IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
6. čer 2013

@brsh no jo ta doprava je strašná, ale aspon to budeš mít se všim všudy🙂))))

brsh
6. čer 2013

@jaka17 Já vím, taky jsem nervozní. Ale zase si říkám, že jestli mám jet příští týden jen tak nebo ten další na srdíčkovou, tak už asi počkám... 😉

janice_opice
6. čer 2013

@brsh kam myslíš? 🙂

brsh
6. čer 2013

@janice_opice na gyn, k dr mýmu 😉

martas14
6. čer 2013

@janice_opice no taky sis děvče prošla svým 😒 ale tak hlavní je že se to na dobré obrátilo a teď už bude vše jen zalité sluncem jak v telenovele, prostě hodná holka vždy ke štěstí příjde, takže když už jede dobrá karma, tak i to mimi musí být 😉
já když to čtu o těch zvířátkách, tak bych to hned chtěla taky, sice nevím kdo by se o to staral, protože i můj ňufatý pes musí snídat v deset hodin, než se proberu po ránu z komatu 😀 😀 ale těm rybičkám domluv, voda je drahá přece to nebudou cákat ven jen tak pro nic za nic 😀 😀

jaka17
6. čer 2013

@brsh no pokud to vydržíš, tak je to asi lepší...když ta doprava je na prd, tak si radši odpočin.. 😵

janice_opice
6. čer 2013

@brsh no hele já vůbec netuším,jelsti ted se tam mám objednávat nebo počkat až jak dopadne IVF 🙂

brsh
6. čer 2013

@jaka17 Jsem teď u mámy na Proseku a dr z CARu sedí na Lužinách, v takový p*deli 😀 Takže budu doma. Ona má stejně dovolenou prej 🙂 A jak Ti je? Jaký to bylo na utz? Jak je velkej prcek? 😀

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 jdu na ně hned než jim zhasne světlo a jestli ještě jednou cáknou tak dostanou na zadek a pravítečkem přes ploutvičky 😀

brsh
6. čer 2013

@janice_opice To asi není na škodu, když Tě uvidí. Třeba něco vymyslí a nepůjdeš na IVF 😀

martas14
6. čer 2013

@janice_opice no toto je teda velký hnus nebohé matky nechat na holičkách, tady to zatím ještě tak nefrčí... hold dědina 😀 ale kdo ví co mě čeká 🙄

janice_opice
6. čer 2013

@brsh tak to by byl pánbůh protože si neumim představit co by vymyslel abych nemusela jít na IVF, nic se totiž vymyslet nějak jinýho nedá🙂

martas14
6. čer 2013

@janice_opice já taky pít už druhou sklenku červeného a tůůůůze chutná....no to víš musíme si to rychle užít, když nás čekají ty abstinenský pupky 😀 😀
jo jo už čekám jak slípka na flus v pondělí je KET 😉

brsh
6. čer 2013

@janice_opice ále, nikdy neříkej nikdy 🙂 Tak uvidíš. My když jsme se potkali naposledy v nemocnici, tak jsem mu říkala, že se buď potkáme na chatě u pivka nebo v poradně 😉 Tak jdu do poradny, hehe. Ale nedoufala jsem ani v nejmenším

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 😀 😀 😀 😀 já si taky dolila to tady těm těhulím děláme pěkný chutě 😀 😀 no jasně KET ne ET už jsem z toho dost zmatená a ty dvě skleničky:D no tak to budeš o dost dřív // než já, ale počkej já tě doženu 😀

martas14
6. čer 2013

@jaka17 druhá generace to mě pobavilo 😉 jo jo jen ať se ty // sypou, čekáme tu s prázdnýma pytlama na ně, foťáky taky nachystané, takže snad bude co vkládat do albíček 😉

coralin
6. čer 2013

@malinka_02 a kam chodíš? pořád Podolí?

janice_opice
6. čer 2013

@brsh @brsh no víš nikdy neříkej nikdy je fajn, ale já nemám ani jeden vejcovod,aby šlo vymyslet něco jinýho 😉 tak to je dobře, že klapla ta poradna🙂

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 s prázdnýma pytlama prej 😀 😀 😀 😀

jaka17
6. čer 2013

@brsh jukni na profil, fazole je tam v celý kráse..já ani na UTZ neměla jít, ale jela jsem si zase pro utroš / druhý pokus po povodni/ tak jsem sondovala, jestli by mne nevzali na utz...no, měla jsem jít 12.6...takže tam byla zatím jen fazolka bez srdíčka, ale prostě už to mám na vlastní oči...je tam..a mám dojít 18.6. na srdíčko .jinak mi je dobře, jen ty prsa bych někomu předala, ať si je tahá...a to mám malý dvojky...
a co ty, chudáčku - plaváčku...máš chutě??? 😀
hele, holky Janice a martas - já bych si lokla, až bych brečela, na červený jsem zatížená...

coralin
6. čer 2013

@lucavka Ahoj, pokud je to pro nadbytečnost, tak bys měla dostat odstupný a nepodepisovat jim papír na dohodu, ale mít normálně 2 měsíční výpovědní lhůtu. Škoda, že jsi to už podepsala.

martas14
6. čer 2013

@janice_opice to mě zabilo 😀 😀 😀 a kde má taková rybička zadeček 😀 😀 ale máš recht pěkně jim zvedni mandle a když nepřestanou, tak bych jim tam hodila nějakou plastovou postavičku spidermanna nebo batmanna aby věděli, že mají výstrahu 😀 😀

coralin
6. čer 2013

@janice_opice Kámoška tam byla loni a taky si to moc chválila🙂

brsh
6. čer 2013

@janice_opice - no vždyť já vím ☹ Spíš on je fakt zlatej, tak už se těším, až k němu taky budeš chodit do poradny 🙂
@jaka17 - už jsem jí viděla, krásná 😀 S těma prsama jsem na tom stejně 😀 a bude hůř, hehe. My dneska potkali jednoho známýho s manželkou a ona mi říká: jéé, ty jsi těhotná a v kolikátým měsíci. A já: v pátým týdnu 😀 takže spíš mám problém s tím břichem, tj čtvrtej měsíc jak vyšitej... Chtěla jsem to neříkat do genetiky, ale takhle to fakt nejde. Jinak chutě ani ne, chutná mi kyselý a slaný, sladký néé - aspoň, že tak 😀

martas14
6. čer 2013

@janice_opice no trochu dřív budu, ale to právě super výjde já je najdu a až je dostatečně ohledím, tak je posílám rekomando k tobě 😉

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 tak jako superhrdinové zabili mě:D 😀 😀 😀 tys nikdy neviděla prdýlku rybičky? ti o víkendu nějakou namaluju 😀
jo hele tak joooo čekám zásilku do vlastních rukou //

janice_opice
6. čer 2013

@coralin myslíš v Mexicu??? Krása no holky musím dodělat ty fotky a dát vám sem odkaz je čím se kochat hlavně ten prales

jaka17
6. čer 2013

@martas14
@janice_opice holky ,vy už to nepijte 😀 😀 😀 nééé je tu potřeba náká sranda, furt jen nervíky..hezky se uvolněte, pak se těhotní samo 😅

martas14
6. čer 2013

@janice_opice no co čekáš, že mě může napadnout chytrého při třetí skleničce 😀 😀 to je asi nějaké podprahové vnímání že si představím pytel 😀 😀

jaka17
6. čer 2013

@brsh no já to taky neutajím, jsem slepičí prdelka...těším se ,až si všechny někde na zahrádce dáme spicha, hodíme půllitry s džusem 😀 na pupík a pokecáme Janice a ostatní pochopitelně též....tak dělejte...

janice_opice
6. čer 2013

@jaka17 😀 😀 😀 😀 no já se začala potit a jak mi nebylo dneska úplně ok tak jak to tak já vidím, ještě jednu skleničku, vytuhnu a zítra jsem jako rybička 😀 😀 ted koukám na film a letadlo tam letí vzhůru nohama hustýýýý se 102 cestujícíma - ještě, že mám to červený páč jinak bych na tu Krétu v létě vůbec neletěla 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru