IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

simka77spain
4. čer 2013

@janice_opice urcite pujde vsechno v poho, co by se mohlo zkazit? mesicky budou, pichat si budem a potom uz to pojede jako po masle hihihihi

simka77spain
4. čer 2013

a holky co rikate na to PGD? delali sjte si to? nebo si to budete delat? nebo to je spiz podle toho kolik vam vyjde vajicek? nic o tom nevim. cetla jsem si ze to je dobra vec, rpotoze ti aspoñ reknou jestli je vse v ebrijku v poradku, ale od holek tady toho moc o tom nectu. co si o tom myslite? nebo co vam o tom vas doktor rekl? me totiz zatim teda nic. Je to stoprocentni ta info? Stoji to bez pojisteni 11 tisic korun, tak envim...jestli by to bylo dulezite...tak nevim jestli si to zaplatit kdyz tak...napiste

aranel6
4. čer 2013

Příjemné odpoledne holčinky,

tak jsme zpět z 1.UTZ a mám potvrzeno klinické těhotenství 🙂 - miminko má skoro 4mm a krásně mu buší srdíčko - takže jsme dnes byli v Pronatalu naposledy-dostali jsme léky, zprávu a do 14.ti dnů už máme jít na první návštěvu k našemu gynekologovi 🙂 - nejkrásnější zážitek 😵

jaka17
4. čer 2013

@sasanka033 moc a moc přeju nanučkovi pěkné probuzení a šup se zavrtat k mámě....na mě teby utroš působí jako uspávadlo, tak to máš fajn, ale s tou pletí je to fakt...

jaka17
4. čer 2013

@aranel6 super ,super 😀 😀 😀 super..do třetice všeho dobrého 😅 😅 už máte obrázek??a který den jsi po ET??ztrácím přehled... já nakonec skončila u svého gynekologa pro estrofem, ten mi gratuloval a hned říkal, že vše bude ok a těší se po utz na mne...tak snad to taky dáme...

sasanka033
4. čer 2013

@jaka17 dekujeme🙂 no na me pri ivf v dubnu taky tak pusobil, ale ted ne, mozna je to fakt ta kombinace s tim estrofemem, jinak si to nedovedu vysvetlit.

janice_opice
4. čer 2013

@aranel6 veliká gratulace to je kráááássaaa 😉 😉 😉

aranel6
4. čer 2013

@jaka17 Obrázek už je v albíčku 🙂 - a jestli dobře počítám tak jsem 24 dní po ET a dle OPU bych měla dnes být 6+0 a miminko na UTZ odpovídá 6+1 tedy přímo ukázkově 🙂

janice_opice
4. čer 2013

@simka77spain no já čekám ještě na jedny výsledky z genetiky - manžela a furt ne a ne dorazit a ty jsou podmínkou toho, že ted v červnu začneme s dalším IVF...Ale ony snad dorazí, musí, ale dřív než přijde mrcha.....do jakého CAR vlastně chodíš? 🙂

jaka17
4. čer 2013

@aranel6 hned jsem tam skočila a vypadá přímo ukázkově....tak jen tak dál...

jaka17
4. čer 2013

@adrialee je tam, já se taky musím přesvědčovat, že se mi to nezdá...krááása

aranel6
4. čer 2013

@ janina_opice Moc děkuju
@ jaka17 - tak teď už jen držím pěstičky a těším se že brzy připojíš 🙂
Jen teda nevím jak s těma únorovkama-budu to muset nějak zafixlovat-protože mě vychází termín na úplný konec ledna

aranel6
4. čer 2013

@janice_opice Držím pěstičky, aby ty výsledky dopluli tak rychle jak to nejrychleji jde a všechno jste s manželem mohli v klídku a pohodě rozjet podle červnového plánu

janice_opice
4. čer 2013

@aranel6 dík, no uvidíme, hlavně,aby to pak vyšlo🙂 Jinak krásná fotečka z UTZ 🙂

jaka17
4. čer 2013

@aranel6 stačí napsat trochu pozdější datum...tak pěkně fixluj.... 😢 😀

aranel6
4. čer 2013

No tak jsem to tam dala,ale stejně nemůžu ty únorovky najít ☹

visnu
4. čer 2013

Zdravím holky, doufám, že jste všechny v pořádku a v suchu. Nás se povodně naštěstí netýkají, ale vedlejší vesnici evakuovali. Hrůza! Chudáci lidi.
Bála jsem se, že se nedostanu do Gennetu, ale nakonec jsme to zvládli, i když jsme museli přes objížďky
a cesta byla jednou tak dlouhá. Obdržela jsem injekce a dnes začínám píchat, OPU je zatím plánováno na konec příštího týdne, když vše půjde, jak má. Začínám být nervózní. 😖

@jaka17 Ahoj, teda já koukám, kolik je tady učitelek. Já učím skoro všechno, páč jsem na 1. stupni.

sasanka033
4. čer 2013

@aranel6 to se ti samo nabidne - klikni nahore na Muj fotoblog a v tvym profilu vpravo jsou skupiny, do kterych automaticky patris.

sasanka033
4. čer 2013

@aranel6 aspon teda doufam, ze to rikam dobre🙂

janice_opice
4. čer 2013

@visnu Moc ti držím pěsti at se to povede!!!!!! hlavně v klidu 🙂 🙂 🙂

simka77spain
4. čer 2013

@aranel6 to je nadherna zprava, gratuluji!

simka77spain
4. čer 2013

@janice_opice ja chodim do Gestu k k doktorovi Sulcovi.

janice_opice
4. čer 2013

@simka77spain tak doufám, že jsou tam šikovní a jsou na tebe hodní!!!! 🙂

visnu
4. čer 2013

Jéé..Díky moc. 🙂 Dostala jsem od doktorky, že o sebe málo pečuju, nehlídám se a nemám pravidelný režim. Ráno se nestíhám nasnídat, vždycky si dám něco až v práci - jednou v devět, jindy v deset. Málo piju. Taky se mě vyptávala, jestli chodím na obědy a tak. Docela mě zaskočila. 🙂 Prý že jestli neotěhotním, tak bude zle! Musím se víc snažit 😅
. Teprve budu dočítat, co jsem promeškala, jak jsi na tom ty?

simka77spain
4. čer 2013

@janice_opice no ja tam byla zatim jenom jednou hihihi, tak zatim jsem dost spokojena 🙂 hodni jsou, to urco. a ty chodis kam?

janice_opice
4. čer 2013

@visnu Má pravdu předsedo!!!!! Hodně odpočívat, pravidelně jíst a šetřit se!!!!!!! ale stejně je nejdůležitější ta psychická pohoda!!!!!!!! Nažvanilo se toho tady dost tak máš co dělat🙂)))))))

janice_opice
4. čer 2013

@simka77spain: tak to je dobře, nenech se odbýt hlavně kdyby teda chtěli tě odbýt 🙂 Já jsem na svůj poslední pokus ted přešla do IVF CUbe http://www.ivf-cube.eu/

simka77spain
4. čer 2013

@janice_opice a pred tim jsi byla na gestu?

visnu
4. čer 2013

@janice_opice A už jsem to našla. Za týden bys měla začít, že? No tak to je za chvilinku.

janice_opice
4. čer 2013

@simka77spain ne chodila jsem do Iscare a naposled největší chyba - stimulovala jsem v Gyncentru a na OPU a ET šla do Iscare ---byl to průser tak sjem přešla úplně jinam a doufám, že mi to přinese štěstí🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru