IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

malinka_02
8. čer 2013

@mispulina912 druim palce!!
@janice_opice 😀

visnu
8. čer 2013

OPU někdy příští týden, uvidí se dle kontroly v pondělí. U mě je jinak všechno - jiný protokol, jiné hormony a jako bonus prednison. Taky beru vitamíny Femibion a na imunologii jsem dostala vitamín D. A pila jsem kontryhelový čaj, ale doktorka mi ho během stimulace zatrhla. Jinak to krvácení prý může znamenat, že je nízká sliznice nebo to může být projev zánětu, ale u mě se nepotvrdilo ani jedno naštěstí. Musíme věřit, že se tělo připravuje na těhotenství. 🙂

coralin
8. čer 2013

@visnu
a jak si tam spokojená?? Manžel tam jednou byl a říkal, že to tam bylo dost děsný. Já chodím na Karlák a do Podolí. Oni dělají různý testy ..takže pro jistotu si už nechávám proklepnout vše. Na Karláku, sledují jen mě. A v Podolí dělají reakci spermií na bílé krvinky ženy.. Já už mám teď jen 1 Metypred denně . Ale ze začátku jsem brala 2 denně. Ten metypred mi vyhovuje víc, po prednisonu jsem měla děsný změny nálad, pořád jsem bulela, nebo jsme dělala manželovi scéničky (ale ne úmyslně, prostě to tak přišlo). A byly i horší stavy... takže děkuji pěkně, ale prednison ať si nechají:--))))
ale každej má na něj jinou reakci a někomu nedělá nic. Musím jít, jedeme na chatu, uklízet ...

janice_opice
8. čer 2013

@visnu 🙂 tak to je dobře, jsme na tom stejně, já to mám taky úplně jinak🙂 je dobře, že to krvácení ustalo.Já jediný co vím pozitivně v té vší bídě je, že u mě ta silná menstruace značí vysokou sliznici...mám ji vždycky pěknou..ale jak vidno tak mi to zatím bylo k ničemu ☹
Ale joo tentokrát to dořbe dopadne. Držím ti moc pěsti

malinka_02
8. čer 2013

@visnu a proc ti zatrhla kontryhel?

eviku52
8. čer 2013

@sasanka033 Ahojky, promiň, že píši až dnes, ale včera už jsem se sem nedostala. U nás to bylo celkem dlouhé 2 IVF neúspěšné, z toho nám zůstalo jedno zamražené a to jsme měli letos v únoru taky bez úspěchu a od začátku května 3 IVF, stimulace,7zralých vajíček, ale zůstaly nám jen dvě, takže jsme si je nechali zavést a po šílených bolestech podbřišku v pondělí, kdy jsem to vzdávala najednou všechno v dobré se obrátilo. A jak jsi na tom ty??? 🙂

jaka17
8. čer 2013

Ahoj holky, já se dnes věnuju vaření a spánku, stejně jak vidím jsou všichni konečně na sluníčku a v přírodě, tak se rekreujte a papa...ať všem hezky rostou folíci, mimíci a slizníci...

visnu
8. čer 2013

@coralin Byla jsem tam jen jednou na krev a pak pro výsledky, takže v pohodě. Byli celkem milí. Jsem ráda, že mi moje doktorka v caru snížila dávku na polovinu, protože mi je po prednisomu blbě, bolí mě hlava a jsem jak praštěná, pořád bulím a mám šílené výkyvy nálad, přesně, jak píšeš. Tak se měj, přeju hezký víkend.

visnu
8. čer 2013

@janice_opice Já tomu věřím. Taky moc držím pěsti. Kdy máš kontrolní UTZ?

visnu
8. čer 2013

@malinka_02 Nevím.. začala jsem při stimulaci krvácet a doktorka mi řekla, že kontryhel ať už nepiju, jiné byliny prý nevadí. Uposlechla jsem a dál se nevyptávala. 🙂

malinka_02
8. čer 2013

@visnu aha tak to jo to sem si nevzpomnela ze si krvacela a zeproto.

sasanka033
8. čer 2013

@eviku52 jeee, takze sice boj, ale vyplatil se! tak snad uz to dobre dopadne🙂 takze byste mohli mit nakonec i dvojcatka? 🙂 strasne moc gratuluju a drzim palce🙂 ja mam z sebou 1.ivf neuspesny transfer dvou embryi a ted jsem cerstve po ketu - od stredy. a zacinam uz propadat panice. byla jsem docela v klidu, ale ode dneska, jak se nic nedeje (nepocituju zahnizdovani, vsechno je stejny jako dycky) a vim, ze uz je vlastne rozhodnuto, tak zacinami mit pochybnosti:( jinyho nanucka uz nemame, musela bych do toho na podzim jit znova. ale predtim chci udelat imuno a mozna i laparku.

malinka_02
8. čer 2013

@sasanka033 neblbni 4 dny po transferu nikdo neciti nic! Nebud negativni to miminku neprospiva 😉

coralin
9. čer 2013

@visnu promiň, uklikla jsem se.. omylem na to se mi líbí... to ti nezávidím, tak se drž, protože je to s ním mazec. Ale půlka bude snad v pohodě.

coralin
9. čer 2013

@janice_opice to ti rozumím.. u IVF jsem se nebála, i když bylo poslední, ale u tohoto mrazáčka to cítím tak nějak stejně.. a bála jsem se, že už je to poslední možnost(pro mně).. ale teď s tou malou pesindou to nějak přešlo, tak jsem zvědavá, co to tělo udělá až půjdu zítra do caru....

zimka
9. čer 2013

@sasanka033 Nešil, co si chudák malá o tobě pomyslí, že ho hned hážeš přes palubu? Úplně normální je necítit nic - proto taky normálně zjistíš, že jsi těhotná, až když ti nepřijde MS. To jen my že se tak sledujem, tak cítíme kdeco, ale otázka je, za kolik z toho můžou ty megdávky hormonů a ne mimi.
Mimko teď potřebuje mámu co na něj myslí a věří, že to zmákne, a ne to 4. den vzdát! Tak se drž, ikdyž jsou to nervy, co? 🙂

jaka17
9. čer 2013

Dobré ráno všechny...
zdravím a přeju konečně krásnou slunečnou neděli..
@sasanka033 Neboj, bude to tam, vždyť vidíš, jak se to tu teď rozmáhá, budeš taky na // vlně...jak jsme psaly, neházej embryjko do žita...
@coralin taky držím pěsti .. 😵 😵
@zimka
@malinka_02 a co vy holky, já už po ránu nemůžu jídlo ani vidět...no a trochu jsem se vyděsila, bolelo mne včera i břicho, ale zase to přešlo, tak snad je to normální...

zimka
9. čer 2013

@jaka17 Ahoj! Přeju krásné ráno! No já tu taky trochu držím nervy na uzdě - už 2 dny mě docela píchá a dloube v břiše. Snad jenom víc a víc hnízděj. 🙂

malinka_02
9. čer 2013

@jaka17 tak me prave zle neni vubec, hlad uz taky nemam takze si furt rikam jestli je vse jak ma.. V brise me picha a dloube strasne od zacatku, nejvic v noci a naopak ted par dni min casto..proto sem takova nervni..
@zimka to je roztahovani delohy..

zimka
9. čer 2013

@malinka_02 Ahá, no tak super. 🙂

martas14
9. čer 2013

ahoj holky, tento víkend je tááák hezky, kdyby tak už to léto chtělo dojít...
mě to teď tak rychle uteklo, že se až divím a zítra konečně KET, se těším až budou u mě, snad se v pořádku proberou z toho dlouhého spánku bobečci malinkatý 😉 Včera jsem měla volat na embryologii abych potvrdila KET ale byli jsme pryč a jen díky nastavenému budíku, který mi začal pípat, že mám volat, jsem nezapomněla, no ale aby toho nebylo málo tak jsem debil neměla u sebe číslo, tak jsem musela obvolávat informace než jsem se dopídila čísla, fakt magoška, ale nakonec se podařilo, takže jsme se domluvili na AH a zítra jdeme na to, tak drže holky palec 😉

martas14
9. čer 2013

@coralin ty máš zítra též důležitý den viď 😉 budu na tebe myslet, aby sliznice byla jedna radost, ať je pěkně pelíšek nachystaný, když musí vydržet devět měsíců 😉

martas14
9. čer 2013

@sasanka033 žádné pochybnosti děvče, to víš, že tam je a je mu dobře, jen ty o tom nevíš a tak to má být, to je přece základ při přirozeném těhu, myslím, že ty ostatní příznaky jsou stejně jen vyhnané práškama, já už např. cítím prsa, jak mi začínají po tom utroši brnět i bez embryska, takže do dvou tří dnů budou určo tlačit, takže tomu že někdo cítí hnízdnění popravdě moc nevěřím 😅 pozdější roztahování dělohy už může pobolívat, ale zakousnutí něčeho mini mini teda né
a kdy máš v plánu testovat? a kdy máš jít případně do CARu na krev?

sasanka033
9. čer 2013

@malinka_02 se ti to ted rika, vid?🙂)) no dyt ja se snazim🙂 dekuju🙂

sasanka033
9. čer 2013

@zimka jasna vec🙂 diky🙂 jen to nekdy neni jednoduchy no🙂

martas14
9. čer 2013

kdo jsme teď vůbec v pořádí na ty // meyern, sasanka, já, coralin, visnu, janice-opice,spain...jinak už ostatní ví?

sasanka033
9. čer 2013

@martas14 testovat dle caru mam nejdriv 14.den od ketu, ted jsem 4.den a testovat nechci vubec, dokud nebude meskat termin ms. takze se rozhodnu, az kdyz to nedostanu, jaky budu mit nervy, chapes🙂

martas14
9. čer 2013

@sasanka033 no to chápu, já si dávám limit deset dní, ale osmej už mě bude svrbět ruka jako prase 😀 no sama jsem na sebe zvědavá,ale tobě už to pěkně utíká i když se to nezdá, aby jsme pak ještě netestovali spolu 😅

sasanka033
9. čer 2013

@jaka17 ahoj, diky, no rozmaha, ale to se v dubnovkach rozmahalo taky a na me se jaksi nedostalo🙂 novy mimi, nova fotka, jo?🙂

sasanka033
9. čer 2013

@martas14 ja v dubnu testovala 9.den a uz to nikdy neudelam, probrecela jsem pak celej tejden.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru