IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

malinka_02
12. čer 2013

@janice_opice nompokud budu nabirat touto rychlosti tak brzo 30 bude 😖 Zeru nonstop furt mam hlad! Holkam je blbe a hubnou a ja zeru a nabiram! Dobre dopadnes jak ji ak ze!!!

jaka17
12. čer 2013

@malinka_02 nojo,už jsem to nemohla vydržet a zase mi došly prášky ,tak jsem si zavolala a snad to tam bude.Zase se s časem zvětšuje šance,že tam bude srdíčko.

jaka17
12. čer 2013

@janice_opice držím palec zítra a na sraz se těším

malinka_02
12. čer 2013

@jaka17 no zvysuje ake nervy moje!!! Ale zase dneska cely den hlad tak snad to neni jen rozezranost nebo po hormonech!!

janice_opice
12. čer 2013

@malinka_02 no posledni dobou to prave dopadalo jinak.

janice_opice
12. čer 2013

@jaka17 dekuju moc 😉

martas14
12. čer 2013

@janice_opice tak zítra šest palců držíme i tobě, plus mám doma ještě dítě, manžela a psa .....takže dvanáct palců v pohotovosti, takže očekávám že nás trumfneš počtem folíku, abych mohla do příště ještě někoho sehnat, ať máme na každý folík jeden palec 😉 😉 😉 tož jdu se dekovat, tak zíííííítra

martas14
12. čer 2013

@janice_opice a neboj jak tu vyhloubíme s brokoličkama to metro, aby jsme byly taky trochu světový, tak se napojíme rovnou k vám, aby mohl být ten sraz 😀

janice_opice
12. čer 2013

@martas14 no to je napad !!!!a ja budu s jelitkama vrtat z druhy strany tak doufam,ze se neminem 😀

mispulina912
12. čer 2013

@pavlina1976 ahoj vítej mezi námi, jen jsem ti chtěla napsat že taky chodím v budějovicích do pronatalu jak jsi spokojená a ke komu chodíš.......

mispulina912
12. čer 2013

jinak holky jste spisovatelky vůbec ale vůbec to tu nestíhám číst.......

orin77
13. čer 2013

Dobré ráno všem děvčata.

orin77
13. čer 2013

@zimka Drž se holka, tak to vypadá, že se Tvůj mimísek nechce s nikým o nic dělit ani o místo v děloze. To bude pěkné kvítko.

jaka17
13. čer 2013

DOBRÉ RÁNO holky,
už strasim od rána,neb mám nerva z Utz.Večer jsem tlacenku nakrmila pstroužkem tak snad se ukáže.

orin77
13. čer 2013

@jaka17 Dobré ráno, na kolik to máš?

jaka17
13. čer 2013

@martas14 a janice tak holky,jedu v metrů s vámi.

No a všem,coje dneska čeká nějaké vyšetření moooc štěstí.

jaka17
13. čer 2013

@orin77 na11:40ale šílím už od 6🙂

orin77
13. čer 2013

@jaka17 To věřím, že na krásný zážitek, který Tě čeká se člověk těší už od kuropění 🙂

janice_opice
13. čer 2013

Dobré ráno holky🙂))) tak koukám, že tu tlačenky a jitrnice straší od rána 😀
@jaka17 nešil a koukej dovalit krásnou UTZ fotku🙂 ukáže se to je jasný 🙂 dneska je pěknej den takže jo o
Já se ted nasnídala, píchnu GOnal a mažu taky na UTz estli mi tam tedy rostou nějaký vajcatá 🙂

brsh
13. čer 2013

@zimka - jak píšou holky, asi se tam chce roztahovat sám - neboj, už bude zahryzlej až do porodu 😉
@jaka17 - tak to držím palce!!! Já se pořád pozoruju a mám pocit, že do úterka nemůžu v žádným případě vydržet 😖
@malinka_02 - já furt rozežraná, rezežraná a dneska ráno se vzbudim a je mi úplně šoufl od žaludku. Pak jsem nandala pejskovi granule a málem jsem .......blé. Jako raději bych byla zase žroutem. Jedna moje kamarádka je potřetí těhotná a se všema dětma ležela od nějakýho 7 tt v nemocnici na kapačkách, kvůli nevolnostem, Tak pěkně papej a užívej si 🙂
@hhani - čau kóčo, no já se nemůžu dočkat utz, přijde mi to nekonečný. Tak se těším na víkend - máme na zahradě karavany a bydlí tam vytopená část famílie, tak je aspoň sranda 🙂 A co Ty, plánuješ nějakou dovču před srpnem ještě - to víš, pak už se nikam jen tak nedostaneš 😀
@janice_opice -- moc držím palce!!! To bud ne takových vajuch, že bys je mohla rozdávat 😀

janice_opice
13. čer 2013

@brsh no joooo tak ty jsi klasickááá těhulee to je jasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no já se bojim,aby byly hlavně zralý, už s tím mám špatnou zkušenost:/

pavlina1976
13. čer 2013

@mispulina912 Ahoj, vždy mě objednají, tak zrovna kdo slouží, jich tam moc není🙂. Dokonce jsem tam potkala kamarádku, dělá tam sestřičku. Před dvěma lety jsem jela do Varů na transfer a odběr, ale letos primář chce abych jela do Prahy, ale nepamatuju si přesně kam, vím, že mi to říkal, ale co si nenapíšu to nevím 😀. Je to tvoje první IVF?

brsh
13. čer 2013

@janice_opice - zatím jo, ale fakt jsem nohama na zemi, když to slyším kolem ☹... A Ty buď v klidu, protože i jedno jediný stačí, moc dobře to víš 🙂
@pavlina1976 - vítej mezi náma a hodně štěstí 😉

pavlina1976
13. čer 2013

@brsh ahoj už se mi po koníkovi stýsklo 😉 , trvalo to dva roky, ale jdu to ještě zkusit 🙂 .
@janice_opice přidávám se, buď v klidu, budou jak malovaný a to pravý tam určitě bude 😉

janice_opice
13. čer 2013

@brsh
@pavlina1976 díky holky, já mám právě už dvakrát opačnou zkušenost - vlastně třikrát tak doufám!!!

kamisb
13. čer 2013

@janice_opice - aae pozor s tím pitím alkoholu u tý stimulace, mě to sestřička zakázala, že teda kdyby byla ňáká oslava ať si jednu dvě skleničky červenýho dám, ale ne rozhodně víc. Že by mi mohlo být pěkně zle...přeci jen to jsou léky !!!
Já si dala jedno grepový pivo a pak decku růžovýho a ráno by nebylo teda úplně dobře :(

zimka
13. čer 2013

Ahoj holky,
tak zatím dobrý, ale trochu mě pobolívá břicho jako při MS - zůstala jsem radši doma. Takže mírný optimismus. Jo, akorát mi volal říďa - Ivi, ty dneska nepřijdeš? A já - vždyť jsem ti večer psala sms... - No ale já jsem ji nenašel! No sranda. Nějak si to tm pořešej. 🙂

janice_opice
13. čer 2013

@kamisb ale jooo vždyt jooo mně to ani n echutná🙂 🙂

zimka
13. čer 2013

@janice_opice Právě, to je tím, jak dře! 🙂

zimka
13. čer 2013

@malinka_02 To že se pěkně kulatíš je dobrá zpráva nadevšechny špatný! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru