IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lucavka
5. čer 2013

@janice_opice - a to nemluvím o komunikaci s úřady ☹. Jako by oni sami nevěděli co a jak ohledně zaměstnání, rodičáku a nemocenský je ☹

visnu
5. čer 2013

@janice_opice no sláva! Takže za pár dnů taky začneš. 🙂
Jak je možné, že budeš tolik platit za léky?

janice_opice
5. čer 2013

@visnu tak jenom jedna injekce Gonalu 900 IU stojí 8.000,- a já těch léků mám hodně včetně cetrotide - minulý pokus jsem platila 25 tisíc ☹
Těším se, že se konečně něcco děje!!

janice_opice
5. čer 2013

@lucavka je to mizérie stát na lidi pěkně kašle!

visnu
5. čer 2013

@meyryen Ahoj, jak se vede? Kolikaty den po ET ted jsi?

jaka17
5. čer 2013

@malinka_02 neboj, to bude všecko OK, napiš hned jak to dopadlo, kdy jdeš?? 😲

visnu
5. čer 2013

@malinka_02 Takže si mám zvyknout,jo? Jsem doufala, že to přejde. Prednison je hrozné svinstvo..snad aspoň bude k něčemu. Moc držím palce, aby zítra bylo vše v pořádku.

visnu
5. čer 2013

@janice_opice Ty jo, to je tedy pálka.. Budeme mít drahé děti. 🙂

janice_opice
5. čer 2013

@visnu mno ten pokus se vším všudy vyjde tak kolem 70-80 tis

malinka_02
5. čer 2013

@janice_opice doufam ale mam strach!!
@lucavka no tak to je presne u nas.. Maminy se nenosi!!

malinka_02
5. čer 2013

@jaka17 jdu rano na 8.30 akorat nevim jak se dostanu na nabrezi ☹
Vycerpala sem diky tomu pridavani testu sem limit na mobilu tak ani nevim zda se sem dostanu pres den..
@visnu ja ho zeru taky apotom co sem pribrala 12 kg tak ted uz me par tydnu nezabije..No hele drahe uz sou.. Ja se ted bojim na utz sem ani nespala..

janice_opice
5. čer 2013

@malinka_02 kam na nábřeží?

jaka17
5. čer 2013

@malinka_02 nojo, Podolí...já myslím, že ráno už to bude v provozu...těším se na dobré zprávy a chápu, že se asi moc nevyspíš.... 😝 mne to čeká za týden...tak dobrou, jdu na utroš a spát... 😔

malinka_02
5. čer 2013

@jaka17 no snad jo, uvidime! Dobrou! Me asi stejne nebude videt srdicko je brzo, takze stres i dal..

sasanka033
5. čer 2013

@lucavka jeee, ted to teprve ctu, to neni uplne jednoduchy, kazdopadne ja bych trvala na tom, ze chci vedet, o com jim jde a bez toho tam nesla. jakmile tam prijdes, predaji ti vypoved pro nadbytecnost patrne. proc si neprodlouzis rodicak na tri roky? no skoda, ze jsi nerekla driv..mohly jsme to zkusit nejak vymyslet. jinak vypoved je jednostrannej pravni akt, takze pokud tam zejtra pujdes a nekdo ti to pred svedkem preda, tak jsi namydlena - podepisovat to totiz vubec nemusis a je to platny. tak drzim palce!

brsh
5. čer 2013

@malinka_02 - ahoj Lauri, ty jdešzítra na utz? Já taky! Na srdíčko je brzo, ale tak aspoň něco uvidíme 😉 Já testim taky každý den, říkala jsem si, jestli to vůbec fazole dá z těch nervů. Ale čárka sílí, tak je to fakt bojovníček 😉 Jak se cítíš? Já mám pupek jak ve čtvrtým měsíci 😀

Holky, ostatní zdravím a jdu dočítat - nebyla jsem tu asi čtyři dny, tak nevím, co je novýho a tak 😎

visnu
5. čer 2013

@sasanka033 No ale na nemocenskou muze nastoupit i kdyz dostane vypoved, ne? Tusim, ze jeste nejakou dobu po ukonceni pracovniho pomeru je to mozne.

lucavka
5. čer 2013

@sasanka033 - víš mě jde jen o to, abych měla nárok na takový věci jako nemocenská, podpora v nezaměstnanosti nebo jak doufám mateřská... Já mám pořád v hlavě jak mi nadřízená vyprávěla když sem nastoupila jak umějí zamést s někým koho tam nechtějí. Stačí prý slíbit že když nepodepíšou dohodu budou mít v práci peklo a stejně pak půjdou a ještě s 53... Aspoň odstupný a nárok na dávky abych měla...

orin77
6. čer 2013

Dobré čtvrteční ráno děvčata.

eviku52
6. čer 2013

Taky přeji krásné ráno,konečně nám včera svítilo chvilkami sluníčko 🙂

sasanka033
6. čer 2013

@visnu presne tak, taky nevidim duvod, proc by nemohla nastoupit nemocenskou.

novinka2
6. čer 2013

@jaka17 Děkuji, snad se zadaří. Musím doufat 🙂

novinka2
6. čer 2013

@mispulina912 Děkuji a strašně moc držím palečky ať to vyjde 🙂

novinka2
6. čer 2013

@martas14 Děkuji 🙂

sasanka033
6. čer 2013

@lucavka ahoj, na podporu mit narok nebudes po dobu, po kterou dostanes odstupny, coz v tvym pripade budou tri mesice (byla jsi zamestnana vice jak dva roky). s tou nemocenskou to moc nechapu, mas na ni narok i pokud ti ukonci pracovni pomer. jo a jinac uz to je paragraf 52🙂 to jen, ze jsme meli vsichni zazity, ze je to 53,ale zmenili to🙂 jak rikam, rada ti poradim, nekdo uz tady rekl, abys nic nepodepisovala - ale chodi to takhle: prijdes, budou mit pripravenou dohodu, pravdepodobne i ruzny verze: napr odmena 1xmzda, verze odmena 2x mzda atd. budou ti nabizet to nejmin vyhodny jako prvni. pozor, nenech si vnutit dohodu o ukonceni bez toho, ze by tam stalo ze je to z organizacnich duvodu. v takovym pripade mas narok na odstupny, nikoliv odmenu a to je rozdil, protoze z toho se neodvadi socko a zdravko, takze dostanes vic penez. a pak to pokracuje tak, ze pokud na tu dohodu nekejvnes, tak ti predaji tu vypoved. napada me ted: budou te chtit dostat ven okamzite, takze na dohodu, abys jim nesmrdela na payrollu dalsi tri mesice, to jsou pro ne naklady, tak si krome ty vypovedi nech poslat i tu dohodu treba mailem, ze si ji promyslis - ta vypoved jde dycky stahnout a radi to udelaj. no a hlavne mi pak vsechno posli🙂

novinka2
6. čer 2013

@janice_opice Díky, snad jo, už jsem si toho prošla hodně. Ale to skoro všechny holky tady. Jsme statečnéééé 🙂

sasanka033
6. čer 2013

dobre rano holky, vcera jsem byla na KETu a uz nemuzu dospat🙂 normalne zavedu utros, lupnu estros a jdu zas chrnet🙂 ted prd🙂

novinka2
6. čer 2013

@orin77 Díky. Neboj, o to víc bude bojovat 🙂

zimka
6. čer 2013

@sasanka033 Tak pěkně hnízděte. 🙂

sasanka033
6. čer 2013

@zimka diky, porad si rikam, esli se to hnizdeni fakt da poznat🙂 ze nektery holky to fakt fyzicky citi🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru