IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
5. čer 2013

@martas14 doufám.... my už máme poslední pokus vyčerpanej a jde mi o posledního mrazíka.Do srpna je ještě daleko 🙂

coralin
5. čer 2013

@janice_opice tak vnitřní pocit je nejdůležitější, tak uvidíš.-) a co imunologie v pohodě???

trefulka
5. čer 2013

@barakara Sestra mi vykládala něco o tom, že do 225 j se píchá do břicha a od 300 j že do svalu kvůli účinku 😨

janice_opice
5. čer 2013

@trefulka tak jako do břicha je to lepší,ale zvykneš si, není to žádná hrůza🙂 neboj! Já už mám těch injekcí za sebou tolik, že mi to ani nepřijde. Jsem zvědavá na manžela jak mi bude do zadku píchat ten Agolutin🙂 😀

coralin
5. čer 2013

@trefulka kamarádka jezdila na píchání injekcí do zadku... já si píchala vždycky do břicha a proč nechceš píchat do břicha????

janice_opice
5. čer 2013

@coralin no protilátky na manžovy sperime nemám 🙂 a víš co je zajímavý? že jsem četla studii, že vůbec není dokázaný, že imuno je až tak důležitá v tomhle procesu! Prý automaticky všichni zobou prednison a prý to není až tak prokázáno, že by to byl důvod..... 😉

trefulka
5. čer 2013

@coralin já chci do břicha, ale primářka říká do svalu

barakara
5. čer 2013

@trefulka Aha tak to jo, ja mam nizke davky, tak asi proto. Ja myslim, ze jde o zvyk. Ja teda picham vse do bricha a zezacatku jsem mela modriny, ale ted uz jsem to vychytala a neni to vubec poznat, ze neco picham 🙂
Drzim palce. Kdy zacinas?

trefulka
5. čer 2013

@janice_opice S tím prednisonem máš pravdu, mně taky pokaždé doktorka vykládala, jak se imulogie přeceňuje a jaký je prednison svinstvo, a když jsem řekla, že ho teda nebudu u tohodle pokusu užívat, tak že prej NE, že to jsou malé dávky. Prase aby se v tom vyznalo.

trefulka
5. čer 2013

@barakara Zítra decapeptyl do břicha a od pátku oboje.

coralin
5. čer 2013

@janice_opice tak já mám vysoký obranný látky a bojuju s nima už dlouho, takže mám na to jinej pohled. Navíc mám za sebou už 3 pokus IVF. Otázkou je, jestli to dávají preventivně, nebo jestli má člověk testy hotový. Vím, že v hodně carech to dělají, že nasadí prednison a jde se do IVF, ale záleží na výšce hodnot... pokud to nevyjde, jsou to pak jen vyhozený peníze a už ti neřeknou jestli to byla jejich chyba nebo chyba toho, že nebyla hotová imunologie.

coralin
5. čer 2013

@trefulka tak tomu nerozumím, proč???

trefulka
5. čer 2013

@coralin Co proč?

janice_opice
5. čer 2013

@trefulka no to jo podle mě doktoři sami pořádně neví.....tak to budeme mít možná OPu kousek od sebe 🙂

janice_opice
5. čer 2013

@coralin Tak to je jasný, tam kde je to opodstatněný to je jiná věc,ale když to dávají každýmu na potkání to mi přijde divný... měla jsem protilátky proti bývalému partnerovi a stejně mi to Prednison nezachránil...tak je to asi indiv....přitom 1,IVF vyšlo a pak dlouuuuho nic:////

meyryen
5. čer 2013

@coralin Ahoj, mohla bych se zeptat jestli jste před 3. pokusem dělali ještě třeba nějaká vyšetření, která jste předtím neměli?Díky

janice_opice
5. čer 2013

holky tak snad to číslo 7. bude šťastné - anebo to budu brát jako číslo 1, když jsem v novém CAR a je to trošku jiné než všechny ostatní pokusy🙂

mispulina912
5. čer 2013

@novinka2 ahoj vítám tě tu a ten příběh je nádherny zítra jdu na ket tak si ho budu předčítat,děkuji ti za to......

zimka
5. čer 2013

Utroš doma! A píšou, že se to může i jíst - zkoušela jste to některá?

janice_opice
5. čer 2013

@zimka jojo já když jsem chodila do práce tak jsem utrouš polykala a večer zaváděla

lucavka
5. čer 2013

Holky já mám nerva!!! Před koncem pracovní doby mi volali z práce že se mám jít domluvit na nástupu a něco podepsat. Vůbec mi neřekli co přesně chtějí jen že se mám akutně zítra dostavit. Přitom sem jim psala že vím že má v pátek syn narozeniny a že mi končí rodičák ale že budu mít neschopenku. Nevím co chystají a proč mi nic do telefonu neřekla. Navíc jak to vypadá v praze s metrem??? Zítra tam mám jít na utz tak přemýšlím jestli si tu neschopenku třeba můžu nechat vystavit už zíítra.

janice_opice
5. čer 2013

@lucavka Lucí hlavně se nenervuj!!!!!!nějak to dopadne a kde pracuješ? v kanclu nebo?

lucavka
5. čer 2013

@janice_opice - já mám hlavně strach abych si něco nepo.... Chtělo by to radu právníka... No psali mi ze sociálky, že abych mohla na neschopenku, musím mít po rodičáku sjednaný písemně nástup... A já mám strach že mě nějak zvládnou vyhodit. Jinak dělám v kanclu účetní..
Prosím nevíš jak to vypadá s tím metrem? Bude už zítra?

janice_opice
5. čer 2013

dneska zprovoznili několik stanic,ale nevím,jelsti zítra už pojede úplně.....

http://www.dpp.cz/povodne-aktualni-doprava/

Tak na atebe budu myslet,aby to v práci bylo v pohodě!

zimka
5. čer 2013

Dneska si mě zavolala ekonomka, že zjistila, že jsem vlastně od 22. na neschopence. V CARu jsem říkala sestřičce, že chci jen ty tři dny a nějak jsme si asi nerozuměly, tkže mi nesch. jen začla a neukončila. Že já koza do těch hodin chodila! 😀 Naštěstí to prej půjde nějak ukončit zpětně.

lucavka
5. čer 2013

@janice_opice moc moc děkuju. Musím to zítra nějak zvládnout. Všechno sem se snažila řešit včas, ale nikdo se semnou nebavil ani v práci a teprve dnes mi odpověděli ze socky, že musím mít písemně sjednaný nástup a neschopenku nesmím mít dřív abych dostala nemocenskou. Po tom jak je v práci znám mám strach o co se pokusí... Navíc po cestě do Prahy musím otravovat tchýni aby mě odvezla do práce, protože manžel má závěrečky ve škole a nemůže...

janice_opice
5. čer 2013

@lucavka budu na tebe myslet at to dopadne dobře, drž se hlavně🙂

janice_opice
5. čer 2013

@zimka no tak aspon tak!!

jaka17
5. čer 2013

@zimka ahoj, to je fakt dobrý, takže jsi pracovala za polovic... 😅 snad to půjde stornovat...jo a utroš rozhodně radši zavádět, neničí to tak játra i pro mimíska je to menší zátěž a líp se prý vstřebá...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru