IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
13. čer 2013

@visnu no ty na pravem asi nedorostou no uvidime 😉tak na tebe budu v sobotu myslet ja jdu v so na utz.😉😉😉
@coralin takbtfuj tfuuuuuuj at to vyjde! 14 jich nebude ty vpravo nedozrajou mam chabrus vajecnik😉
@trefulka ja predpokladam,ze opu budu mit nejpozdeji do ctvrtka tak drzim palce at je vse Ok.😉

malinka_02
13. čer 2013

@jaka17 no hele uz aby bylo 20.. 🤐
@coralin tak drzim palce zitra!!
@visnu krasny cislo 😉

pavlina1976
13. čer 2013

@mispulina912 ahoj, s Artem vlastní zkušenosti nemám, ale známý porodník, když po laparce, když mi zjistili endometriózu, tak říkal art určitě ne buď Brno, nebo Pronatal, vyhrál pronatal, hlavně proto, že byl v Budějcích, já jsem před těmi dvěma lety byla ve Varech, taky super přístup, ale teď primář řekl, že chce abych jela k docentovi do Prahy, tak nevím, taky jsem slyšela, že je to tam jak na běžícím pásu. Jinak mi to dnes schválila pojišťovna, takže zítra pro léky a začínám.....Už z toho mám nervy teď 😉

mispulina912
13. čer 2013

@pavlina1976
já kddyž byla na odběru v praze ,také mi to dělal pan docent to je zla tej člověk,má obrovský charisma......... pro mě bylo peklo až pak ten ket to už mi dělal někdo jiný....... přeju ti hodně štěstíčka.....

pavlina1976
13. čer 2013

@janice_opice tak mi dnes volali z caru, že mám schváleno, takže zítra pro léky jdeme na to 🙂 , těším se, ale ty nervy, přesně jako tady všechny 😀 , aby bylo dost vajuch, aby byly krásný a zralý, a aby jsme viděly srdíčko..... 😉 . už teď mi je z toho mdlo. Drž se! Cítím s tebou a žádný gonal si nepíchej 😠

martas14
13. čer 2013

@coralin tak a už je to tady...páteeek, tudíž KET moc moc držím palce a ať ho tam drobka dobře uloží, když tam bude bucat celých devět měsíců 😉

janice_opice
13. čer 2013

@pavlina1976 taaaaaak hodne stestiiii a neboj ja uz jsem jen pozitivni a vajucha to zvladnou!

ninahlav
14. čer 2013

Krásné ráno všem, tak v půl 11 mám být v Caru, doufám, že to proběhne hladce a pojišťovna vše brzy schválí 😉

jaka17
14. čer 2013

Dobré ráno všem,děkuji za gratulace a vaši účast, jsem ráda, že vás mám...manžel se divil, že vám píšu skoro dřív, než rodině...
Hezky stimulujte, dneska sice není tak nádherně, ale folíci taky potřebujou pokropit 😀 😀
@coralin Tak dneska tfuj , tfuj, tfuj...
ninahlav taky držím pěsti

janice_opice
14. čer 2013

@jaka17 ahooj tak co tlačenka jak se jí daří? Já jdu zrovna folíky zalít 🙂 tak snad povyrostou🙂 Krásný den 🙂

orin77
14. čer 2013

Dobré páteční slunečné a usměvavé ráno 😎

orin77
14. čer 2013

@jaka17 Pěkná fotečka, bobík povyrostl. Řekli Ti jak je teď velký?

jaka17
14. čer 2013

@janice_opice Ahoj, tláča zatím stále v pohodě, čeká na jitrničky a jiné pochutinky...budu držet palec v sobotu, a´t je vajec jako hub po dešti... 😀 😀
@orin77 co ty, matko??Jak se cítíš?, mám pocit, že dr. ho měřila, asi mi to i říkala, ale já byla fascinovaná tím ťukáním, takže jsem to vůbec neregistrovala... 😵 možná je to v rohu snímku...ukazovala nám i ten žloutkový váček, nejsem z toho ale moudrá...hlavně že tam je...

zimka
14. čer 2013

Ahoj holky, tak je hotovo, miminko v noci odešlo. ☹
Držím vám všem moc palce, ať vám štěstí vydrží až do konce!

kamisb
14. čer 2013

@zimka - ☹ tak to mi je moc líto ...vůbec nevím co říct ☹ moc mě to mrzí a Ty se drž ☹ ☹
nechápu proč se tohle děje ...

kamisb
14. čer 2013

@orin77 - zase sluníčko, žádný takový v Praze už opět prší :(

orin77
14. čer 2013

@jaka17 A bylo to i slyšet nebo jenom vidět? I když asi tam nemají repráky 🙂 No mě je dneska bídně, nějak jsem si hnula se zádama a tak v práci sedím jak paragraf. Budu to muset přetrpět, žádné léky nechci brát. Navíc zítra jedeme k manželovým rodičům do Havířova, je tam nějaká akce Havířov v květech, navíc manžel bude mít 40 let a tak to chtěl s nimi nějak oslavit....

meyryen
14. čer 2013

@zimka Ach jéééé to je mi hrozně moc líto. Přeju hodně sil do dalších bojů....

orin77
14. čer 2013

@kamisb Vážně? Já myslela, že budou o víkendu tropy jak slibovali.

janice_opice
14. čer 2013

@zimka to je mi strašně moc líto:((((((( drž se a hlavně to nevzdávej!!

janice_opice
14. čer 2013

@orin77 prý tropy budou, jen dneska dopoledne aspon teda v Praze má být hnusně...a je teda
jsem chtěla jet do práce na mašině a ráno pršelo tak jsem se na to vyprdla

janice_opice
14. čer 2013

@jaka17 děkuju, snad povyrostou aspon o pár milimetříků. Ode dneška začínám připichovat cetrotide tak uvidíme

orin77
14. čer 2013

@zimka Je mi líto, že to tak dopadlo. Bohužel tady žádná slova nepomůžou. Žena toho v životě musí hodně vytrpět a přežít. Člověk si poplače, ale opět nabere sílu a odhodlání, že další pokus již bude 100% úspěšný.

aranel6
14. čer 2013

Ahojky, tak zase deštivé ránko

jaka17
14. čer 2013

@zimka ach jo..... 🙄 🙄 nějak to přežij, moooc mne to mrzí...snad se příště zadaří...posílám hodně síly... ☹

aranel6
14. čer 2013

@zimka To je mi opravdu moc líto - nechápu proč se to děje. Hodně sil ať překonáš tohlé zlé období a máš zase chuť do dalších bojů

zimka
14. čer 2013

Dík všem a držím palce.

aranel6
14. čer 2013

@jaka17 Parádka - krásný bobíček-3mm-super 🙂
Já toho svého taky včera poprvé slyšela, jak mu to srdíčko buší a byla jsem táááák dojatá-je neuvěřitelné jak rychle roste-minulý týden ani ne 4mm a včera už měl 13 🙂.

jaka17
14. čer 2013

@orin77 slyšet nebylo, jen to rychle blikalo...no já bych se taky bála si nějaký prášek vzít...na víkend se to má snad zlepšit..tak snad v Havru nezmoknete.
@aranel6 ahoj, jak se máš??Viděla jsem toho vašeho velikána🙂)) krása, jen to nezakřiknout...

aranel6
14. čer 2013

@janice_opice Gratuluju k folíčkům a držím pěstičky, ať krásně vajůška vyzrávají. Myslím,že počet máš parádní. Mě jich na UTZ napočítal Dr. 8 a nakonec bylo folíků 12,ale vajíček jen 7 a úplně to stačilo i na mražáčky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru