IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

sasanka033
17. čer 2013

@orin77 no ja bych se rada mela s cim nervovat🙂

martas14
17. čer 2013

@janice_opice to víš, že budeš šílet, nevyhne se to nikomu.... 😉 😉

@sasanka033 máš pravdu, když to nevýjde, tak to bude smutné a budu plakat s tebou, ale odmítám to dělat předem 😉 😉 já jsem pragamtický romantik, takže žiji dneškem a vidím to růžově 😀 😀

sasanka033
17. čer 2013

@martas14 to je zajimava kombinace 😀 no jako nevim co budu delat. snazim se na to bilo pripravit, ale stejne to nejde.

janice_opice
17. čer 2013

@orin77 děkuju, jsem taková vycukaná z toho jak se to furt natahuje🙂 14 dní si píchat injekce nic moc,ale vydržím to, když to pomůže🙂)))
@sasanka033 ale prd, hlavně fakt nešil páč to není pro miminko dobrý jak ti tu všechny říkáme🙂)) Věř mu trošku...a na to srdíčko se těším až sem lupneš tu krásnou fotku.-)
@martas14 no, jsem na ně zvědavá, jeslti dorostou tak OPU bude bud v pátek nebo v sobotu tak snad se pochlapí🙂

sasanka033
17. čer 2013

@janice_opice ja si silene preju, abyste mely vsechny pravdu, ale to vis. ale nevim co budeme se mnou delat, kdyz to tak nedejboze nebude. ale uz teda s tim az do testu nebudu vysirat, chapu, ze je to votravny🙂

janice_opice
17. čer 2013

@sasanka033 hele to vůbec není o tom, že je to otravný, od toho tu všechny jsme,abychom se vzájemně podpořily přece a tohle je celkem prostě logický, vždyt si to člověk tak strašně přeje!!!!! My jsme na tebe přísné proto, aby jsi nepodléhala panice a snažila se myslet pozitivně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

sasanka033
17. čer 2013

@janice_opice ja vim a u me uz je to asi nemozny, proste pockam do testu.

pavlina1976
17. čer 2013

@janice_opice Ahoj, dcera se šplouchá v bazénu, rochní si na lehátku ve vodičce, pak zas na dece 😀 , chjo, já na ní koukám z okna hoooodně jí závidím. Myslela jsem, že vezme tampon a skočím tam taky, ale pak jsem si to raději rozmyslela, přeci jen, abych něco nepokazila 😠 . Jinak dnes jsem začala, ty jo bylo to zvláštní, než si zase zvyknu na ty injekce 😉 . V sobotu jdu na první utz jak rostou a kolik jich tam je. pátý den si mám ke gonalu začít píchat ještě menopur, tak to budou vejce jak dinosauří 😀

pavlina1976
17. čer 2013

@sasanka033 uvař si ledovou kávičku se zmrzlinkou až dorazíš dom a představuj si jak tam vidíš na tom testu ty // 😀 a to čekání na srdíčko to budou nervíky taky pracovat, tak se na to už připravuj 😀

sasanka033
17. čer 2013

@pavlina1976 kez bys mela pravdu. dekuju.

janice_opice
17. čer 2013

@pavlina1976 jojo je to pocit zvláštní po dlouhý době do sebe cpát zase injekce....tak ti držím palečky,aby ti folíci rostli - já jdu na další UTZ zítra v 15.00 tak se fakt modlím,aby ta zvýšená dávka zaúčinkovala a já mohla v pátek nebo v sobotu na OPU.... Tak to já sedím v práci a makám takže mi to celkem i rychle utíká.....ale radši bych byla někde na chajdě natažená ve stínu se zmrzkou a knížkou. 🙂

jaka17
17. čer 2013

@sasanka033 hele,nás neotrávíš, my to s tebou vydr, ale co to mimčo s matkou hysterkou 😀
@janice_opice no voda je na jaro pro mimoucha nutna, takze to je jen formalita, manžel dodá vodu a ty mimi.Náky folíci to jistě chapou.
@pavlina1976 jo, bazén, to by bylo...tak hezky píchej, aťmá janice partu na šílení kolem všech téch // 😀
@martas14 já už živě vidím bivakující brokolice s jelítky a tláčou na výlleté. Cpo že to má objednaný sasa?noky?

janice_opice
17. čer 2013

@jaka17 😲 😲 😲 😲 😲 :-OOOOO jakááááá voda??? 😀 😀 😀 😀

janice_opice
17. čer 2013

@jaka17 hele a co jak se ti tlačenice tlačí v břiše? Manžel se smál, že se ten jeho kec přitroublej tak ujal:D 😀

jaka17
17. čer 2013

@janice_opice voe na chajdě.. to čtu , neeee 😔 😀

jaka17
17. čer 2013

@jaka17 Našetěsti dobrý, tak tu múžu mít blbý kecy.Tlacenka nemá nic proti jídlu, celkem neškrábe ale spí 12 hodin denné i v práci.Manzelovi za jméno dík, jen neni v kalendáři. 😀 😀

janice_opice
17. čer 2013

@jaka17 no joooooo mi to hned nedošlo 😀 😀 😀 😀 asi mi ty hormony lezou na mozek p o těch 10 dnech píchání a to vedro taky a ještě navíc jsem si dneska rozbila svůj nový telefon tak bych si dala pár facek 😀 😀 😀 😀 a hlavně nějak dneska zaostávám a jsem zpomalená---což by mohlo vyhovovat mému muží páč ten vždycky říká, že prej klídek, že jsem zrychlená 😀 😀 😀

janice_opice
17. čer 2013

@jaka17 chááááááááááá taky si píšeš sama sobě 😀 😀 😀

janice_opice
17. čer 2013

@jaka17 tssss tláču k někomu přifaříme, kdy by se ti to jako líbilo,aby měla tláča svátek?

sasanka033
17. čer 2013

@jaka17 jojo, mam objednanyho jednoho noka🙂 akorat nevim na kdy🙂

sasanka033
17. čer 2013

@jaka17 a nech si ty hysterky, to teprve bude hysterie u testu! 😀

akdar5
17. čer 2013

@martas14 právě,že mi řikali,aby to brala tak po osmi hodinách a ta doktorka v nemocnici mi dala jen dva denně - ráno a večer - tak teď jsem z toho jelen i já..... 😒
doufám,že vědí co se v nás děje - jinak to pak může dělat každý 😀 😀

mispulina912
17. čer 2013

téééda sasy ty už jsi reklama na pesimismus .......... jestli už máš chlapa doma at tě pořádně obejme a dá ti pořádnýho hubama ........... tady máš od holek takovou podporu tak se snaž myslet na něco pěknýho já mám nervy taky v háji a snažím se doma najít nějaké činnosti abych co nejmín na to myslela tak už pryč s takovýma myšlenkama myslím že některé s holek napsaly dokud není ms a na testu bílo tak jsme těhule tak i já se tím řídím.........

brsh
17. čer 2013

Holky, ja snad. zdechnu dneska. Dopoledne jsem.stravila spanim v chate, odpoledne u taty v baraku. Tam je hrozne prijemne. Zitra mam utz, tak snad predvede fazole poradnou diskoteku a nebude lina v tom vedeu jako.maminka... Pres den.spim i ctyri hodiny. Jako chodit do.prace, to bych fakt nedala 😀 Hlavne nevim, kdo pojmenoval ranni nevolnost ranni nevolnosti, kdyz je.mi blivno do odpoledne. Pekne se vsechny opatrujte!!! Janicka, Visnu, Orinka, Laurus a ostatni 😉 Sasanka prestane vysilovat a mame tu dalsi.matku razdva 😉

malinka_02
17. čer 2013

@sasanka033 aha no tak to cumim 😀 😀 Ja taky myslela ze cekani na // je nejhorsi a teprve popate ale ted cekani na srdicko je jeste horsi a maslim ze se budu klepat furt dokud neucitim pohyby!!
Hele mam na tebe dotazek 😀 Kdyz mi firma plati penzijko a pujdu na materskou a rodicovskou plati to pak dal??

malinka_02
17. čer 2013

@brsh jeee ty si zijes! 😀 Ja sem ve work nastesti mi neni blivno ale mam hlad tak do 3!

sasanka033
17. čer 2013

@malinka_02 podle me ne, je to zamestnanecky benefit a ty na nej ztratis narok, kdyz nebudes pracovat. budes sice ve stavu, ale tzv. ve vyneti.

sasanka033
17. čer 2013

@mispulina912
@brsh
diky holky, jste hodny. mne uz ale nepomuze nic 😀 snad je to tehotenska demence 😀

sasanka033
17. čer 2013

@malinka_02 ale je to asi individualni, to zalezi jak si to zam-tel nastavi, to je jeho vec, pravidla si stanovuje sam, pac ti nemusi prispivat vubec, je to jen na nem.

pavlina1976
17. čer 2013

@janice_opice to víš že budou zítra obr 😀 to budeme spolu čekat co? Když to půjde podle plánu tak, bych měla jít na opu kolem 27.6. a na et kolem 5.7....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru