IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
15. čer 2013

@malinka_02
@martas14
@sasanka033 ale jo holky snad to bude ok mam to presne ted naopak,vzdycky jsem mela na zacatku vysoky davky a pak to snizovali, ted to mam naopak a treba se to na te kvalite odrazi.a co vy uz blinkate ???:D:D.MY DORAZILI na chatu tak uz mam roztopenej gril a vychlazenyho radlera😉.pokusim se myslet na neco jinyho aspon 😉

martas14
15. čer 2013

@janice_opice no přesně tak opačný postup ...jede se na kvalitu, na tu se musí opatrně 😉 zatím tomu dodej důležitý vitamíny co máš nachystaný a bude pohoda....
u mě stejný jak včera, můj teď odjel na moto, měli jsme jet se známýma co valí na mašinách do makedonie, na víkend na balaton, ale teď nás snad čekají lepší věci, tak se jel rozloučit 🙂 a já počkám až se mi vzbudí zvířátko a půjdem na zmrzku 😉

sasanka033
15. čer 2013

@janice_opice
@martas14
ja jsem slamena vdova, pritel odjel vcera na skaly do ceskyho svycarska a vrati se zejtra vecer. lezim, koukam na serial, depresim a jsem unavena. nic me nebavi a ani ven se mi nechce, pac je tam moc vedro (me vsichni vystresovali ze nesmim bejt dlouho na slunicku) a taky co bych kde delala sama me nak nenapada.

visnu
15. čer 2013

@janice_opice Jejda..to me mrzi. Ale ta vyssi davka urcite pomuze, uvidis. Folici to dozenou! Taky mi po nekolika dnech navysili davku, pac rostli pomalu. Ja mam po OPU a bylo deset vajicek.

janice_opice
15. čer 2013

@martas14 no taky jezdite na masinach?my taky 😉ale nebavilo me byt spolujezdcem tak jezdim sama. 😀 a co brokolicky jak se jim dari?
@sasanka033 hele ty slamaku co depresis?odpocivej at jsou ty // pekne videt.hele a pri stimulce se muze na slunicko?

janice_opice
15. čer 2013

@visnu jeeee tak to je supr.myslela jsem na tebe.to je krasna uroda tak at mas co nejvic embrousku!!!!

visnu
15. čer 2013

@coralin Takze uz mas prcka u sebe! Hura! 🙂 At se mu u tebe libi. Ja jsem po OPU - 10 vajicek, zitra v devet budou volat, kolik se oplodnilo. Mame to bez ICSI, doufam, ze si poradi.

janice_opice
15. čer 2013

@coralin tak holka opatruj brisko a tfuj tfuj!

visnu
15. čer 2013

@janice_opice Diky. Taky jsem na tebe myslela, hned jak jsem dorazila domu, utikala jsem sem podivat se, jak jsi dopadla. Verim, ze pristi kontrola bude radostnejsi.

malinka_02
15. čer 2013

@coralin tak si to pekne uzij 😉
@martas14 😀 Prej pro duveru 😀 Ja druhy den testovala 3 ruznyma znackama pro duveru 😀

janice_opice
15. čer 2013

@visnu dekuju taky tomu verim.dnes jsem byla u supr doktorky a ta fakt byla v klidu ze vi co dela.tak ty dej zitra vedet kolik je embrousku.😉

janice_opice
15. čer 2013

@malinka_02 nemas jeste nejakej proslej test?ja ze bych ho brala :D:D

sasanka033
15. čer 2013

@janice_opice proc slamaku?🙂 no mne je nejak soufl, mota se mi hlava a trochu se mi chtelo zvracet a chce se mi narazove silene spat, ale nezaberu. pak to prejde a zas koukam na serial a za hodinu zase. ted jsem si sla pro pizzu ven a myslela jsem, ze to se mnou sekne. jsem desna slaba. zkurveny pocasi a hormony. mam naladu pod psa.

janice_opice
15. čer 2013

@sasanka033 slamak jako slamena vdova prece :Dhele,ze by tehu priznaky ? 😉 ja teda zacala mit taky stavy uz po tech hormonech!ale snazim to nejak korigovat a vsechny neprudit.ted konecne ugrilujeme a jdeme posedet k sousedum tak se tesim

mispulina912
15. čer 2013

@sasanka033 ahoj sasy tak dnes jsem na tom stejně spím ,motá se mi šiška ..................

sasanka033
15. čer 2013

@mispulina912 ja bohuzel nespim, nemuzu zabrat, i kdyz jsem uplne vyrizena. ted po jidle je to zas dobry. kdy mas v planu test? a mas nejaky priznaky?

malinka_02
15. čer 2013

@visnu tak to je moc pekny pocet 😉
@janice_opice my k obedu lososa na grilu a k veceri bude veprovy tak se tesim, zajeli jsme si na 100 druhu zmrzliny a pak se divim jak sem tlusta..!

malinka_02
15. čer 2013

@janice_opice hele prosle jsem zlikvidovala 😀 Testovanim 😀 Zbyly mi 3 obycejny a 2 mamatesty a ty nechavam ani nevim proc 😀

mispulina912
15. čer 2013

@sasanka033
právě že mi sasy nic není akorát nemohu v noci spát a dnes se mi motala hlava...test bych měla dělat ve čtvrtek a přiznám se ti že mám už strach jak blázen,mooc bych si přála najít dvě čárky ale musím to nechat osudu ........

sasanka033
15. čer 2013

@mispulina912 ja vim:/ je to tezky, mne uz je mnohem lip, najedla jsem se a asi i jak neni takovy vedro, ale celkove je mi lip o dost. ja nemuzu usnout vecer, vcera jsem padala na hubu, klepala jsem se vycerpanim uplne a stejne jsem nezabrala a sla spat az v jednu. ale pak v noci spim. ten strach roste, jak se blizi testovani, to je jasny. kor kdyz nevnimas zadny priznaky, ze se to povedlo:( drz se!!! ja testuju ve stredu, pokud to do ty doby nedostanu. kdy ty mas ms termin?

mispulina912
15. čer 2013

@sasanka033
já už sasy mezi všemi registruju jen tebe že jsme podobný termíny,tak nám držím pěstičky a všem ostatním.... testuji ve čtvrtek a i ten den to mám dostat,tak uvidíme.......

sasanka033
15. čer 2013

@mispulina912 jojo, koukala jsem, ze jsi mela ket den po mne🙂 a taky jsem koukala, ze to je tvuj 4.transfer? a davali jste dva nanucky?

sasanka033
15. čer 2013

@mispulina912 jsem teda jeste strasne naladova, vic nez normalne 😀 ale mam uz proste sileny nervy, nedavam to psychicky. jsem vzdycky klidna jen par dni po transferu a pak uz to na me dolejha...

pavlina1976
15. čer 2013

Ahoj holky, my jsme dnes celý den makali na zahradě, chtěla jsem, aby se mi rozjela ms 😀 , ale vypadá to, že začnu až v pondělí.... úplně se děsím těch dávek 😒 , ale snad vědí co dělají ti dr 😉 . Všem přeju hodně sil a štěstíčka, moc se těším, až budu číst ty skvělý zprávy o // a srdíčku a krásných vajíčkách 😀

martas14
15. čer 2013

@janice_opice no já s tím před deseti lety taky koketovala, že si udělám řidičák na moto......a učila se řídit, ale vzhledem k tomu, že i v autě lítám jak kráva, tak jsem si říkala, že bych byla asi dost nebezpečná....no nějak jsem to nedotáhla 😝 ale já se ráda povozím i vzadu...na chopperu jsem dostala na zem tak to byla pohoda, teď na této koze už je to úplně pasé ......brokoličky se mají v poho, byla jsem je poprochajdovat, tak to bylo fajn, těžší bylo hrát na mámu nenápadně, aby zvedala malou a kočár za mě a nebylo to nápadné 😀 😀 Jinak klasika z horka tlak sto na šedesát a od odpoledne se mi navaluje na zvracení, no splácání zmrzliny, jahodového dortu a čokoládových špiček nebyl asi nejlepší nápad 😅

martas14
15. čer 2013

@malinka_02 to mě pobavilo s těmi třemi testy 😀 😀 hold jistota je jistota 😉 a určitě se na to táááák krásně koukalo

martas14
15. čer 2013

@sasanka033
@mispulina912 no vidím, že jsme na tom byly dnes všechny stejně já taky tlak úplně v prd.....a na zvracení, no je to záhul všechno na to tělo, jinak já se chystám testovat taky ve čtvrtek, bojím bojím .....snad se dočkáme pokračování té krásné těhu vlny 😉

visnu
16. čer 2013

Dobré nedělní ráno, holky. Jsem tady dnes první, páč mi v devět mají volat, kolik vajíček se oplodnilo, takže jsem vzhůru už od půl šesté a celou noc se mi zdálo o embryích. A to jsem si ještě včera říkala, jak to celé dobře snáším a nestresuju. Řeknu vám, je to na palici. Moc držím palce středečním a čtvrtečním testovatelkám, doufám že všechny najdete //. Já bych měla jít ve čtvrtek na transfer.

absti
16. čer 2013

@visnu
ahoj,
to volání z CARu a nervozitu kolem toho znám. Já byla na OPU v pondělí a od toho dne mi každý den ráno z CARu volali. Včera mi , ale zavolali naposled, že se mám přijet na transfer 😵 Takže od včera jsem 2v1, tak moc doufám, že to tak bude ještě 40týdnů 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sasanka033
16. čer 2013

@visnu ahoj🙂 a jak to dopadlo? mne je dneska, aspon zatim, o 100% lip nez vcera. vcera fakt depka, bylo mi blbe, zalezla sama doma a sem tam nakej ten plac. ted se teda taky necejtim tehotne, ale aspon mi neni blbe.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru