IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

malinka_02
6. čer 2013

@janice_opice taky me to zklamalo kdyz to byl 5. Pokus.. No nic..
Ale jaka je 5+1 ja 6+0 no budou to tezke 2 tydny..

jaka17
6. čer 2013

@malinka_02 ježíš buď v pohodě, to měl dr. špatnej den, já se taky ptala, jestli už by to nemělo být se srdíčkem a dr,. mi řekla- buďte ráda, je na svůj věk krásně vyvinutý 😀 😀 😀 a přijďte 18.6. to bude srdíčko,... 😅 tak neboj, bude...

sasanka033
6. čer 2013

@janice_opice o jaky dovoleny to tady mluvite, ja porad nemuzu najit ten zacatek 😀 kde jste to byli?

zimka
6. čer 2013

@jaka17 A od kdy by mělo být srdíčko? Jestli už to toho 21. stihneme?

sasanka033
6. čer 2013

@lucavka mail mas v poste. a to, co pises, je proste problem. dohoda je od slova DOHODNOUT se. takze jsi to podepisovat nemusela, kreteni te tam akorat stresovali a vytvorili na tebe natlak. 😠

sasanka033
6. čer 2013

@janice_opice ty voe, ty saty jsou krasny!!! 🙂

jaka17
6. čer 2013

@zimka no píšou 7tt , ale je to asi o každém dni, teď dělá ten maličký hrozně rychlé pokroky..sleduju to na http://www.babyweb.cz/tehotensky-kalendar-lekar... a taky z toho nejsem úplně moudrá...

malinka_02
6. čer 2013

@jaka17 jo to neresim, jen mam strach, je to 5.transfer..

janice_opice
6. čer 2013

@malinka_02 to dopadne dobře uvidíš, ale strach chápu, taky ho ted mám a to nemám žádnýho embrouška v sobě zakousnutýho .(. ale neboj to bude fakt dobrý! blbě se vyspal nebo si neto..nevrznul a odnesla jsi to zrovna ty ://// mimuš potřebuju čas přece🙂
@sasanka033 v MExicu jsme byli🙂

jaka17
6. čer 2013

@zimka
@malinka_02 tak tady to píšou.... Při vyšetření bude patrná vysoká děložní sliznice a dutinka gestačního váčku. Jako první embryonální struktura se zobrazuje žloutkový váček. Od konce 6. týdne se daří těsně u žloutkového váčku zobrazit embryonální pól, ke konci 6. týdne lze vidět pulzaci primitivního srdce.Ale nemusí..

malinka_02
6. čer 2013

@jaka17 ve zprave mam GS14mm, žv + , embr. Pol +, AS zatim ne - tak to bude zloutkovy vacek a pol co tam o tom pises tak snad je to na dibre ceste.

martas14
6. čer 2013

@janice_opice hmm tak to abych začala šetřit stylem, že přestaneme i jíst 😀 😀 😀 ale neva výzvy žeru 😅

martas14
6. čer 2013

@jaka17 ale prd štvát, není hezčí pohled než na takové radosti, které nás snad též čekají 😉

martas14
6. čer 2013

@janice_opice tak teď jsi mě pobavila tím chováním 😀 😀 😀 😀 né opravdu jsem nemyslela jestli má etiketu (nemyslím tu na flaši vína 🙂 ) v malíku............tak to se jim taky krásně povedla neteřinka krásná

martas14
6. čer 2013

@janice_opice no tak tlačenka je taky bez chyby 😀 😀 😀 myslím, že jste s tvojím hledali až jste se našli, vy budete mít doma řádně veselo coooo!

janice_opice
6. čer 2013

@malinka_02 i říkám, že je to všechno v pořádku a jááá jááá tomu rozumím!!!!Cítím to totiž víš!!! 😉

martas14
6. čer 2013

@malinka_02 určitě je to OK ...parametry sedí 😉 jen hulvátoidní doktor, ale tak asi zas trochu na jejich obranu, vidí to tam beztak denně tak už to berou moc rutině a nedochází jim, že jsou to těžce vymodlené děti a že hold stojíme i o jejich nadšení a ujištění, že je vše na suuuuper cestě 😉
takže všechno je fajn, hoď maličkému něco dobrého k snědku do sebe, nohy na stůl a veget...

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 Hele mně se podařilo prodat byt a zaplatit dluhy,které jsem platila za někoho a nebyly malé, a tak jsme jeli na vysněnou dovolenou... takže 6 let stresu bez spánku co bude a tak, do toho nemoc a rozchod,ale všechno se obrátilo k dobrému no a našla jsem nejskvělejšího chlapa pod sluncem,který si taky zoufal a nemohl najít tu pravou a dokonce vzdušnou čarou bydlel jen 1,5 km ode mě a zjistili jsme poté, že máme společné známé no a najednou se tak nějak po těch letech vše otáčelo k lepšímu, mám lásku, zdravou rodinu, dluhy z krku, práci a ted bych ještě moc ráda měla to miminko, které si můj syn strašně přeje taky 🙂
Co se týče domácnosti tak to je jeden velkej blázinec...V neděli ráno nám přes postel přeběhne stádo koček, pes, papoušci řvou z kuchyně jako krávy, rybičky cákaj vodu z akvárka a krab si hraje na potapěče. Manžel je pako a syn začínající puberťák...Co je nuda, to už nevím hoooooodně dlouho 🙂

coralin
6. čer 2013

@zimka to je jasný, že břicho je něco jinýho než sval nebo zadek🙂))

coralin
6. čer 2013

@martas14 určitě čekají🙂

martas14
6. čer 2013

@lucavka toto je stejně děs co ti provedli 😠 v této situaci se muset ještě nervit s výpovědí je hnus, to teda musí být firma, když vyhodí ženskou, která končí mateřskou...za to jim přeju pořádnou šťáru z nějaké inspekce 😅

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 bohužel to dneska bývá zvykem vyházet ženský po mateřský - řekla bych dost velká diskriminace

janice_opice
6. čer 2013

tak a já si nalila skleničku červenýho at se ta mrcha zítra pořádně rozjede 🙂 🙂

jaka17
6. čer 2013

@martas14 těším se , až se to tu bude hemžit druhou generací // 😀 😀 tak se snažte...

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 ty už máš ET a pár co? 😉

janice_opice
6. čer 2013

Sakra co to je za počasí jako???!!!! 😒 😠 http://www.novinky.cz/domaci/304147-medard-prin...

brsh
6. čer 2013

Ahoj holky, tak já se dneska na ten ultrazvuk nedostala ☹ Z Prosek na Lužiny to bylo nereálný, takže se musím přehlásit. Buď do zase do CARu a nebo mě objednal můj gyn na 18. června. Tak možná už počkám tam, to už by mohlo být vidět srdíčko...

brsh
6. čer 2013

@trefulka Ahojky, já tedy nevím, co pícháš, jestli Gonal nebo co...ale já píchala celou dobu stimulky Gonal 300 jednotek a pořád do břicha... 😉

jaka17
6. čer 2013

@brsh no, možná to budeš mít klidnější než my, nedočkavky..taky čekáme na srdíčko... 😀 😀

brsh
6. čer 2013

@janice_opice Jani, tak tentorkát se nevidíme...ale snad příště 😉 Už jsi objednaná?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru