IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

mispulina912
10. čer 2013

@coralin
@visnu
@jaka17
my jsme to s manželem taky nikde neřekly a je to lepší, byli by pořád otázky ,jak jste na tom a kdy půjdete atd.... i já jsem strašně štastná že jsem tady , jste holky velká podpora ,hlavně všechny prožíváme to samé takže nemusíme vše vysvětlovat do podrobnosti ..... jste všechny úžasné ..... té naší vlně přeji at brzky najdeme dvě čárečky ,ty co jsou těhulky tak at na sebe dávají pozor a ty co máte jít teprv na opu nebo et a ket ,tak držím pěstičky......

martas14
10. čer 2013

@visnu krásné přání, berem je oba dva a budeme milovat moc moc moc, ale klidně nám stačí i jen jeden bojovníček aby jsme nechali něco i pro druhé snažilky 😉

mispulina912
10. čer 2013

@coralin zvládne uvidíš,taky jsem měla strach ,držím ti pěstičky....

martas14
10. čer 2013

@visnu šetřit se určitě budu, můj má týden dovolené, takže fakt nebudu dělat nic, jen se poflakovat, já spíš brala jak ty vycházky, kolik toho můžu nachodit a kdy tak začít...

malinka_02
10. čer 2013

@martas14 u ketu uz muzes dve ale prave ze kdyz sem ted tehotna tak priste bych radsi davala po jednom .. A i ted sem radsi davala po jednom protoze kdyz to neyvyslo se dvema tak mi to bylo dvojnasob lito..

martas14
10. čer 2013

@coralin máš pravdu mnozí to berou, že prostě zkoušíš otěhotnět a že když to nevýjde teď tak to výjde potom atd. ale těch léků co člověk bere a hormonů, to nikdo nevidí nebo v tom nevidí žádný problém, ale že se nám to jednou může někde naskládat a kdo ví jak projevit, to jde mimo ně.......my jsme o tom neříkali vůbec, ani tenkrát ani teď, měla jsem z toho všeho takový strach a smutek, že jsem nechtěla do toho tahat ještě blízké a to že by se mě pak ptali jak je a tak, to už bych neudýchala vůbec....tady jsme na tom stejně, každý máme zkušenosti s tím co to všechno obnáší, takže si může líp dodat podporu a pochopit co v které fázi kdo cítí... 😉

martas14
10. čer 2013

@malinka_02 no mě zas přišlo hrozné, že by mi dali jednoho a zbytek vyhodit, to mi fakt úplně dělalo zle ☹ když se zastaví vývoj, tak to člověk bere, když se v bříšku tzv. rozpustí a zůstane jen jeden, tak to taky beru, ale vyhodit ho do koše, když by z něho mohla být fazolka to bych nezvládla

visnu
10. čer 2013

@martas14 Asi záleží, jak se budeš cítit.. Ten první týden bych to asi s chozením moc nepřeháněla, ale myslím, že krátkou procházkou nic nepokazíš.

visnu
10. čer 2013

Holky, taky jste měly bolesti vaječníků při stimulaci? Mám pocit, že při prvním pokusu to taková hrůza nebyla. Občas je to, jako by mi někdo vrazil nůž přímo do vaječníku.

malinka_02
10. čer 2013

@brsh teda ty si to uzivas!! Tak nud opatrna! 😉

martas14
10. čer 2013

@visnu tak týden se mi zdá dlouho, to já už bych chtěla koncem týdne někam vyjet, dát nějakou zoo nebo něco aby člověk proměnil myšlenky a nabral pozitiva od zvířátek 😉 Jak říkala sestřička když je to našláplé prosperující těhotenství tak ho nezastaví ani bunge jumping 😅
spíš je škoda, že se nemá nějak prohřívat, protože mají být koncem týdne třicítky a takové válení u opalovačky to by mi aspoň vyplavilo endorfinů 😀

malinka_02
10. čer 2013

@martas14 tak prave proto sem je mela poprve mrazeny po jednom a ted sem taky chtela ale udelaly to jinak..
Zrovna zoo neni dobra tam toho nachodis fakt hodne..

lucavka
10. čer 2013

Ahoj holky. Tak po celým dnu běhaní a vyřizování sem teprve doma.... Na ultrazvuku sem měla pořád tekutinu v děloze. Doktor ji odsál, upravil mi stimulační protokol a posunul transfer ze soboty na úterý - teda možná... V osm ráno mám naklusat na ultrazvuk a podle toho jak to bude vypadat mi mimíska rozmrazí a odpolko šoupnou. Takže manžel bude čekat na info a kdyžtak se taky vydá směr Praha. Sem zvědavá jak to dopadně 😒 . Pak sem si ještě vyřizovala pracák, právníka a nového obvoďáka - něco dopadlo hůř něco líp. Bolí mě břich a jsem úplně vyřízená. Jdu dát spát prcka a asi taky odpadnu. Uvidím jak se mi povede vás dočíst. Jo a ještě sem zjistila, že jedno mrně je zmrazený samostatně a dvě sou spolu.
Všem vám držím palečky holky.

brsh
10. čer 2013

@kamisb - to uteče jak voda a za chvíli stimuluješ. A budeš mít určitě dlouhej? Zvládnete to s @hhani na jedničku s hvězdičkou, teď už to pomaže jak po másle, uvidíš!!! 🙂 Já nějak nemám čas odpočítávat dny, jak řešíme vodu, tak to docela utíká. Ale to víš, že se bojim. Kolikrát se jdu podívat na záchod na slipovku, protože se úplně vyděsim, ale je to jen ten Utrouš 😀
@jaka17 - to víš, že jo, matko 😀 všechno je a bude v cajku a za chvíli drandíme s kočárama 🙂
@sasanka033 - nedělej závěry, já fakt necejtila nic, vždyť to víš - a šla jsem testovat jen proto, abych mohla jít o víkendu kalit........áááááá.......dál ten příběh znáš 😉 Kdy budeš testit?
@malinka_02 - vždyť jo, aspoň to utíká, jak se pořád řeší voda. Jak Ti je? Psala jsem Ti do fotoblogu ohledně Gonalu, četla jsi to?

brsh
10. čer 2013

@janice_opice - to je pro Tebe 😀 Takový tenisáky, hehe. Naštěstí u nás bez újmy, to už by asi mužský nevydejchali 😀

brsh
10. čer 2013

@lucavka Tak moc držím palce!!!

lucavka
10. čer 2013

@brsh - děkuju. Všechno se nám nějak komplikuje ještě s tím co mi provedli v práci. Ale snad to nějak půjde... Kéž by to mimičo fakt vyšlo tak to bude dobrý....

brsh
10. čer 2013

@lucavka Já vím, ale někdy je prostě všechno špatně a pak se to v dobrý obrátí! Neboj, to vyjde! Já jsem přišla o práci po pěti letech, ze dne na den loni na konci listopadu a taky to moc hezký nebylo. Pak jsem nastoupila k mýmu ex šéfovi na začátku února a na konci jsem byla zase bez práce, protože nám projekt ukradla jiná firma. No a od tý doby jsem doma, ale zase jsem si v klidu odbyla stimulku, OPU a ET s jedním jediným vajíčkem a teď si tloustnu a čekám na únor 😀

hhani
10. čer 2013

Ahoj holky 🙂 začala jsem zase pracovat po 14 dnech neuspěšného pokusu tak nemám vůbec čas na vás ☹ ..Musím to všechno nějak dočíst at vim jak tady na tom jste a jak pěkně těhulíte 😉 ..jinak já začnu stimulku koncem srpna pokud bude vše v pohodě a,že tedy doufám,že bude... 😠

lenkafel
10. čer 2013

@hhani ahoj, taky tady vůbec nejsem, teď pořád řešíme vodu a tak a na druhou stranu mi to aspoň utíká.....asi 21.6.jdu na ultrazvuk a když to bude v pohodě, tak hnedka na ket 🙂 a ty si pěkně užiješ dovču a pak se ti to podaří a budem si tady psát, jak je nám blbě a jak nám roste pupík 🙂 , už se na to těším

kamisb
10. čer 2013

@brsh - jj už jsme to tak nák naplánovaly, že zkusíme dlouhý. Prý mám dostatečnou zásobu, takže do toho můžeme jít. A pak že zkusíme změnit léky ..místo gonalu dáme puregon. Tak uvidíme no jestli to pomůže. Takže v srpnu jedna injekce pak po MS ten puregon...tak snad to bude lepší než ten první pokus. Pokud teda neklapne tu IUI v červenci 😎

no hlavně nic netahej a dávaj na sebe pozor !!!

hhani
10. čer 2013

@lenkafel ta voda to je děs..bydlíme kousek od Zálezlic tak jsme tam včera jeli na kole a to je strašný..chudáci lidi..bylo mi opravdu do breku ☹ Jak na tom jste vy?

lenkafel
10. čer 2013

@hhani no voda byla akorát ve sklepě v obchodě, ve kterém podnikáme, ale i tak tím vlhkem nám opadala omítka ze zdí, takže tam zítra nastoupí zedník a snad v pondělí zase otevřem...noale ti co jsou bez domova jsou na tom hůř....

hhani
10. čer 2013

@lenkafel no to tedy..uplně mi běhal mráz po zádech..hrozný.. 😒 No tak hlavně,že jste dopadly ještě takhle..Jako jsem se na dovču vždy tolik těšila tak ted už chci píchat první injekci..at už je září a ET... 😀 😀 😀 !!!!!!

sasanka033
10. čer 2013

@martas14 jeeee, zoo ja miluju a hrozne prozivam, co se deje s prazskou zoo. do zoo urcite vyraz🙂

sasanka033
10. čer 2013

@brsh ja viiim, ale dyt ty viiiiis...jak to je🙂 proste nervy na pochodu. rikam si, ze muze fakt bejt dobry znameni, ze vlastne necejtim vubec nic🙂

lenkafel
10. čer 2013

@hhani to věřím, já se taky strašně těším, na ket, hlavně teda doufám, že to nebude bolet jako teď

malinka_02
10. čer 2013

@brsh jo jo, me zbyl gonal z minule stimulace. No hele prsa splaskli, hlad uz presel uplne tak sem nervozni taky bych se potrebovala nejak zabavit..Teda kroupy husty!!

malinka_02
10. čer 2013

@lenkafel jezis tak se drz!

malinka_02
10. čer 2013

@lucavka je skoda ze si to podepsala no, jinak by se to jeste nejak dalo vysasit..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru