IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

barakara
12. čer 2013

@akdar5 jezis, to zni hrozne. Ja jich mela 30, navic jsem hubena...takze taky paradni predpoklady.
Tak hlavne, ze uz je to ok.
A ty jsi teda tehotna?

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice 😀 😀 😀 husty, bych si na ty blbce asi vybila svoji frustraci, este ze nevolala mne, litovala by 😀 😀

martas14
12. čer 2013

@sasanka033 určitě tam je holka, jen to bude hrozně hodný mimíšek, že mamínku vůbec nezlobí žádnýma bolístkama 😉 já to měla u toho prvního těhu úplně stejně, vůbec nic a já osobně taky si myslím, že to všechno dělají spíš jen prášky než ty mikroskopický bublinky co nám zavedly........no co se týče mě, tak já teda bolesti mám 😖 ale zas až takové, že mi příjde, že to není moc normální v noci jsem skoro nespala a nevěděla jak se otočit, hrozný křeče, ale co já vím co je normální 😀 v každém případě to mám určitě úplně jinak než tenkrát, takže nic nehledej sasy ono to tam bude ..... i když chápu, že i ten oční průplach musí sem tam být 😉

janice_opice
12. čer 2013

@orin77 mno jo jen to vydržet🙂)) Ted se spíš modlim,abych tam ty vajucha měla, úplně mě přestaly vaječníky bolet..teda jen trochu o nich vím

barakara
12. čer 2013

@sasanka033 tak mozna to je dobre znameni...hele ty priznaky a pozorovani to clovek stejne nevykouma. Ja bych to snad ani nepoznala kdybych byla tehotna 🙂
Bojuj holka bojuj, za to ti to stoji no ne 🙂

sasanka033
12. čer 2013

@martas14 ty mas u sebe bublinky dva dny, nebo ne? to uz takhle zlobi?🙂

janice_opice
12. čer 2013

@sasanka033 hele jako fakt hustý já zírám - neboj já jsem jí dala taky co proto a ještě jsems tam teda poslala email.....ona nejdřív jako neřekla že je z celetelmu - já tu holku znám,ale jen od vidění jako - prostě náhoda....a navíc je to u mě pěkná kráva 😀 ale jako drsnej přístup,takže jak se prozradila že je z Cetelemu tak to teda jako dostala!!

sasanka033
12. čer 2013

@barakara ja vim, ale predstava, ze budu muset cely ivf projit znova a s moji diagnozou, tak me vomejvaj:(

janice_opice
12. čer 2013

@martas14 se ti brokolice zasazujou tak to prostě trochu bolet musí!!! 😀

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice spravne!!! 😀 😀 myslim, ze to nema jednoduchy nikdo, kdo natrefi na zenskou v ivf procesu v jakykoliv fazi 😀

martas14
12. čer 2013

@sasanka033 jasný jenom jeď tam člověk bude mít lepší myšlenky a zdravý vzduch, a ty se na něco v poho vymluvíš...
já dnes byla u nové zubařky a napsala mě žádanku na rentgen taky super....naštěstí k ní jdu až za víc jak měsíc, takže je dost času, ale samozřejmě že doufám, že na to nebudu moct jít 😀 😀
jinak já před rodinou hraji těžkou angínu a bolesti zad 😀 😀 to nejde vidět

janice_opice
12. čer 2013

@sasanka033 😀 😀 😀

orin77
12. čer 2013

@janice_opice To je fakt drsný. Docela porušují zákon o ochraně osobních údajů. Ke mě kdyby přišla sousedka, že se mám ozvat do CARu, tak je asi zažaluji. Co je komu po tom kde jsi a nejsi klientka a kam chodíš. To byla fakt šlupka.

orin77
12. čer 2013

Holky díky moc. Já se však pořád bojím tomu všemu uvěřit a budu se bát až do konce, aby se něco neokazilo ☹

janice_opice
12. čer 2013

@martas14 hééérečka🙂)))))))
@orin77 no to jsem jim taky napsala v tom emailu, že teda chci,aby to někdo řešila a že porušují osobní údaje!!

martas14
12. čer 2013

@janice_opice no tak to by si taky za rámeček nedala zavolat mě!!!! hej toto otravování po telefonu už mi taky jebe, mě zas včera chtěli dojet udělat předváděčku na parní mop, tak jsem je taky rychle poslala kam slunce nesvítí..... 😀 😀

absti
12. čer 2013

@orin77
no tak to jsi mě uklidnila, protože mě břicho stále bolí. Doktorce do Gennetu jsem volala a ta mi řekla, že si mám vzít prášek na bolest, že to je normální a žě některou ženu to břicho bolet může... no každopádně mi řekla, že hyperstimulák u mne nehrozí, tak jsem ráda 🙂

jaka17
12. čer 2013

@sasanka033 no,já birell taky nemusím,ale měla jsem ho jako alibi celej večer...no a mimcu to vyv enčení určo prospěje 😀 stejně to tam už j e a v en ho n edotane ani bungee jumping.
@janice_opice jsou to šmejdi,já už je posílám rovnou slušně do... 😀

absti
12. čer 2013

@zimka
no tak to mám právě stejně... taky nevím jak si sednou a to jsem byla na OPU v pondělí a dneska je středa a furt mě to bolí... tak doufám, že to brzy přejde.
Je zvláštní, že při první OPU mi vůbec nic nebylo a nic mě nebolelo..

martas14
12. čer 2013

@sasanka033 dnes druhý den, když pondělí se nepočítá......jako taky nevím proč to tak bolí, je mi to divné 😖

sasanka033
12. čer 2013

no dyt to rikam, zenska s ivf je nejnebezpecnejsi bytost na planete 😀 😀 😀

martas14
12. čer 2013

@janice_opice no jo ale trochu bolet si teda představuji jinak 😀 😀 no nic asi začnem hledat brokolicím prdelku 😀 😀

sasanka033
12. čer 2013

@martas14 no a davali jste kolik? v ty tabulce je to u tebe trochu zmateny, nemas tam zaznam o KETu, ale mas tam ze jste zavadeli 2, takze nevim esli to neni este z ETu. no🙂)

martas14
12. čer 2013

@janice_opice to si piš, že herečka a jaká dobrá, dnes mi táta dovezl i navařenej oběd abych se nemusela namáhat 😀 😀 😀 😀

martas14
12. čer 2013

@sasanka033 musím to teda nějak srozumitelně upravit 😉 ale jo dávali jsme dvě tenkrát i teď, takže je to aktuální i tak 😀 😀

sasanka033
12. čer 2013

@martas14 aha! tak to jo🙂 no tak se treba chytla obe, proto je to takovej hukot🙂

martas14
12. čer 2013

@sasanka033 no možné je všechno, ale nikde jsem nic podobného nečetla, ty jo? 😀

sasanka033
12. čer 2013

@martas14 no mne to prijde jako jediny vysvetleni, jsou to velky embrya, zakousnout se maji max do 2-3 dnu, takze to je podle me ono. holt se ale spolu perou o lepsi misto, takze te pekne kopou uz ted🙂

martas14
12. čer 2013

@sasanka033 no jsem mooooc zvědavá holka jak to dopadne, budu hrozně vděčná i za jedno miminko, když se podaří, samozřejmě klidně ať to bolí celou dobu ( i když teda prosím aspoň v noci se vyspat 😀 ) jen aby to dobře dopadlo......takže vidíš holka ať tě něco bolí nebo nebolí pořád to není ideální, ale po těch // nám to bude všechno šumák 😉

janice_opice
12. čer 2013

@jaka17 no to já je posílám taky,když mi chtějí něco nabízet, nicméně tohle mě teda dostalo:O🙂))) měla smůlu, že jsem napíchaná hormonama tak jsem jí to vysvětlila po svém 😀
@martas14 jé ty se máš,když mě niíkdo nebude tak rozmazlovat s obědem bůůůůů..nemá kdo...bůůůůů. Hele a bolí to moc?Tak to ti tam hloubí metro,aby se tam vešli obě dvě🙂)) To víš vy u Vás máte jenom šaliny tak začínaj od píky 😀
@sasanka033 už jsi si byla pro tu zmrzlinu a máš suché oči??? Dej si Míšu ten je dobrej na otěhotnění :D

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru