IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

sasanka033
11. čer 2013

@brsh nekecej!!! mela jsi teplotu? kolik? kdy? ty voe, ty me znicis!🙂

sasanka033
11. čer 2013

@kamisb jasne, ale ja mela ket rizenej, takze jsem nemela vubec ovu, takze to spis doktorka tipla, proste 18dc jsem sla na ket 6denniho embrya. ja si myslim, ze diky tem hormonum nikdo nemuze rict, kerej den mas ms dostat - i v priorzenym cyklu si to dela o den, dva co chce🙂 a ja mela pri ET cyklus 29, normalne mam 25-26 a posledni cyklus jsem mela 22, takze si vyber🙂

sasanka033
11. čer 2013

@lolinek no uz skoro leti🙂 hele my tady na konikovi rikame, ze od transferu je kazda tehotna. az do testu🙂 proste pokud budes mit ET zejtra, tak uz jsi a basta🙂

kamisb
11. čer 2013

@sasanka033 - hm tak já myslela, že se stejně musí vaječníky lehce nastimulovat ...njnm furt se teda učíme nový věci ..ještě že tu všechny jsme ...aspoň víme co nás případně někdy čeká a hlavně že na to nejsme sami 🙂

tak hlavně klid a nepanikařit 🙂

zimka
11. čer 2013

@kamisb fakt? já vždycky myslela, že jak se cpeme těma hormonama, tak MS nepřijde, ani kdyby se nezadařilo - že až vysadíš léky když je test negativní tak pak.

sasanka033
11. čer 2013

@zimka no ja treba dostala ms i pres utros. nekdo ne, nekdo jo, nekdo dokonce v terminu.

sasanka033
11. čer 2013

@kamisb no ja stimulovala na ket prave jen sliznici, ovulaci jsem vubec nemela.

lolinek
11. čer 2013

@sasanka033 tak tohle jsem si taky říkala.Nejvíce se těším,že jsi odpočinu,konečně přečtu nějakou tu knízku. A bude to takouvé to zasloužené válení.

kamisb
11. čer 2013

@zimka - já začala špinit 8 den po ET, pak i lehce krev a když jsem ve středu večer (11den) už nevzala utroš (po negativním výsledku z krve), tak ve čtvrtek jsem měla už normálně MS. Doktorka říkala, že je to fakt brzo, ale že se to hold může stát. Aspon se tělo netrápilo no ...sice jsem byla o to dřív zklamaná, ale aspoň už mám plán co a jak dál. Doktorka mě vzala hned další pátek.
a na jedný diskuzi nás to takhle mělo nák teď hodně :(

kamisb
11. čer 2013

@sasanka033 -aha, já myslela, že musí být i při KETu to žlutý tělísko ...njn, je to věda ;)

lolinek
11. čer 2013

Jak dlouho zustavate po ET doma?

brsh
11. čer 2013

@sasanka033 - ženská bláznivá, s Tebou je to mazec teda 😀 už si prd pamatuju, ale určitě jsem měla zvýšenou teplotu tak dva tři dny kolem 37,6...volala jsem i do CARu, protože mi nebylo vůbec dobře...ale na netu jsem vyčetla, že to může bejt i zavrtáváním......no a bylo 😉

jaka17
11. čer 2013

@sasanka033 promiň ja jsem se asi spletla..ty nejsi vegetarian?

sasanka033
11. čer 2013

@jaka17 ne 😀

jaka17
11. čer 2013

@lolinek já byla doma tři dny, pak jsem š,la do práce,neb mi hrabalo. No a nedělám nic těžkého. 😀

jaka17
11. čer 2013

@sasanka033 tak to tu brokolici prostě nahraď jelitem. 😀

sasanka033
11. čer 2013

@brsh aha, to ja mela po ET asi 37,3, ale mne fakt nebylo dobre celkove, cely ivf na me neco lezlo. no a ted mam 37,1.
ja si pamatuju, ze ti bylo ale i blbe prave, ne jen teplota...jakoze regulerne nemoc. no kdyby to bylo tak, tak jsem byla tehotna uz v dubnu:/

sasanka033
11. čer 2013

@kamisb to podle me vynahrazuje estrofem...to zluty telisko.

lolinek
11. čer 2013

Já chci do pondělí a a od ut. pár zákaznic každé odpoledne.Dělám kadeřnici,tak se nenatahám s těžkýma věcma.Taky by mi z toho asi hráblo.

brsh
11. čer 2013

@sasanka033 - Ty seš fakt prdlouš, prosim tě, uklidni to už - nevíš nic, akorát se nervuješ a mimoušovi to teda vůbec neusnadňuješ. Takhle nad nim lámat hůl, tytyty!!! Bylo mi blbě celkově, volala jsem i do CARu kvůli lékům, ale pak jsem si nic nebrala a nechala to koňovi...

akdar5
11. čer 2013

@barakara Ahoj, tak to já jsem také potom měla OHSS a teda trpěla jsem jako pes....tak snad Tě to nepotká jako mě.... 🙂 a budeš to mít lepší. Tak držím palce na snadný úspěch a dobré zprávy 😉

akdar5
11. čer 2013

@lolinek to určitě dobře dopadne 😉 držím palce. 😉

lolinek
11. čer 2013

@akdar5 musíme věřit a hlaně být pozitivně naladěni.Moc děkuji.

malinka_02
11. čer 2013

@brsh 😀 😀 😀
@lolinek ahoj vitej, AH se dela jen nekdy, nekdy to naopak nedelaji..oni ti poradi.

malinka_02
11. čer 2013

@lolinek ja tentokrat byla doma tyden, predtim vzdy 3-4 dny.

malinka_02
11. čer 2013

@sasanka033 fakt nehledej priznaky! Bud v klidu, teda ty jdi mozna radsi do prace 😀 😀

martas14
11. čer 2013

@sasanka033 ty brokoličky byly pro mě, já jsem vegetariánská matka šílená 😀 😀 😀

martas14
11. čer 2013

@jaka17 a tobě děkuju, že to vidíš 😉 broklinky se tam nějak mrví dnes, ale teď je mi nějak dobře, takže doufám, že to bylo hnízdění a né jen ty zaraženy prdy, jak pořád ujídám to kysané zelí co jsem si minulý týden nadělala, abych bojkotovala tu angínu co tu lítala 😀 😀 Jinak nahřívání tlačenky závidím, protože tady dnes pršelo, ještě že se mám jen válet doma 😉

brsh
11. čer 2013

HOlky, ještě k tomu OHSS - já jsem teda pila pět litrů skoro, ale koupila jsem si navíc bílkovinu v prášku. Jako nebyla bych schopná jíst tolik bílkoviny v potravinách, tak jsem tomu takhle pomohla. Nevím, jestli to na to mělo vliv, ale mně se teda hyperstimulák vyhnul obloukem.

janice_opice
11. čer 2013

@jaka17 to je fobre ze se o tlacu tak pekne staras! 😉
@sasanka033 nedovolala,ale lip mi teda je jen me bolej jablecniky.Jo a ty brokolice jak psala jaka17 tak to asi melo byt na martas14 pac mimino jaky je tlacenka a martince jsem vcera rikala ze ma brokolice pac je vegetarianka 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru