IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lolinek
12. čer 2013

Bohužel dnes nemuže.Je to u nich v práci nějaké nahnuté,začali propouštět,tak nechce provokovat.To se dá pochopit.Kdo by nás s mimiskem potom živil.Ale bude na telefonu.

orin77
12. čer 2013

@lolinek To je škoda, ale máš recht není dobré moc provokovat tím že nebude ve firmě...

brsh
12. čer 2013

@orin77 - no hezky sis to zařídila 😀 Tak vidíš, gratuluju k srdíčku - teď už bude jen dobře a budeš sbírat fotky o 106 😉
@lolinek - držím palce, ať se mimouš zahryzne a pustí se až v březnu 😉

zimka
12. čer 2013

@absti Jojo, mě dost, i jsem byla taková rozhozená, říkala jsem si, že jsem si možná trubka měla vzít neschopenku. Už jsem nevěděla, jak si sednout.

orin77
12. čer 2013

@brsh Moc děkuji, tak co už se budeš opalovat na chatě a chytat bronz? 🙂

brsh
12. čer 2013

@orin77 jedu tam zasadit kytky 🙂 a při tý příležitosti budu chodit po zahradě s holýma nohama, ať se to trošku chytne....protože ta dlouhá zima mi opravdu nesvědčí co se barvy týká 😀

janice_opice
12. čer 2013

@lolinek tak tfuj tfuj at se zadaří!!!!! a hlavně v klidu a pohodě (já vím je to emoční nářez a ještě k tomu, když jsme nacpané těma hormonama¨) Ale to zvládnete!!!!!!

janice_opice
12. čer 2013

@orin77 tak gatulace k srdíčku!!!!! tady je přesně vidět líná huba, holé neštěstí!!!!!!! 😉

janice_opice
12. čer 2013

@visnu mno jo já mám taky břicho nafouklý jak vzducholoď🙂 dneska mě sice dloube,ale o trochu méně tak nevím no..snad tam něco roste, zítra jdu na UTZ tak jsem fakt zvědavá...aspon jedno, aby tam bylo🙂

janice_opice
12. čer 2013

@coralin hele jsi naladěná na tu pozitivní vlnu, takže to klapne určitě!!!! 😉

janice_opice
12. čer 2013

Jinak krásné ráno holky!!! 😉 Chtěla jsem jet dneska do práce na mašině,ale s ohledem na to jak mě dloubou vaječníky jsem se na to radši vypradla a pojedu se projet odpoledne do přírody🙂

janice_opice
12. čer 2013

@brsh já doufám, že si tu svojí vápenku taky v sobotu a v neděli trochu osmahnu🙂)))) je to děs podle mýho kdybych s těma nohama vylezla na ulici teď tak budu oslňovat projížějící auta jak svítím 😀

meyryen
12. čer 2013

@kamisb Měla jsem to podobně, začala jsem špinit 10 den a od 11 dne ms v plném proudu.....ani utr jí nezastavil ☹

kamisb
12. čer 2013

@meyryen - tak příště už nám to musí vyjít !!! 🙂 nesmíme se vzdávat

meyryen
12. čer 2013

@brsh Taky mi nešla odstranit, mám spoustu malinkých ložisek, ale v celé pánvy. Takže jsem půl roku píchala dipherelin a ms došla za dalšího roku od poslední injekce. No a pak jsem nasadila atk a brala půl roku, rok v kuse.Asi před dvěma měsíci mi dr dělala krevní testy a end vyšla velmi málo, skoro neaktivní a to jsem jí v potáčku měla ve středně těžké až těžké formě. Ale kdo ví, jak se mi to rozjede zase teď s každou novou ms....Ty jsi měla velká ložiska nebo taky spíše menší a hodně?

sasanka033
12. čer 2013

@lolinek nervi, na slzy je casu dost🙂 vlastne rvi, ja taky rvala🙂 a od ty doby furt🙂

orin77
12. čer 2013

@janice_opice Holka ty tam teda budeš mít snášku za celý měsíc. To bude vajuch jak o velikonocích 🙂 Když už jsem ležela na sále před OPU, tak mi doktor řekl, že by chtěl ode mě aspoň 6 vajec a já mu řekla, jsestli si myslí, že jsem nějaká nosnice či co....

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice nazdaaaar, zejtra jdes na kontrolu jo? kolikatej budes den?

sasanka033
12. čer 2013

@lolinek z toho si nic nedelej, na prvnim ET se mnou partner byl a stejne z toho nic nemel, jen byly zmatky na sale s oblecenim pro nej a na monitor nevidel, ani ja moc ne, pac se tam nacpala sestricka, co mi drzela na brise utz🙂 ted u ketu uz jsem ho ani nechtela, vono je to jedno🙂 ja mam navic pocit, ze kdyz je tam nekdo znamej, tak se snaz rozbrecim. jinak se jako drzim docela🙂

sasanka033
12. čer 2013

@orin77 sikovna holka, pekne ses tam nasackovala 😀 😀

sasanka033
12. čer 2013

@lolinek jo a budes teda po ET doma? a jak dlouho?

sasanka033
12. čer 2013

@brsh nazdar matko, hele s tim slunenim to nak mega neprehanej, vono se nemas prehrejvat.

brsh
12. čer 2013

@janice_opice - já se na lidi můžu, víš co, viď?! 😀 Tady sednu do auta a vylezu na zahradě a po tý vsi mi to je fakt jedno, hehe. Mám od babičky krásný kytky na zahradu, tak to tam zakopu a pak už jen vegáč. Večer máme s kámoškama takovou pravidelnou véču v Huse, tak si dám rozpočenej kozí sýr a bezinkovou limču 🙂 Včera mě večer bolelo břicho, asi budu muset víc odpočívat. To je hrozzný, jak se člověk pořád pozoruje 😖
@meyryen - já to měla taky všude - právě i na močáku a takhle po orgánech, takže mi říkal můj dr, že to fakt održezat nemůže, protože by mi musel vyříznout díru do močáku a to nelze 😀 On je náš rodinnej kamarád, takže vím, že určitě nevymejšlí žádný nesmysly, ale snaží se maximálně pomoct. Tj hrozná výhoda. Pak jsem byla po půl roce toho Vissane na kontrolní hysterce a to říkal, že je děloha v nejlepším stavu připravená na otěhotnění. Tak jsem se tý sračky snad alespoň na ten rok zbavila... našel mi jí náhodou, když mi odstraňoval v srpnu přepážku mezi dvěma dělohama, to byl šok docela. Myslela jsem, že dvě dělohy jsou můj největší problém a ouha... Snad už to budeš mít taky v cajku!!!

brsh
12. čer 2013

@sasanka033 já se tam nejdu fláknout na deku 😀 Ale budu chodit s odhalenýma sejrovníkama (bílý nohy), aby se aspoň trošku obarvily 😀

lolinek
12. čer 2013

@sasanka033 tak doma planuji byt 6 dni,do pondělí příští týden jsem si udělala v práci volnější.

lolinek
12. čer 2013

Tak děvčata vyrážím.Mám to tak třičtvrtě hodky cesty.Potom se ozvu.Zatím.

orin77
12. čer 2013

@lolinek Budeme na Tebe myslet 🙂

janice_opice
12. čer 2013

@orin77 hele já jsem slepice KVOK tak by mi to nevadilo,ale nedááám to si radši nechám mrazáčky🙂))) 😀 Nicméně jen,aby tam fakt něco bylo....bojim bojim
@sasanka033 NAzdáááárrrrr sasanice jedna!!! Zítra budu 6.tý den ak doufám, že tam něco roste. V 10.00 mám být na UTZ tak aspon fakt dvě vajíčka at tam jsou jinak nevím... Co ty a tvoje jitrnice??? furt se držíš??? 😀
@brsh no mně je těch lidí líto už takhle,když si vyvalim ty svoje tlustý kejdy a ještě, když svítí do dálky tak to je mi jich spíš líto a holt se pohybuju po městě. Na chatě dojem na srnce dělat nechci ani na Lojzu na traktoru 😀 A kam chodíte do Husy? A koukej se šetřit !!!!!!!!

sasanka033
12. čer 2013

@brsh no hele my zejtra odjizdime do soboty na teambuilding a ma bejt krasne, takze jsem zvedava, jak se vykroutim z nechlastani, nekoureni, jakykoliv aktivity a este se nevopalovat. je to vopruz.

sasanka033
12. čer 2013

@lolinek pozdravuj emybro🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru