IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
6. čer 2013

@malinka_02 no to mi fakt ver,ja tohle vim 😉
@martas14 a ja jdu zitra do prace tak doufam,ze dorazi mrcha a zacne se neco dit.Horni patro v lednici je narvany injekcema tak my budeme o hladu.Radsi vygumuju tu veceri co tata vcera nakreslil at to nikoho nedrazdi. 😀

malinka_02
6. čer 2013
visnu
6. čer 2013

@meyryen Jen ho nepodceňuj! Ještě to všechno může hezky dohnat. Kdy budeš testovat?
Já jsem začala 2. IVF.

visnu
6. čer 2013

@coralin Bez flašky nedám ani ránu, liju to do sebe po litrech. Hlava už je lepší, co se bolesti týče, ale začíná mi v ní strašit. Začala jsem třetí den stimulace slabě krvácet, začínám mít černé myšlenky. Zítra jdu na kontrolu, snad bude vše ok.

jaka17
7. čer 2013

Dobré ránko všem,
@janice_opice ,@martas14 tak bublinka zdraví tetičky sudičky, doufá, že je nebolí hlavičky...a vzkazuje potenciálním kamarádům bublinkám, ať se s tím ...nemažou 😀 😀 a koukají se zavrtat, že s matkama budprča a to stojí za to....
@malinka_02 brsh no holky , ještě nemáme ani srdíčkoa já už koukala, že na ten velký utz bychom měly jít mezi 17.7 - 6.8.to už by nám mohli říct, co to je a jestli je to ok....tedy s největší pravděpodobností

jaka17
7. čer 2013

@visnu tak tfuj tfuj tfuj, jen samé dobré zprávy od lékařů... 😅 😅

orin77
7. čer 2013

@jaka17 Ahoj, díky za úžasné zprávy a moc gratuluji k mimísku. Jen nějak nechápu to srdíčko, jako, že je ještě brzy na srdeční aktivitu?

orin77
7. čer 2013

Přeji krásné páteční ráno všem. Holky včera jste se teda rozjeli. @janice_opice krásná maminka i rodinka

orin77
7. čer 2013

lucavka je mi líto, jak se k Tobě zachovali. Uvidíš, že za 2-3 roky než Ti skončí druhá mateřská bude situace už jiná, lepší 🙂

jaka17
7. čer 2013

@orin77 no píšou, že srdeční akce je vidět na konci 6tt nejčastěji v 7tt.no a podle doktorky jsemv 5+1tt tedy včera.tak to je vlastně první šance něco vidět, žloutkový váček a gestační něco...nepamatuju se, jak to řekla..no a to prý tam je, nemají asi zas tak dobrý UTZ.radši to moc neřeším, abych zas nevyšilovala..prostě tam je a snad už 18.6. na tom druhém utz bude i to srdíčko...

jaka17
7. čer 2013

@orin77 no a co u tebe, jak se má bublinka??a co maminka 😀

orin77
7. čer 2013

@jaka17 Děkuji za vysvětlení, prosím Tě co znamenají Ty čísla, která tady píšete 5+5, 6+0 atd.? Jsem z toho úplný jelen.

janice_opice
7. čer 2013

@jaka17 že zdravím bublinku🙂)) Mně se mrcha rozjela tak jdu volat do Car a od zítra píchám. 🙂

orin77
7. čer 2013

@jaka17 No bublinka ani nevím, že tam nějaká je. Raději jsem si uděllala ve středu těhotenský test jestli tam jsou pořád ty 2 čárky 🙂. Jen mě včera vystresoval manžel až mi z toho bylo špatně. Já chodím spát hodně brzo, protože po těch prášcích jsem mrtvá už v 8 hodin. Jenže naše 2 čičinky jdou do ložnice se mnou. Manžel šel spát kolem 11 hodiny, takže mě vzbudil, taky kočky. Jednu odnesl k ní do pelíšku, ale druhá zalezla pod postel a nechtěla vylézt. Já bych ji v klidu vylákala, ale on ne. Hned svítil baterkou a tahal jí z pod postele. Ona samozřejmě prskala, protože se jí to nelíbilo. A já nemám ráda, když se ke kočičkám někdo chová jinak než něžně a sladce po dobrém. Kočky s náma totiž nesmí spát. Takže jsem pak další hodinu čučela do tmy, bilo mi srdce a bolelo břicho než jsem usnula. Ráno jsem mu dala co proto, to že když vezmu do ruky tašku s nákupem je podle mě menší zlo než když mě nervuje.

orin77
7. čer 2013

@janice_opice Ahoj, bezva samé dobré zprávy.

jaka17
7. čer 2013

@orin77 no, já taky byla, tak jsem si to našla - první číslo je týden a druhý den, takže jsem pátý týden + jeden den - včera , dnes 5+2tt

orin77
7. čer 2013

@jaka17 A jak to počítáte od prvního dne posledních měsíčků?

jaka17
7. čer 2013

@janice_opice jooooo...už se těším na dobré zprávy 😵 😵
@orin77 ježíš ty chlapi...naši psi , které jsem , nutno podotknout ,do manželství přivedla já už nevychované, taky spí s námi v ložnici a jeden přímo pod postelí, do postele nesmí..no a tak v pět ráno se chodí venčit a přitom hrozně vesele a hlasitě štěkají....můj muž to vydrží, čili je svatý, hlavně , že není těhotný on, to bych těm čubyním musela dát vyoperovat hlasivky...

janice_opice
7. čer 2013

@orin77 🙂 mno uvidíme jak se to bude vyvíjet

jaka17
7. čer 2013

@orin77 no, jsem teda v počtech slabá, ale asi jo..vycházelo by mi to spíš včera 5+2,ale nevím..jak to vidíš ty???

meyryen
7. čer 2013

@visnu Tak držím palce, aby ti to vyšlo 😉 Testovat ani nebudu, ve čtvrtek ráno půjdu rovnou na krev....

meyryen
7. čer 2013

@coralin Hysterku a laparoskopii ještě nemám, to mě bude čekat přes léto ☹ a taky nám nedělali DNA spermií, tak to chci taky nechat dovyšetřit. Jinak mám imuno, trochu zvýšené NK buňky (17%), takže prednison a beru i pentomer, ale to netuším na co. No a genetiku, tam mi zjistili leidena, takže fraxiparin. Mám endometriozu, ale poslední 4 roky jsem jí držela dipherellinem a atk docela na uzdě, takže marky z krve vyšly super, téměř žádná aktivita. Tak pátrám co ještě dalšího nechat vyšetřit, abych měla před 3.pokusem čistej stůl 🙂

janice_opice
7. čer 2013

@meyryen holka ty toho teda taky máš požehnaně....tak držím pěsti, at ti sluníčko zasvítí a zadaří se! Už musí.. 🙂

orin77
7. čer 2013

@jaka17 No tak Ti nevím já měla první den poslední MZ 29/4, tak by mi tedy dneska vycházelo 5+5? Jenže na ET jsme byli současně 15.5. Bůh ví jak to Ti doktoři počítají. Takže když půjdu na UZT 14/6, tak nejspíš ještě nebude to srdíčko 😒

eviku52
7. čer 2013

Ahoj holky, přeji pěkný pátek 🙂

orin77
7. čer 2013

@meyryen Uf, teda pěkně nabitý program. Je vidět, že to bereš pěkně z gruntu jako velký jarní úklid. To už se pak musí podařit 🙂

orin77
7. čer 2013

@eviku52 I Tobě 🙂

jaka17
7. čer 2013

@meyryen no a cítíš se jak?...nevzdávej to... 😀 je dobrý mít naplánovaný co dál, ale třeba...

jaka17
7. čer 2013

@eviku52 ahoj, pátky bývají fajn 😀 😀

meyryen
7. čer 2013

@janice_opice No hele ani jsem netušila, co všechno mi najdou. Původně jsem šla do CARu hned jak jsme se rozhodli pro miminko, aby to bylo rychlejší než přirozeně aby se mi nerozjela endom. No takže jsem si říkala,že mi v podstatě nic není a vyjde to hned.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru