IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
4. čer 2013

@jednalucka Voni ty úči nemaj těch dětí dost v práci....já učím Čj - Vv

zimka
4. čer 2013

@jaka17 Já Aj - Vv 🙂

jaka17
4. čer 2013

@zimka jo, to já počítám s tím, že budu doma na neschopence a občas přijdu se potěšit s dětičkama....

jaka17
4. čer 2013

@zimka já to mám dobrý, dělám ve volnočasové pedagoguce, takže vlastně jen VV...

hhani
4. čer 2013

Ahoj holky...ted jsem četla,že byli evakuovány Mlékojedy tam má chatu @brsh ..nevíte o ní někdo něco jak na tom je,už dva dny tady nebyla ☹.. @janice_opice neozvala se ti?

kamisb
4. čer 2013

@janice_opice: co ta pošta dovolala (dostala) jsi se tam ? vubec nevím jak to tam je ...

jednalucka
4. čer 2013

@zimka Fakt? 🙂 to je super, když jsem byla malá, chtěla jsem být učitelkou a když to vidím dneska, jsem ráda, že to nevyšlo 😀

jednalucka
4. čer 2013

@janice_opice Ještě v TV neříkali, že okolo Karlína krouží někdo na ukradeném člunu 🙂
@brsh Držte se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

baby1984
autor
4. čer 2013

@malinka_02 je tov létě náročnější jo??

janice_opice
4. čer 2013

@kamisb
@jednalucka
holky dík Karlín je jako za války liduprázdný ulice bez aut a zapytlované dveře u domů a krámů,ale SUCHO!!! Některé baráky mají domu ve sklepech, tak doufám, že u ž to přežijeme v pohodě!!! Ale pošta je z provozních důvodů zavřená - má zapytlované dveře taky .....tak se modlím, aby byly léky v přádku....jak tady holk ypsaly tak do 25 stupnu je to OK
@hhani no prý nic moc, nevím,jeslti jí konkrétně,ale povídala, že tam má pulku rodinu a barák po rekonstrukci, tak se jí to dotklo určitě, ale měla by být v pohodě. A evauovali Mlékojedy u Neratovic?Ony jsou ještě jedny u Litoměřic... 🙄

orin77
4. čer 2013

@jaka17 to máš recht, pěkně si udělej pohodlí a odpočívej. Já si už připadám jak nemocná, pokaždé když jdu na záchod, tak se bojím, abych nezačala krvácet. Dneska si taky zajdu na krev, ale půjdu až odpledne, tak budou výsledky až ve čvrtek. Jdu si pro recept na utrouš. Přemýšlela jsem, že se objednám na UTZ příští pátek, pokud budou mít volno. Aspoň vypadnu dřív z práce. Manžel bude mít narozeniny, a tak jsem chtěla začít péct ovocné košíčky, které si v pondělí vezme do práce. Připadám si poslední dobou jak zpomalená a všechno mi dlouho trvá.

sasanka033
4. čer 2013

dobre rano vsem🙂

@janice_opice no tak to jsou dobry zpravy! a mrcha nikde, ze ne?🙂

hhani
4. čer 2013

@janice_opice jj..včera kolem půlnoci Mlékojedy u Neratovic..je to kousek od nás,ale my jsme od vody celkem daleko...Byli jsme včera ve vedlejší vesnici a je to fakt děs a hrůza...ty jo no tak snad se ozve ☹

sasanka033
4. čer 2013

@hhani ahoj a nepsala, ze se v nedeli vecer normalne vraci do prahy?

hhani
4. čer 2013

@sasanka033 jj,psala,ale je divné,že se už potom neozvala...je doma,do práce nechodí tak se divim,že ani nepísne...hlavně aby to s mimískem ustáli ☹

janice_opice
4. čer 2013

@hhani no já na ní taky myslím, ale jsem si jistá, že je v pohodě a brzy se ozve!!!!!!!!!!!Jen vím, že měla internet jen v mobilu a říkala, že se jí blbě píše nebo tak a pokud ej někde mimo tak třea nemá signál. Ale ona je holka šikovná,ona si určo poradí! 🙂
@sasanka033 Mrcha zatím nikde ťuk ťuk Ťuk!!!! ještě tak do soboty kdyby se jí chtělo vydržet aspon

sasanka033
4. čer 2013

@hhani tak snad se nebude nervovat..

lucavka
4. čer 2013

Ahoj holky. Pražandy jak to u vás vypadá s vodou? Ve čtvrtek mám jed do Gennetu na Archu a sem zvědavá jak se tam dostanu jestli nepojede metro ☹ . Navíc když nemám žádný orientační smysl a sem schopná zabloudit všude...

sasanka033
4. čer 2013

@lucavka ahoj, no dneska je to prej nejhorsi, je fakt, ze metro pres centrum nejede vubec, ale verim, ze do ctvrtka ta voda opadne a metro uz jezdit bude. archa je u florence?

akdar5
4. čer 2013

holky, pomooooooooooooooocccc!!!!! od včerejška mám pěknou migrénu a bojím si něco vzít,když test jsem měla pozitivní....co si můžu vzíta a neohrozit? nebo mi bouchne hlava ☹ ☹

lucavka
4. čer 2013

@sasanka033 jo jo, archa u Florence. Autobus mě vyhodí ve Stodůlkách a pak se tam musím dostat...

janice_opice
4. čer 2013

@lucavka na florenc jede XB - já dělám v Karlíně a jela jsem z Bílé hory tram. 22 na Malostranskou, tam jsem skočila do tram 8(XA) dojela na Masaryčku a tam přeskočila do 3(XB) a ta jede přes Florenc na Invalidovnu🙂 A ze Stodůlek by jsi se měla dostat někam tušim poblíž

janice_opice
4. čer 2013

@janice_opice zjistím ti trasu

janice_opice
4. čer 2013

@lucavka Anebo ze stodůlek metrem na Radlickou a odtamtud linkou XB na Florenc

orin77
4. čer 2013

@akdar5 zkoušela jsem o tom něco najít v jiných diskusích a holky doporučují 1 paralen a prospat se nebo kafe. Myslím, že jeden prášek by neměl ublížit to spíš ta migréna, která je hodně stresující.

lucavka
4. čer 2013

@janice_opice moc děkuju, asi to tak udělám. Snad se najdu 😀. Sem na tu orientaci fakt nemožná...

sasanka033
4. čer 2013

@lucavka noooo ze stodulek teda nevim:( v kolik tam mas bejt?

sasanka033
4. čer 2013

@lucavka jee, tak janice je super navigatorka, takze pomuze🙂 no v tehle dnech ani pro prazaky nejni sranda se tu vyznat, dneska rano jsem na vysehrade otacela holku, kera potrebovala na metro a sla uplne na druhou stranu a pritom jela z holesovic...no je to desny ted. ja mam stesti, ze chodim do prace a z prace pesky i normalne, pokud neni nak megahnusne. cca 30 minut.

sasanka033
4. čer 2013

@akdar5 ahoj, ano, lupni paralen!

janice_opice
4. čer 2013

@lucavka já ti to ještě radši ověřím, lae ve čtvrtek už zase může být všechno jinak 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru