IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
6. čer 2013

@sasanka033 mooooooooooooooooooooooooc na tebe myslím a tfuj tfuj at je to tam!! 🙂

sasanka033
6. čer 2013

@janice_opice dekuju 😀

janice_opice
6. čer 2013

@novinka2 no to je jasný, však neboj taky jsem si toho v životě hodně moc prožila, nicméně co tě nezabije, to tě posílí!

jaka17
6. čer 2013

@sasanka033 Hezky ho rozmazluj, bude se mu u tebe líbit, žádný šupky dupky do práce...hnízdění jsem žádný nezaznamenala....spíš mi přišlo, že mi vůbec nic není...tak nepanikař ...takový to roztahování jsem asi pocítila tak před čtyřmi dny...tj okolo 16 dne...je to fakt individuální, ale věřím, že někdo to cítí.. 😀 😀
@orin77 dobré ránko...
@zimka tak co utroš, jak to snášíš??? 😔

janice_opice
6. čer 2013

@sasanka033 já to cítím za tebe - už se tam vrtá a vrtá a vrtá!!!!!!! cítíš to taky? 😀

janice_opice
6. čer 2013

Jé holky nevím kdo to byl,ale děkuju moc za poslání srdíčka, to by bylo,aby nebylo ted s takovou zásobou🙂)))

sasanka033
6. čer 2013

@jaka17 diky🙂 tak ja jsem narozdil od ET naprosto v pohode. to jsem byla fakt vystrestla a pozorovala se a porad hledala na netu priznaky. tak aspon tak🙂

sasanka033
6. čer 2013

@janice_opice jasna vec 😀

meyryen
6. čer 2013

@visnu Ahoj, dnes jsem 7 den po ET pomalého a ne moc kvalitního embryjka. Takže moc šancí nemáme, spíš už jsem se smířila s negativním výsledkem. Celý ten pokus byl hodně nepovedený 😢 Tebe čeká teď v červnu 2. nebo 3. pokus?

janice_opice
6. čer 2013

@meyryen hele uvidíš nevzdávej to, třeba ho podceňuješ🙂 a zabojuje!!! Ale vím o čem mluvíš - když je celej pokus tak nějak nevyvedenej.......

zimka
6. čer 2013

@jaka17 😀 až od zítřka, dneska byl ještě pslední agolutin. Ale teda i bez utrouše - každý odpoledne odpadnu, jakože fakt usnu... a to je teprve začátek... 😀 Pak se vzbudit a už mě čeká puberťačka s lichoběžníkama. Občas teda toho mám nad hlavu, ale to se poddá, hlavně že bubliny se drží. 🙂 Dneska už mi bylo i ráno tak jako "nejistě" od žaludku, tak to beru jako - sláva, pořád jsou tam a činěj se.
Jak ty? Koukala jsem, že jsme jen týden od sebe.

zimka
6. čer 2013

@meyryen Hele, nám se zakousli až ti poslední - a teda nejpomalejší. Vzoroví blesci to vzdali po ET na podzim, rozmrazovali se 2 o kus pomalejší - 1 taky odešel, tak se domražoval ještě ten největší louda. Ještě teda nevíme, jestli se tam drží jeden nebo dva. Takže žádný poraženecký řeči 🙂, pěkně na něho mysli a dodávej mu sílu.

jaka17
6. čer 2013

@zimka já jsem ok, válím se na dovče a užívám si volna...chtěla jsem si počíst, mám tu plno knížek, co jsem nestihla, no a teď lehnu a do 15 minut spím s knížkou na hubě 😀 😀 😀 konám dlouhé procházky okolo zahrady a pláču při Koljovi....jak tam má Šafránková na konci to bříško.... 😀 😀 😀 bolí mne prsa, mám návaly hladu a mluvím si na mimčo, aby se drželo a pučelo..to jsem se rozkecala...papataky si užívej 😵

sasanka033
6. čer 2013

@meyryen ahoj, no co to rikas? smirovat se muzes az s necim, co je konkretni🙂 nevis nic a ted jsi az do testu tehu a nazdar🙂 co ty muzes vedet, co se ti v tom brisku deje?🙂 takze se zacni pripravovat na dalnice🙂

sasanka033
6. čer 2013

@zimka pekne jsi to napsala, jen co je pravda🙂

zimka
6. čer 2013

@sasanka033 Vono taky bůhví co cítí, jak jsme narvaný těma hormonama, nevíš za co může mimi a za co hormony. Mě se třeba od druhýho dne zvětšily a bolely prsa... ale když vidím t y dávky, co do sebe ženu, tak aby taky ne. 🙂 Těžko říct. V břiše mě daleko víc dloubalo po ET, a přitom to se nakonec nechytlo. Teď mě nedloubalo nic a vypadá to dobře.

meyryen
6. čer 2013

@janice_opice
@zimka
@sasanka033

Ten cyklus byl takovej celej nepovedenej, předčasná ovulace před OPU, zůstali jen dva, sice se oplodnily, ale jedno to vzdalo hned další den a to druhé se třetí den vyšvihlo z trojkového na dvojkové, ale bylo jen pětibuněčné a to jsme zaváděli. Ten den a ještě v noci jsem cítila jak se tam "mele" a bojuje a pak už nic...prostě nic..vůbec žádné příznaky, břicho mě nebolí, prsa mě nebolí....začínají mě bolet vaječníky, takže ms zřejmě v dohledu. Už jsem se smířila s tím, že to prostě nevyšlo a spíš přemýšlím, co udělat jinak a víc aby se nám tohle zase už nestalo ☹ 2 pokusy za námi a výsledky v podstatě žádný.....

zimka
6. čer 2013

@meyryen Přečti si tohle, je to moc hezký: http://www.vedomematerstvi.cz/news/jak-jsem-pro...

orin77
6. čer 2013

@meyryen Nevěš hlavu, nejspíš už si našlo svou pěknou zavrtanou polohu. Mě přešly jakékoliv známky bolení prsou, tlak v podbříšku 10-tý den. Taky jsem si říkala a je to. Určitě uvidíš, že je to bojovník, když už přečkal všechny útrapy mimo, tak je teď šťastný, že je zpátky v teplíčku a pěkně pučí a bují. Až si začne na stěny pokojíku věšet plakáty a tancovat, tak pak začnou ty pravé nevolnosti a nebudeš na pochybách 🙂

janice_opice
6. čer 2013

@meyryen hele vždyt víš jak to bylo u mě ten šestej pokus:(. Poslali mě o dva dny dřív na OPU, nikdo se mnou o ničem moc nemluvil a taky to bylo o ničem zbytečně vyhozený prachy a zbytečnj stres a doktoři lážo plážo. Vyřešila jsem to tím, že jsem šla jinam a věřím tomu, že ta změna bude k lepšímu.Ale ještě to nevzdávej přece!!!!

meyryen
6. čer 2013

@janice_opice Vzpomněla jsem si na Tebe, hned jak jsem se to dozvěděla....mně zase neudržel cyklus cetrotide....a to už jsem byla na 2. pokusu a první proběhl ok, takže to bylo vyzkoušené....jsem se o tom snažila něco zjistit, ale je to tak extrémně vzácné, že o tom nikde ani čárka. Tak hrozně mě zklamalo, že jsme v podstatě propásli jednu šanci.....Teď zase prostě čekat........

orin77
6. čer 2013

@meyryen Určitě pomůže pozitivní přístup. Mluv na něj, hlaď si bříško, že to dobře dopadne ať se nedá. 🙂

orin77
6. čer 2013

@zimka Teda to je příběh, běhal mě mráz po zádech, uf

janice_opice
6. čer 2013

Holky dneska asi jak je mrcha na spadnutí tak mě přepadly strašný obavy, že ani ten poslední pokus nevyjde a že nebudou ani mrazáčci ☹ Asi blbej den.....snad se to zase vrátí k normálu... 🙂

janice_opice
6. čer 2013

@zimka tak jako jsem se rozbulela tim článkem... krásný

orin77
6. čer 2013

@janice_opice Neboj ještě nepříjde, ty tlaky co cítíš jsou ze změny počasí. Ještě vydrží. Uvidíš zase vyjde sluníčko 🙂

orin77
6. čer 2013

@janice_opice Všem tady vlíváš optimismus a nadšení, tak si jej nechej i trochu pro sebe. Uvidíš teď to bude to ono to pravé ořechové 🙂

aranel6
6. čer 2013

Dobré poledne holčinky,

@zimka - to byl krásný dojemný příběh
@janina_opice - věřím,že to dobře dopadne-jsi pozitivně naladěná a to je 50% úspěchu
@meyryen - nevzdávej to s miminkem-já kromě obrovských MS křečí neměla příznaky veškeré žádné - dva dny jsem probrečela a přesto to ten můj bojovníček vybojoval-v těch prvních dnech i za mě
Teď už vím,že tam je
Ale to počasí je dnes děs-od rána je mi na omdlení, žaludek mám jak na vodě a kdybych mohla usnula bych do 2 vteřin

janice_opice
6. čer 2013

@orin77
@aranel6
Asi jo holky to to počasí a hormony , ještě navíc jsem nějaká dost nachlazená a chce se mi spát...To zase bude dobrý!Díky

jaka17
6. čer 2013

Ahoj holky,tak jsem to nevydržela a sedím v čekárně vIscare a čekám na doktorku.Prostě chci toho prcka vidět!Všechny mé souputnice už dneska na utz šly,tak jsem se vnutila.Nemějte deprese.Já se úplně klepu.Jen co dorazím ,napíšu.Pokud to vyšlo mně ,stařence,tak vám všem urco taky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru