IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pavlina1976
18. čer 2013

@jaka17 jojo tohle je boj 😒 😒 , je to o nervy, nejvíc mě nervuje, že pořád na něco čekáme, aby bylo dost a velký vajíčka, aby jsme měly na testu // a pak na to zatracený srdíčko 😀 , z toho budu mít nervy největší, protože na tom jsem skončila při prvním IVF. Nebylo srdíčko 😢 . Ale teď to bude dobrý. Taky mám dceru normálně, ale pak mi našli endometriózu a taky těch pár let navíc a je z toho umělý 😉

pavlina1976
18. čer 2013

@orin77 To je krásný 🙂 , určitě to bude OK, a první IVF?

janice_opice
18. čer 2013

@pavlina1976 to víš, že budeme čekat spolu, dneska mi doufám řeknou, že jsou krásné a o víkendu, že bude OPU🙂 5.7. se narodil můj synátor tak to budeš mít šťastnej den🙂

sasanka033
18. čer 2013

dobre rano. je to v hajzlu, 13.den po ketu blastocysty je test negativni ☹

pavlina1976
18. čer 2013

@janice_opice Dobré ránko 🙂 , to bude fajn a dnes jsem zvědavá jak budou ty tvoje dinosauří vajíčka krásná 😵 , to už ti řeknou termín opu viď? A opu ti budou dělat v tom novém caru? Já bohužel musím jet do Prahy, sice v Budějovicích pronatal je, ale ty ..........pojišťovny a konkurence prostě zatím nemůžou hrazené zákroky pojišťovnama dělat v Budějovicích. Je to neuvěřitelný co? Ale uděláme si výlet do Prahy, možná zajedem někam pokouknout hadérky 😀

pavlina1976
18. čer 2013

@sasanka033 Ahoj, ani Ducháček? Počkej ještě na krev! Přeci jen tam ještě naděje je......Ach jo ☹

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 děkujuuuu - hele můžu ti teda říct, že jsen z toho úplně hotová jak do sebe člověk dlouho pere ty injekce, už mě to nebaví,ale ještě chvíli to teda vydržím!!!! 😀 Nejvíc mě sejří ten Cetrotide ten nemám ráda, vždycky po něm mám takovou kopřivku divnou a štípe mě🙂
@brsh ahooj paní blinkací 🙂 koukám, že mimísek o sobě dává pěkně vědět!!! 😀 pošli trochu blinkání @sasanka at má konečně nějaké ty příznaky 😀
@jaka17 děkujuuu snad to dneska už vyjde!
@sasanka033 tak cooooooo??

Holkyy nějak nestíhám TAK VŠEEEEEEEM PŘEJU I KDYŽ VEDERNÍ,ALE ÚSPĚŠNÝ DEN 😀 😲

janice_opice
18. čer 2013

@sasanka033 já bych dělala závěr až po krvi

janice_opice
18. čer 2013

@pavlina1976 jj OPu v Novém Caru - poslední pokus tak třeba mi to tam přinese štěstí!!! 🙂

pavlina1976
18. čer 2013

@janice_opice to je jasná zpráva!!!!!!!

jaka17
18. čer 2013

@sasanka033 Jaký test?? já na mama neměla nic, chce to dr.max..a nebo krev..zatím to nevzdávej.. 😨 🙄

sasanka033
18. čer 2013

@pavlina1976
@janice_opice
@jaka17
clearblue. holky, to nema cenu si lhat do kapsy, zadna krev to nezachrani. proste je to v hajzlu, z nejakyho duvodu neotehotnim, i kdyz je to krasna blastocysta s AH.

janice_opice
18. čer 2013

@sasanka033 kolikátý pokus, že to je?

sasanka033
18. čer 2013

@janice_opice 1. ivf duben 2013 - dve dvoudenni, ctyrbunecna embrya. nic. ket cerven 2013 - meli jsme jedinyho nanucka, blastocystu. nic.

janice_opice
18. čer 2013

@sasanka033 hele půjdeme na tu zmrzku spolu jo? příští nebo přespříští týden až nebude takový vedro jo?a pokecáme 😉

sasanka033
18. čer 2013

@janice_opice kurva ja jsem se este ani nerozbrecela. vzudila jsem se v pet rano, jak jsme mela nervy a vedela, ze budu testovat a sla na ten zachod, pocurala to, zirala na ten minus co se tam delal, vyhodila to do kose a sla zas do postele a do sedmi koukala do stropu. pak jsem vycerpanim usnula a bylo mi u prdele, ze jsem zaspala. tohle je tak nefer.
jo, rada, dekuju.

meyryen
18. čer 2013

@sasanka033 Holka, to je mi hrozně líto.....svět je kurva nespravedlivej. Za pár dní se oklepeš a budeš bojovat dál a to by bylo aby tam ty dvě čárky nebyly😉

martas14
18. čer 2013

@sasanka033 ahoj holka od šesti na tebe myslím a držím palce a ono toto 😔 😔 , to mě tak štve, já tomu tak věřila i za tebe ....život je holub 😠
Smutním s tebou a moooooc, uděláte si léto pro sebe s tvojím....vyrazíte třeba někam do tepla a na podzim zkusíš zabojovat zas, musí to vyjít, na takovou super holku tam jeden mimísek už čeká, jen se né a né probojovat ve frontě.....drž se holka bude líp, i když vím, že to teď nechceš slyšet 😔

sasanka033
18. čer 2013

@meyryen a este takovata klasika. chodim do prace a z prace pesky a jen jednu jedinou stanici se vezu tramvaji, takovej blbej usek. no a vlezu tam a koho tam nevidim. nadhernou tehuli. si ze me nekdo nahore fakt dela prdel. jako mne to nevadi, ja kupodivu na todle nejsem citlivka, kazdymu to preju, pac jeden nikdy nevi, co je za tim taky za pribeh. ale dneska mi to teda prislo jako ze se mi nekdo nahore uplne smeje do ksichtu.

jaka17
18. čer 2013

@sasanka033 myslím na tebe a je mi to fakt mooc líto, i slza byla- takže už nemusíš...nene, vyřvi to, bude ti líp...

brsh
18. čer 2013

@jaka17 - viď, udělám a koupim si kraťásky 🙂
@janice_opice - kdybych zvracela, tak se mi snad uleví.......ale mně je furt blbě a ani se nevyb...........no brzo se zařadíš do party, tak se neboj 😀
@sasanka033 - taky bych ještě nedělala závěr, počkej si na krev a určitě nevysazuj Utrouš...pokud to neklaplo, je to smutný a moc nás to tady všechny mrzí, ale počkej ještě!!!

ninahlav
18. čer 2013

@sasanka033 Ahoj, naděje tu ještě je, já jsem při posledním ivf měla bílo i 15 den, tak jsem to vzdala, druhý den jsem šla na krev, jen pro to aby byla jistota, no a druhý den mě čekalo úžasný překvapení, jmenuje se Alex a dnes už chodí do první třídy 😉 Tak hlavu vzhůru, držím palce

ninahlav
18. čer 2013

Jinak přeji krásné dopoledne, pařím se v práci v kanclu, vzali jsme to hopem, dnes jedem na genetiku a protože v sobotu přišla mrcha, zítra jedu na krev kvůli gen.profilu 😀 Přítel jde semnou na spermio 😀 Tak to budem mít pěkně při jednom, když vše dobře dopadne, tak by jsme se do toho mohli v červenci vrhnout 😀

jaka17
18. čer 2013

@ninahlav tak samý dobrý zprávy a výsledky

pavlina1976
18. čer 2013

@sasanka033 taky jsem poprvé měla krásné dvě blastocysty, otěhotněla jsem a pak nebylo srdíčko 😒 a to jsem ještě musela jít na potrat do nemocnice......Je to hnus to je fakt ☹ Všichni víme jak ti je. Je mi to moc líto......

janice_opice
18. čer 2013

@sasanka033 moc mě to fakt mrzí:( vím jaký to je, prošla jsem si to v březnu, ale jak vidíš nevzdávám to!!!!!!!!!!!odpočiň si, skákneme na tu zmrzku a proberem to

meyryen
18. čer 2013

@sasanka033 Nojo to znám, všude najednou spousta těhulí, kočárků, miminek...ani vidět to člověk nemůže, ale každýmu miminko samozřejmě přeju, jen je mi to ukrutně líto, proč zrovna já nic. Je to blbý kliše, ale dej tomu pár dnů a budu líp.....je léto, teploučko to se všechno snáší líp než v zimě a ten čas rychleji utíká....

sasanka033
18. čer 2013

@ninahlav to je krasnej pribeh, fakt...ale zazraky se dejou malokdy a tohle byla blastocysta, takze to uz na tak citlivym testu proste bejt musi, nehlede na to, ze ja uz tady tejden strasim, ze to vim, ze to nevyslo:(
@pavlina1976 diky
@janice_opice
@meyryen
ve ctvrtek rano jdu do caru na krev, odpoledne budou vysledky, pak vysazuju leky a v patek jsem objednana na konzultaci k rezabkovi. asi budu hrotit i laparku. v srpnu chceme jet do recka, tak ze bych si to v zari hodila a pak zas dalsi pokus. a do ty doby chci mit hotovy imuno a genetiku.

sasanka033
18. čer 2013

@jaka17 ja bych i rvala, lae jsem v praci, doma jsem este byla uplne v transu, jako by se me to ani netykalo. ted na me jdou takovyty navaly place. je to na hovno.

meyryen
18. čer 2013

@sasanka033 Tak to máme na léto stejné plány, se tu v říjnu potkáme v plné zbroji 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru