IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

meyryen
7. čer 2013

@orin77 Jojo jsme v podstatě za polovinou pokusů hrazených pojišťovnou a výsledky žádný, tak potřebuji vědět, že jsem udělala maximum co jsem mohla 😎

eviku52
7. čer 2013

@orin77 Jak se daří??? Vůbec nestíhám vše tady přečíst, ale koukám, že jse rozjeladiskuze o UTZ 🙂 já si dnes teprve dělala test a hurá 😀 po takové době konečně úspěch 😀

eviku52
7. čer 2013

@jaka17 Ahojky, koukám koukám, že pátek akční 😉 já před chvilkou teprve otevřela očka a hned radost. Konečně po 3letech pozitivní testík tak pátek bude asi nejkrásnější den mého života 😀 a jak se daří??? 😉

malinka_02
7. čer 2013

@jaka17 ja si nakoupila tehotensky kalhoty.. Nechtela sem to zakriknout jenze se do niceho nevejdu tak aspon na vikendy .. Chtela sem pockat do vcerejsiho utz ale dalsi 2 tydny cekat sem uz nechtela protoze pak to jde 2 tydny a to by prisli v pulce cervence a to uz bych nemela fakt v cem chodit..

janice_opice
7. čer 2013

@eviku52 tak gratulace k úspěchu!!! to ej krásný!!!
holky jen at ta pozitivní vlna letí!

orin77
7. čer 2013

@meyryen To je správný přístup. Udělat pro věc maximum, aby si pak člověk něco nevyčítal

orin77
7. čer 2013

@eviku52 moc gratuluji k pozitivnímu testu, mám z toho velkou radost 😀

eviku52
7. čer 2013

Jejej děkujeme 😉 bylo to dost nervy, ale hurá 🙂

eviku52
7. čer 2013

Jaký vlastně teď nastává postup??? V pondělí metelím na krev a pak??? Utrogestan asi bude stále,což???

eviku52
7. čer 2013

@orin77 Děkuji, jsem z toho plně mimo ani se mi nechce věřit, že se nám to konečně povedlo 😉 i když asi nervy chvilku ještě budou než bude ultrazvuk a tak, což??? Máme to těžké.... 😉

janice_opice
7. čer 2013

holky jak tu všechny těhotníte tak já tomu fakt věřím, že se to tentokrát už konečně povede i mně!! 🙂 🙂 to je krásná vlna

eviku52
7. čer 2013

@janice_opice Jo jo, že by tím jarem??? 😉 budu držet palečky, aby se to povedlo a už jsi vlastně v procesu???

jaka17
7. čer 2013

@eviku52 ¨graaaatulace, nechci zakřiknout....
@orin77 no v tom by se prase vyznalo, lepší je jít na utz s tím, že tam asi nebude, ať nejsi zklamaná
@janice_opice vůbec neváhej, novej chlap, novej život, nový mimčo...

jaka17
7. čer 2013

@malinka_02 já už taky brousila okolo...jen si udělej radost..kde nakupuješ-HM je dobrý a taky C+A..myslím
@eviku52 no léky pořád dál, až do 12tt, jinak hlavně zase čekání... 😝

meyryen
7. čer 2013

@jaka17 Já se právě cítím úplně dobře, tedy bohužel....žádný prsa, žádný podbřišek, nic mě nedloube, není mi prostě vůbec nic....Ani testovat mě neláká, tak čekám do čtvrtka na krev....

jaka17
7. čer 2013

@meyryen jo jo...já se taky radši připravovala na neůspěch, ale vidíš to tady, je to kladná těhu vlna.... 🙂 😉

eviku52
7. čer 2013

@jaka17 já doufám, že už sepo těch letech nedá nic zakřiknout, ale nikdy neříkej nikdy, že??? Já věřím,že teď už bude vše ok, vždy jsme měli problém, že se nám neuchytily a teď,nejradši bych křičela do celého světa 😀 ale můžu tak maximálně na psa 😀 a ten si to nezaslouží. Jinak u vás vše ok???

janice_opice
7. čer 2013

@eviku52 mno od zítra začínám píchat Gonal, volala jsem do CAR a má mi volat sestřička zpět,abychoms e domluvily na utz a poslala mi aktualizovanej stimulační protokol no a pak se uvidí

eviku52
7. čer 2013

@meyryen Proč bohužel??? 😉 Hlavu vzhůru, co jsem pročítala tak hodně holek nemělo žádné bolesti a klaplo vše 😉

eviku52
7. čer 2013

@janice_opice Tak budeme držet všechny palečky co máme doma, pevně věřím, že tahle vlna bude pokrčovat 😉

jaka17
7. čer 2013

@eviku52 díky, zatím vše snad jak má, tak si budeme držet pěsti, ať to klape i nadále... 😀 😀

eviku52
7. čer 2013

Jasná věc 😉 kam jsi vlastně chodila na kliniku??? Já chodím do Pronatalu v Č.Budějovicích, ale na zákroky jsme museli vždy do Prahy, jelikož

eviku52
7. čer 2013

@eviku52 asná věc emoticon kam jsi vlastně chodila na kliniku??? Já chodím do Pronatalu v Č.Budějovicích, ale na zákroky jsme museli vždy do Prahy, jelikož v Č.B. nemají smluvu s pojišťovnou ani s jednou, ale nakonec vše dobré 😉

eviku52
7. čer 2013

@jaka17 Já se tady s tím nějak peru, teď se mi odeslala odpověď aniž bych dopsala větu.... A kam jsi chodila na kliniku???

eviku52
7. čer 2013

Holky přeji všem krásný den, pěkný víkend, pevný nervy, já jdu s hafanem na procházku 😉

janice_opice
7. čer 2013

@eviku52 děkuju, a doufám páč je to úplně posle pokus..... 🙂

brsh
7. čer 2013

@malinka_02 no neřeším. Prostě moje rodina a nejbližší přátelé to vědí a pokud by měl být průšvih, tak je to stejný jako u kohokoliv jinýho.... takže to snad vyjde, nepřipouštím si, že by nemělo. A břicho je prostě vidět. Spíš si říkám, jak budu vypadat třeba na konci léta 😀 Moje sestřenice vypadala ve druhým měsíci jak v pátým a v pátým, že jde pomalu rodit 😀 A nebyla po IVF.
@jaka17 - už abychom se sešly fakt někde na džusem a byly v klidu 🙂 Na alkohol naštěstí nemám vůbec chuť, ale já nedokázala vypít ani nealko pivo při stimulce, nějak se mi to protivilo 🙂

meyryen
7. čer 2013

@jaka17
@eviku52 To je těhotenská tsunami, ne vlna.....až na mě, která Vám to tady pořád neguje, tak je tu samá těhulka 😀

zimka
7. čer 2013

Holky, máte někdo taky Estrofem? A máte s ním pokračovat i nadále? Je mi to trochu divný, co jako by to mělo dělat? Utroš mám k tomu, to dává logiku i s tím, co jsem vyčetla v letáčku, ale s tím Estrofemem nevím. Jakože jím to, když mi to poručili... máte ho někdo taky? I po // na testu?

orin77
7. čer 2013

@zimka Ahoj, já beru Utrouš 4-0-4 i estrofem 1-0-1. Podle letáku, který mi dali, tak v případě pozitivního testu mám oba léky brát do konce 10-týdne. Jen ten poslední týden snížit dávkování na polovinu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru