IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

martas14
11. čer 2013

@sasanka033 tak to už s tebou jde ale z kopce holka, když už sis udělala závislost na utrošu 😀 😀 to se pak nedivím té chuti na pivo a cígo, oni ty nechutnosti chodí vždy pohromadě 😀 😀 😀
já teda co se týče utráka, tak jsem neměla jediný problém ani únavu zavádím 2-2-2

martas14
11. čer 2013

@sasanka033 to je v pohodě, tyto malý děti ještě neumí číst, takže když jim to nebudeš předčítat, tak je to neohrozí 😀 😀 😀

sasanka033
11. čer 2013

@martas14 jakooooo, moje deti ale budou genialni, takze moje deti uz umej cist🙂

sasanka033
11. čer 2013

@martas14 a vubec, uz fakt jdu🙂 tak pa za chvili🙂))

martas14
11. čer 2013

@sasanka033 jasný nepřetahuj, dělat v těhotenství přesčasy se nesmí 😀 😀 aby pak geniální děti neměli ztrhanou mámu 😀 😀

brsh
11. čer 2013

@meyryen - a čím ti léčili endožku? Já jsem brala 6 měsíců Vissane, odřezat nešla, čůza jedna...

malinka_02
11. čer 2013

@meyryen jee to me moc mrzi ☹
@sasanka033

malinka_02
11. čer 2013

@sasanka033 sem to poslala prazdny! Ty babo nestresuj, me po utrosi nic neni taky, psa necitim a do 6-7 dne jsou to jen vsugerovane priznaky tak rychle to ani nejde!

brsh
11. čer 2013

@malinka_02 necítíš psa? 😀 Tak to já jo, toho mýho chlupáče hehe... a prsa - někdy míň, někdy víc. Jako v podstatě se taky cítím spíš netěhotně 🙂

zimka
11. čer 2013

@malinka_02 psa? 😀 😀 😀

sasanka033
11. čer 2013

@malinka_02 tak to je dobra zprava, pac ja jsem si nak doted zadny priznaky nezvladla vsugerovat 😀 😀 nic mi furt neni, kurvadrat!🙂 akorat ty prsa, ale kupodivu je to uz dva dny mnohem lepsi.

sasanka033
11. čer 2013

@zimka malinka se prepsala a ze slova prsa ji vypadlo "r", takze z toho vyslo ze necejti psa🙂

visnu
11. čer 2013

@janice_opice Jsem osmy den. Zitrek rozhodne. Taky jsem byla prekvapena, kdyz mi o tom rekla. Pry si overi, zda embryo doputuje na spravne misto. Jsou veci!

visnu
11. čer 2013

@barakara Fiha, to jsou veci. Tak je fajn, ze to pani doktorka bere dukladne a nenechava nic nahode. A v jake fazi jsi ted ty?

barakara
11. čer 2013

@visnu Vcera jsem mela OPU. Mela jsem hromadu foliku cca 30, ale stimulace probihala naprosto v pohode. Nakonec mi odebrali 16 vajicek a z toho se dneska 9 oplodnilo, uvidime jak to bude pokracovat dal.
Doktor me upozornoval, ze budu mit nejspis mirny OHSS, tak se pripravuju, kdy to vypukne. Zatim musim zaklepat, je mi dobre 🙂
Uz vis kdy budes mit OPU?

visnu
11. čer 2013

@janice_opice A pijes hodne? Aspon tri litry denne, zenska! 🙂 ja byla vcera taky desne nafoukla a blbe se mi dychalo, pak jsem do sebe nalila litr vody a do dvou hodin se to zlepsilo.

sasanka033
11. čer 2013

@barakara 30 foliku??? panenko skakava, neboli te bricho?🙂 jinak gratuluju, dobra slepice ses, pekna urodicka 😀

sasanka033
11. čer 2013

@visnu 8.den od ceho?

visnu
11. čer 2013

@barakara Gratuluju! Devet je krasny pocet. Urcite budou bojovat ze vsech sil. 🙂 pak dej vedet, jak se situace vyviji. OPU bych mela mit v sobotu, zitrejsi kontrola rozhodne.

barakara
11. čer 2013

@sasanka033 jo to dekuju 😀
no ja vim, zni to desive, ale ne vsechny byli zrali. Ani me nic neboli, ani pri stimulaci a ani ted po OPU....spis unava.

barakara
11. čer 2013

@visnu S deviti jsem fakt moc spokojena, nejdriv nam chteli delat ICSI, ale nakonec zvolili jen IVF kvuli dobremu spermiu, tak jsem mela strach, aby se alespon neco oplodnilo.
Dekuju. Drzim palce na kontrolu!

sasanka033
11. čer 2013

@barakara no tak to je fakt parada🙂 a jakej je ted plan? do zitra se uvidi a pak PK, nebo mas datum ET?

sasanka033
11. čer 2013

@visnu jo tak uz to vidim🙂 osmy den stimulace🙂

barakara
11. čer 2013

@sasanka033 no uvidime jak se budou vyvijet. Mam mit PK a ET v sobotu. Jsou to nervy....doufam, ze do te soboty nejaky zbydou 🙂 🙂
Co ty? Uz mas po ET?

lolinek
11. čer 2013

Ahoj děvčata.Přidávám se k Vaší diskuzi.Po čtvrteční kontrole jsem měla jeden dominantní folikul a tři malé.Byla jsem z toho docela paf.Včera jsem podstoupila OPU a po probuzení mi doktor oznámil,že nakonec odsal 4 vajíčka.Moc mi tato zpráva zvedla náladu.Dnes jsem volala a bylo mi oznámeno,že se oplodnila dvě.Zítra mám podstoupit ET,je to docela rychlovka.Sice neboudou žádné k zamražení,ale na to jak to
ze začátku vypadalo špatně,jsem ráda aspoň za ty dvě.

sasanka033
11. čer 2013

@barakara no ja jsem ted po ketu, et v dubnu nevyslo:( takze se ted pozoruju a nervuju, esli se to povedlo🙂

barakara
11. čer 2013

@sasanka033 ahaa, tak to drzim palce at se uchyti. Je mi to jasne ja mam nervy ted jak se embryjka vyvijej natoz po transferu... 🙂 Kdy budes testovat?

@lolinek ahoj, tak to jsme mely stejne OPU, to jsi mela krasne probuzeni 🙂
Akorat ja budu mit ET asi pozdeji nez ty.

brsh
11. čer 2013

@barakara - no vidíš, to je krása!!! No určitě se oplodní a bude ET i něco na mrazák 😀
@lolinek - mně vraceli embryo po dvou dnech a zatím dobrý 🙂 držím palce!

sasanka033
11. čer 2013

@lolinek tak to jsou pekny zpravy!🙂 jen tak dal🙂 a v jakem caru jste a proc musite do ivf?

lolinek
11. čer 2013

@barakara docela mě to překvapilo že už zitra puvodně mi bylo řečeno že to vypada na čtvrtek.Chci se zítra domluvit na tom asistovanem H.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru