,to jsem brala2x estrofem a 1x prednison a před ketem utroš.........ted mi to změnily 4x estrofem a 1x aspirin a tři dny před ketem mám 4x utroš a 24hod. injekce dexamed...,,,je to pořádná nálož....... ktomu jsem začala pít 0,5l čaje kontryhel a vitamíny mamavit....... také jsem byla moc překvapená i doktor že mám takovou sliznici,,ted to už jen záleží na tom rozmražení..... jak budou bojovníci bojovat...
@jaka17 děkuji snad jsem tu peřinku pořádně načechrala.......

mispulina912
2. čer 2013

@martas14 taky mi to překvapilo mě samotnou, piju půl litru..... jo a ještě jsem zhubla 7kilo tak to k tomu taky možná přispělo.... tak budu na tebe myslet at doroste ......

janice_opice
2. čer 2013

@brsh holka tak se hlavně nenervuj a mysli na toho pidíška co máš v bříšku. Straně moc Vám držím pěsti at to zvládnete a škody at jsou co nejmenší.:( Voda je strašnej živel, ale hlavně, at jsi v pohodě a klídku!!! Jinak FOE sleduju na FB a vím to a jak říkáš všichni budou mít úplně jiné starosti bohužel :(

janice_opice
2. čer 2013

@mispulina912 jsi holka šikovná to by bylo, aby to nevyšlo!!! Držím moc palce!!

mispulina912
2. čer 2013

když koukám na televizi ,na fc, tak mám slzy v očích ..tolik vody to je hrůza .... je mi smutno za ty lidi kteří jsou povodněmi postiženi.... snad už brzy přestane pršet a už na nás vysvitne sluníčko......... holky které to řešíte tak to zvládněte ,přeji hodně štěstí a zdraví.....

mispulina912
2. čer 2013

@janice_opice děkuji moc, snad ano......

janice_opice
2. čer 2013

@mispulina912 určitě a ted čekáš na to jak se mrazáčci budou mít k světu?

janice_opice
2. čer 2013

jinak holky co říkáte na ta paterčata?

akdar5
3. čer 2013

@hhani tak trošku přineslo... 😉 ale uvidíme,jak to bude dál 🙂

akdar5
3. čer 2013

tak už mi dnes nic jiného nezbylo než si ten test udělat 🙂 a dělala jsem ho ve 3 hod. ráno a byla jsem z toho tak překvapená,že jsem fakt ani spát nemohla. Tak uvidíme,jak to zvládne dál 🙂

janice_opice
3. čer 2013

@akdar5 Jůůůůůůůů to je krása 🙂 Dál už to bude jen pro potvrzení 🙂)) Pomalu gratuluju!!!!!! 😉 😉

akdar5
3. čer 2013

@janice_opice děkuju, snad budeme sílit,ale jsem už 17dpo a myslím,že ta druhá čárka je docela slabá... 😒

janice_opice
3. čer 2013

@akdar5 hele já si myslím, že je silná dost a hlavně ty testy z mo nejsou až tak směrodatné - utíkej na krev a uvidíš, že to bude OK.A nezapomen, každá to máme jinak 🙂

akdar5
3. čer 2013

@janice_opice tak snad jo, díky 😉 pátek jdu na ult,tak se uvidí,co tam vyvádí... 🙂

jaka17
3. čer 2013

@akdar5 nádhera, já to tušila, teď už bude jen sílit a za chvíli budeš s námi v únorovkách..... 😵 😵 😵 na nic negativního vůůůůbec nemysli 😠 jo a na mama test je to silný dost, to mi věř...já na něm neměla skoro nic, tak jsem přešla na dr.Max..orin měla na mama šmouhu a hcg hodně vysoký..
@brsh to je hrůza, my bydlíme u Botiče, tak to mám z první ruky..ale pokud to jde, mysli na fazolku ....zase vysvitne sluníčko....ale když to vidím, je mi všech zatopených líto a chápu, že po druhý už člověk hůř hledá síly to zase opravit... 😝

janice_opice
3. čer 2013

@akdar5 jo to bude v pohodě neboj moc držím palce a dej vědět .......Holky já vám tak závidím(samozřejmě v dobréém a přeju, ale taky bych tak chtěla vidět ty vysvěné //) 🙂)))))))) 😀

jaka17
3. čer 2013

@janice_opice neboj, já už to vidím v jasných barvách, sraz bude už s pupíkama....

akdar5
3. čer 2013

@jaka17 děkuju 😉 taky mě to napadlo,když jsem to tady na ty testy četla....ve středu si udělám další a v pátek hurá na ult.... 😉

akdar5
3. čer 2013

@janice_opice já to taky každýmu tady přeju... a když si vezmu,že já na tom byla poprvé a některé z vás už bojujete dlouho , což před vámi hrozně smekám a držím palce,až je to co nejdříve....jen ať se množíme... 😉

hhani
3. čer 2013

@akdar5 no krááááááásnýýý 🙂..vidíš já ti to řikala...tak ted at už je vše tak jak má 🙂

hhani
3. čer 2013

@janice_opice Jani já taky "závidim" tak v tom nejsi sama,ale opravdu v dobrém závidim..Nás to taky jednou čeká 😉

hhani
3. čer 2013

@brsh ty jo tak se hlavně drž a i když to jsou hrozný nervy tak mysli na mimíska..Zvládněte to co nejlépe a a at jste hlavně v pořádku...posílám počasíčko bez deště..drž se!!!

janice_opice
3. čer 2013

@akdar5 mno jo já věřím, že to vyjde!!!!
@hhani určitě se dočkáme to je jasné jen jsme asi ve frontě 🙂

zimka
3. čer 2013

Měla jsem doma jen 2 roky prošlej test tak se nechci radovat předčasně, ale bylo to tam! 🙂 Odpo běžím do lékarny.

akdar5
3. čer 2013

@hhani děkuji a v září na Tebe budu myslet 😉 my ještě taky nemáme vyhráno,ale negativní myšlení mám hodit na za hlavu.

orin77
3. čer 2013

@akdar5 Ahoj, tak to je nádhera, taková pěkná dálnice. Moc gratuluji

hhani
3. čer 2013

@janice_opice ..Jani žádná fronta neni nekonečná 🙂
@akdar5 🙂 děkuju... přesně tak žádné černé myšlenky...moc,moc držim palečky 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru