IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pavlina1976
18. čer 2013

@kamisb Ahoj, děkuju za radu 🙂 , při prvním ivf jsem ho v protokolu neměla.....No neměla jsem tam kromě gonalu žádný lék, který mi teď napařili 😀 .

pavlina1976
18. čer 2013

holky přistálo mi srdíčko 😵 😵 , to je hezký....Děkuju 😉

lolinek
18. čer 2013

@martas14 No a vidíš zadařilo se.

martas14
18. čer 2013

@lolinek co se mělo zadařit? já ještě čekám testovat budu tak čtvrtek, pátek 🙂

janice_opice
18. čer 2013

@brsh no jo tak at začnou bojovat nebo dostanou na prdel\!!!!!
@martas14 anebo někdo z našich politiků že??? Nebo lobbistů 😀 😀 😀 a co ty ja se máš? 😀
@lolinek já se naopak těším tentokrát, že budu o ET aspon 5 dní doma a pořádně se vyspím a odpočinu si páč jinak se furt honím tak to chci dohnat🙂

janice_opice
18. čer 2013

Dneska koukal syn na manželův pupík a prej na mě: maminko a není místo tebe těhotnej Martin?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (muj muž není biologickým tátou mého syna tak proto Martin)

malinka_02
18. čer 2013

@janice_opice teda to sou jelita!! Urcite poporostou!!

kamisb
18. čer 2013

@pavlina1976 - mě na to upozornila sestřička, stačí ty tupý jehly ještě aby to štípalo to už by bylo moc 🙂
pro mě byl nejhorší ten cetrotide ..po něm jsem měla flek jak od hovada a ještě vystouplej a svědil, ale do rána to přešlo naštěstí - ale to sestra taky říkala, že může být.

lolinek
18. čer 2013

@martas14 aha,tak tfúúúúj,tfúúúuj,tfúúúuj.

janice_opice
18. čer 2013

@malinka_02 no jo jsou po tatínkovi ten je taky flegmatik v většině věcí 😀 😀 😀 😀 a mně bude říkat, že prej : nebuď zrychlená a já mu fut tvrdím, že já zrychlená nejsem, že on je zpomalenej 😀

pavlina1976
18. čer 2013

@janice_opice to jsem na tom úplně stejně 😀 , dcera pořád říká, že Honza je jak těhotnej 😀

janice_opice
18. čer 2013

@kamisb přesně to mám já po cetrotide!!!! hnus ty jo a ted jsem se večer ještě blbě napíchla a boule a modřina tak sjem musela vedle,ale jak říkáš stejný s tim cetrotide.......ale prý je to běžné, že to cetrotide dělá .-)

pavlina1976
18. čer 2013

@kamisb a nemáš zkušenost s menopurem? Bude mi ho píchat muž, tak nevím, je to přeci jen klasická jehla a ještě do zadku 😒 , doufám, že tahle nebolí... 😉

janice_opice
18. čer 2013

@pavlina1976 😀 hele my jsme na tom tak nějak vůbec stejně ne?? proto ti moji lenoši furt brzdí,abychom čekaly společně🙂

janice_opice
18. čer 2013

@pavlina1976 heůe ten mi myslim píchala sestřička dneska do břicha právě

jaka17
18. čer 2013

@martas14 Díky, no tam finišujeme na konec šk.roku, takže jsem se odreagovala..za odměnu jsem si koupila pěknou knížku jak roste mimčo s UTZ a takovým odborně - populárním popisem, co se kdy děje..synátor to nějak dal, jestli ho vezmou se uvidí...kdyžtak bude dělat aupair...
@brsh já na ně taky koukala v HM ku, ale jsou mi moc krátký, mám křečáky...škoda 😀 😀
@lolinek jen hezky pracuj, líp to utíká 😝
@janice_opice no jen se těš, nebudeš nakonec vědět, co s vajuchy...pokud jsou po tobě, tak zabojujou..

lolinek
18. čer 2013

@janice_opice Měla jsem v květnu dovolenou ale neodpočinula jsem si jak teď těch posledních 6 dní.Lenošeni na předpis bez výčitek. 🙂

janice_opice
18. čer 2013

@jaka17 já četla, že zkolabujou 😀

pavlina1976
18. čer 2013

@janice_opice No a? Sestřička říkala buď břicho, nebo zadek, ale když vidím tu normální jehlu tak mi není úplně dobře 😀 , tak jsem si říkala radši zadek, lehnu na břicho a ať se tam s tím Jeníček popere 😀 . To je fakt, stejně viď? ale jsou hodní, že na mě čekaj..... 😀 , ba ne už abys mohla být v klidu a už byly ve zkumavce dětičky zlobivý 😵

malinka_02
18. čer 2013

@brsh super super super!! To je krasny.. Ja teda doufam ze do ctvrtka preziju a ze srdicko bude, podle opu budu uz 8+0 mam strasnej strach!! ☹
@akdar5 krasny! Tak nam to pekne slape 😉

malinka_02
18. čer 2013

@janice_opice to je jak u nas 🙂

kamisb
18. čer 2013

@janice_opice - já to pak lehce ledovala .....aby to nebylo tak horký, ale já je teda měla jen 3 dny (ty za chvíli asi nebude vědět kam s tím co? ) ale zase ještě dneska je vidět kde jsem to před tím měsícem píchla :( ...je tam takový tmavší flek na břiše :(

hlavně držím palečky ať se folíky rozjedou a jsou z toho krásně zralá vajíčka ...a pak embryjka ...

janice_opice
18. čer 2013

@pavlina1976 hele sestra mi to ďobla a v pohodě úplně .......jako cetrotide zatím nic nepřekonalo takže se toho fakt neboj nnebolí to ani neštípe🙂 a navíc my jsme holky šikovné takžééééé všechno zvládneme.
Mě začalo pěknně bolet břicho -přijde mi jako kdyby někdo hrál v mym levym vaječníku bowling 😀 😀
@lolinek no prááávěěěěěěěě těším se, že si odpočinu
@malinka_02 nebooooojjj srdíčko bude jako zvoooonnnn Zikmund ve Svatovítské katedrále (největší v ČR) 😉 😉 😉

janice_opice
18. čer 2013

@kamisb no přesně a ještě jak jsem se dneska blbě napíchla tak tam mám úplně modročernou bouličku 😒 😒 😒 😒 😒 ale to se všechno zahojí a bude to dobrý - do čtvrtka musím vydržet a najít flek na píchnutí a pak se uvidí 😉 😉 😉

kamisb
18. čer 2013

@pavlina1976 - to jsem neměla ...jen teda nevím jak by se to dělalo u nás manžel říkal, že se nemlže dívat jak trpím ...měla jsem pak břicho po tom centrotide sampu modřinu a byl rád že si píchám sama, že on by to asi nesvedl. Nějak mu nedělalo dobře že se do mě píchají jehly ...sice asistoval při tom míchání cetrotidu ..ale to bylo vše. Bál se že by mě to od něj bolelo.

ale myslím že ho tu někdo měl. Koukni do tabulky je to tam napsaný kdo.

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 héééééčččč já si dávám pivko 😲 😲 😀 😀 😀

janice_opice
18. čer 2013

@kamisb já mám toho hajzlíka štiplavýho dneska už pátej den

kamisb
18. čer 2013

@malinka_02 - žádný strachy 🙂 bude tam ale možná ho přes slzičky štěstí neuvidíš ....zasloužíš si to už ;)

martas14
18. čer 2013

@janice_opice no máš pravdu, tak by byli bohatí rychlejc 😀 😀 Já furt stejně, je mi dobře jen sem tam trochu pichne v břiše, ale jinak normál, povaluju se doma, protože to horko se tu nedá, jsem úplně tumpachová, zpocená jak pes a po transféru by se nemělo přehřívat břicho, tak se ani opalovat nemůžu což by mě aspoň zabavilo ....

martas14
18. čer 2013

@jaka17 jo jo to už tam máte určitě leháro a pohodičku v tuto dobu už jsou i děcka vysmáté, takže je tam happy nálada, no to se někdo má mít dva měsíce prázdnin a nebo přímo devět 😀 😀
a synátor by šel dělat aupair? tééda ten musí být ale šikovný po mamínce 😉

martas14
18. čer 2013

@janice_opice no totóč!!! Já chci taky!!!! 😉 😉 😉 já si aspoň na hodech v neděli olízla skleničku bílého od přípitku 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru