IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
9. čer 2013

@sasanka033 Neboj se.... to je nejhorší ...strach... bude to dobrý uvidíš!!

malinka_02
9. čer 2013

@zimka pak bude strach pred NT atd.. Furt. To ja ani nemam strach z MS, ani sem nespinila a necekam to ale taky spousta holek prave zadne problemy nema a pak na utz spatne zpravy..
@jaka17 no tak ja jezdim denne ale pas mi nevadi teda..ja objednala tehu gate, utz mam 20.6. A pokud bude vse ok tak si chceme vzit prvni tyden v cervenci dovcu a po ni bych to asi v praci rekla, no ale ty gate jdou 14 dni tak abych je uz mela pak 😉 Snad sem to nezakrikla!

malinka_02
9. čer 2013

@sasanka033 dobre ze jdes do prace, ja sla taky a sem rada,utika to tam mnohem lip, i kdyz vikend super tak proste furt sem premyslela a negativne jak jinak,to v praci to utece mnohem lepe!! A priznakama se fakt nestresuj, ja teda vzdycky tak kolem 7 dne zacla mit proste vnitrňi pocit ze ro nevyslo i bez testu a bylo to tak..
A ty bys jako jela vodu taky??

malinka_02
9. čer 2013

@sasanka033 hele co ti mam povidat ja mam za sebou 4 neuspechy takze ja stala a stojim nohama na zemi, nekdo musity statistiky srovnavat ale i na me doslo 😉
S pitim to neresim to bylo dobry to bzdy neco reknu ale horsi proc nepomoct podrzet maly dite nebomalymu decku vzit kolo pres diru.. 😠

coralin
9. čer 2013

já prostě ty passiva asi nechápu...

zimka
9. čer 2013

@coralin Jakto? A co přesně?

janice_opice
9. čer 2013

@coralin držím pěěsti na zítra!!!!!!!!!! jsem to předtím omylem psala sasance🙂))
Jinak holky já dneska byla se synátorem v 5D kině v Edenu - na slevomatu měli lístky za polovic a pak jsme si dali pizzu a pak si šli ještě zahrát minigoolf takže super odpoško. Manža je v práci takže s námi chudák nebyl.... 🙂

janice_opice
9. čer 2013

@malinka_02 já jsem ti holka tak ráda, že ti to vyšlo 🙂 🙂 🙂 to ej super !!! a strach už o to prtě budeš mítcelej život at je mu 5 týdnů, 58 let nabo 20 🙂 🙂 🙂

mispulina912
9. čer 2013

@sasanka033 to víš,,,,, doufam že embryjka se nás budou držet zuby nehty .......

visnu
9. čer 2013

@coralin proc posledni moznost? Neztracej nadeji..uvidis, ze to nakonec vyjde. A neuvazovalas, ze bys treba zkusila nativ? Rikala jsem si, ze kdyby nam tento pokus nevysel, tak pujdu do nativu. Hlavne nemaluj certa na zed, za chvili te preci ceka ket.

visnu
9. čer 2013

@janice_opice drzim palce! 🙂

janice_opice
9. čer 2013

@sasanka033 visnu má pravdu !!!! nevzdávej se!!!! Hele já to taky nevzdávám!!!!!!!!!!! akorát mi dojdou prachy no což bude důvod, kdyby se to ted nepovedlo, proč do toho už nepůjdeme:( ale já furt věřím, že to vyjde! 🙂

coralin
9. čer 2013

@zimka myslíš ty passiva?? to řeším aj na ut zkoušku...

coralin
9. čer 2013

@janice_opice Jani moc díky, jsem zvědavá co mi řeknou. Občas mě bolí břicho a je mi po tom estrimaxu trochu divně (specifický obtíže)... ale to snad bude v pohodě... To jste si to fajnově užili.. mužík byl taky v práci tak jsme se učili apotovat a lehni🙂))) a taky anglicky 😀 ale to je Duffy asi úplně jedno🙂

coralin
9. čer 2013

@janice_opice je super, že píšeš, že bys do toho dál nešla jen kvůli prachům... já jsem tohle taky řešila, ale spíš mi pak vadí jak se na mě ty neúspěchy podepisujou psychicky a osobnostně.. ale třeba se pak oklepu a zas to budu vidět jinak. Teď se nechci dívat dál než ke ketu a tomu moc věřím.... takže věřtě holky.... vyšlo to ostatním, nám to vyjde taky🙂

coralin
9. čer 2013

@visnu já jsem si řekla, že když tenhle pokus s ketem nevyjde, tak už do toho dál nepůjdu. Třeba to tak má být a máme bejt jen sami.... ale tomu ketu věřím, že vyjde a že budeme tři, tedy s Duffy čtyři🙂, ale věřila jsem i IVF a vůbec jsem si nepředstavovala, že přijde nějaká ms.....
nechci se zatím dívat dál co bude pak, po ketu, když neznám jeho výsledek.. nechci ho už předem ovlivnit nějakejma negativníma energiema🙂
to víš, že jsem nad minimálkou uvažovala, dokonce jsem si chtěla pro ni zajet i do Brna, protože jsem se rozhodovala, jestli vyčerpat poslední IVF nebo si vzít minimálku... uvidíme co bude.... 🙂

janice_opice
9. čer 2013

@coralin jo víra je strašně důležitá ač se to někdy nezdá. Ale to víš, že se to na člověku podepíše, ty hormony jsou svinstvo a na psychiku to taky teda je záhul jako blázen, když se dlouho nedaří!ALe my jsme holky silnééé tak to zmákneme, tak dej hlavně vědět - JO a mimochodem to co jsem psala Sasance tak to bylo pro tebe. Já chudáčkovi píšu dneska bláboly!!! 😀 😀
@sasanka033 m:D zse to bylo pro Coralin🙂)))tak se nediv 😀 😀 😀 už mi ty hormony asi tlačí na mozek!

janice_opice
9. čer 2013

@coralin Hele prdlačka, nemáte být sami, jen si prostě holt musíte asi počkat troškju dýl - ta miminkovská dušička někde bloudí a trvá jí než si Vás najde,ale najde uvidíš!!!!! a zrovna při tom KETU ted třeba🙂 fakt jo!! hlavně to nevzdávej a uvidíš, že jsem měla pravdu🙂

coralin
9. čer 2013

@janice_opice zatím to nevzdávám.... a věřím... taky doufám, že nám ta malá štěnda trochu pomůže v tom, že o tom nebudu tolik přemýšlet. I když tohle poslední IVF bylo hezký.... pořád jsme někde jezdili, bylo mi dobře, ale psychika stejně zapracovala, tak nevím, čím to bylo a proč se jim u mně nelíbilo... tak teď je to na ketíkovi🙂 nebo ketičce🙂))))škoda, že se nedá nikam odjet, chtěla jsem bejt na chatě, ale když jsme viděli tu spoušť po povodni tak to fakt nejde.

coralin
9. čer 2013

@janice_opice to je hezký, děkuju 🙂

sasanka033
9. čer 2013

@malinka_02 no a jak jsi se cejtila 7.den ted, kdyz se to povedlo? a uprimne🙂

janice_opice
9. čer 2013

@coralin 🙂 🙂 🙂 🙂 no já vyjímečně, jeslti dojde na ET tak si beru neschopenku a možná i omluvím Jakuba ze školy a pojedme na chatu, pokud bude pěkně tedy....Zatím jsem vždycky chodila do práce a tak si jednou fakt odpočinu, vrhnu se na fotky a knížky a udělám si čas na sebe asi si skočim i někam na kosmetiku

martas14
9. čer 2013

@sasanka033 no to je blbé máš pravdu, negativní výsledek člověka zlomí, ale já jsem takový ten člověk co chce vědět pravdu, jestli bude bílo, tak budu smutná desátý den stejně jak patnáctý...prostě to beru jako fakt, a ani bych se neupínala k tomu, že tam za tři dny už bude, hold bych to brala, že by mě to pak na krvi mohlo jen příjemně šokovat, protože pro mě se až do krve v CARu nic nemění, léky se vysazují až na jejich příkaz, a desátý den už ani není co rozhodovat, tam už ani negativní slzičkový ani pozitivní přístup danou věc nezmění bohužel.....tak nějak to beru já, ale jasný, že každý to cítí podle svého

martas14
9. čer 2013

@zimka děkuju 😉

janice_opice
9. čer 2013

@martas14 čau ožralo tak jak se cítíš? 🙂

lucavka
9. čer 2013

Ahojky, holky nevíte jak je to teď s neschopenkama? Můžou ji vystavit i zpětně? Zítra jedu do Gennetu a pokud to vyjde ráda bych neschopenku zpětně od pátku. Nevím jak sou teď vycházky? Ráda bych od 13 do 19 kdyby to šlo.
Jinak si vás musím dočíst, jezdili sme přez víkend povenku.

martas14
9. čer 2013

@janice_opice téda už ve čtvrtek na UTZ toto taky pěkně odsýpá, tak jen ať je tam folíků plná hromada 😉
děkuju taky za palečky, budou se hodit, už se těším až mě docent zas vezme za ruku a řekne tak a jste těhotná mamínko, když to řekl poprvé, tak jsem snad i otevřela pusu a čučela jak puk vůbec mi nějak nedocházelo, že vlastně jsem, a že teď už jen záleží aby to tak i zůstalo dál......
no jo tolik škopků to napáchá neplechy 😀 mě se zas včera nečekaně oženil bratr, takže jsem to taky dobře zalila Tramínem a Rulandou, v noci jsem se musela jít jednou napít, bo jsem měla vyschlo jako prase 😎 , ale ráno mi bylo fajne.....no v každém případě zítra mi to na devět měsíců skončí 😅

martas14
9. čer 2013

@jaka17 děkuju moc za podporu navíc jsi teď krát dvě, takže si dělám dvě čárky a to je vlastně to o co mi jde 😀 😀

martas14
9. čer 2013

@mispulina912 no na tebe bych holka skoro zapomněla, to víš beru tě že už jsi vlastně těhu takže mi to uniklo 😉 😉

v pořádí na ty // meyern, mispulina, sasanka, já, coralin, visnu, janice-opice,spain

martas14
9. čer 2013

@malinka_02 děkuji 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru