IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

renca1978
7. kvě 2013

@mispulina912 ahojky, doufam, ze vsechno dobre dopadne, a budou to ty nejkrasnejsi vanoce, ty posledni jsem obrecela ze JSME PORAD VE DVOU, ze se snad nikdy nedockame, a prislo to, moc Vam to tady vsem preju, verte mi, ze vsechny se dockate!!!! 🙂

renca1978
7. kvě 2013

@hhani v Gestu, na Smichove..........Uplne mi ctes myslenky, taky jsem si rikala proc prave MY mame takovou smulu, taky by mne nikdy driv ani ve snu nenapadlo, ze tohle budeme resit, holt nekdy je potreba ty prirode trosku pomoct 🙂 Ale sance jsou velike, ver mi.....

hhani
7. kvě 2013

@mispulina912 To máš tedy sakra pravdu,každý neúspěch člověka stáhne zase níž..,ale musíme věřit,že nás to taky jednou potká 🙂 V Pronatalu jsme byli na prvním spermiu,ale pak se přece jen rozhodli jít jinam..ani nevim proč,ale řikám si,že když jsem se u Apolináře narodila já tak třeba se nám podaří ten život tam probudit podruhé a štěstí nám bude víc nakloněno 😉 ..trochu naivní,ale proč si nevytvořit tak trochu "pohádky" 😀

hhani
7. kvě 2013

@renca1978 ....v té Praze je těch center tolik,že člověk ani nevěděl jak vybírat,ale věřim,že každý dává ty největší naděje do toho svého 🙂 Musim se snažit tomu alespon trochu věřit a povede se to,určitě.Někdy je ta příroda pěkně nespravedlivá když pak člověk vidí co někdo dokáže tomu malýmu stvoření udělat ☹

mispulina912
7. kvě 2013

@renca1978 jsi zlatá děkuji........
@hhani to nejsi naivní ,je to krásný.....

mispulina912
7. kvě 2013

@hhani to je nespravedlivý jiný otěhotní pomalu se podívají na trenýrky ........ a pak jsou jim schopný ublížit nebo je dát pryč.... tohle ta příroda nedomyslela... a není to fér.....

hhani
7. kvě 2013

@mispulina912 jj asi jsme našli skvělého psychologa a podporovatele v podobě renca1978 🙂 Moc DÍKY!!!

hhani
7. kvě 2013

@renca1978 Moc DÍKY za skvělou podporu!!! Ted nebudeš stíhat odepisovat na všechny co se na tebe sesypou 😀

renca1978
7. kvě 2013

@hhani To mas pravdu, clovek to vidi denne v televizi, hruza..........Ja chtela z Gestu odejit, moc spokojena jsem tam nebyla, kdyby to nevyslo, sla bych urco jinam, ted jsem jim samozrejme vdecna............Vadilo mi tech malo informaci, co nam davali, clovek na co se nezeptal, to se nedozvedel........Apolinar je myslim dobra volba, my tam mame porodnika, ted uz chodime jen tam...............slysela jsem na CAR tam spousta chvaly......sama jsem si tim vsim prosla, chce to pevny nervy, ale na konci ceka ta sladka odmena 🙂 a za to to urcite stoji!!! 🙂 Ja akorat lituji, ze jsme ztraceli cas IUI a nesli rovnou do IVF, ale ja si porad myslela, ze se bez toho IVF obejdeme, ze to vyjde i bez nej, taky jsem se bala co se mnou udelaj ty hormony.......a nakonec to nebylo nic strasnyho, urco bych do toho sla znovu 🙂

renca1978
7. kvě 2013

Snazte se uzivat si tohle vsechno, i tu stimulaci, pak na to vsechno budete vzpominat, jak to vsechno zacalo, to vsechno k tomu patri 🙂 Ja to brala tak, ze konecne se zacina neco dit, a ze jsem bliz k vytouzenemu cili 🙂

hhani
7. kvě 2013

@renca1978 je pravda,že na ten Gest nebylo moc dobrých recenzí,ale každý si vybere jak uzná za vhodné a hlavně je dobré,že to může kdykoli změnit.Pravda je,že ted je to o něco lepší a,že se konečně něco děje 🙂 Tak uvidíme co nám ten osud dal do vínku...Moc Ti to Renčo přeju a těšim se až nás bude víc kdo bude mezi těmi štastnými jako ty 🙂

mispulina912
7. kvě 2013

@renca1978 souhlasím s.... hhani .... myslím že pro nás budeš úžasná psychická opora díky díky mooc mooc a dávej na sebe pozor

renca1978
7. kvě 2013

@hhani Ten Gest jsme zvolili protoze nas vzali rovnou, nemuseli jsme nikterak dlouho cekat, proto tahle volba......Ja tomu IVF moc verim, a znam spousta holek, treba i 3 kolegyne z prace co to vyslo napoprve 🙂 Takze pokud se opravdu nejedna o nejakej zavaznej problem, coz by se zjistilo pri vsech tech vysetrenich, tak ta sance otehotnet napoprve je vysoka, rikam, ja mela jen jedno vajicko, jiny holky jich maj treba 20............ 🙂

jednalucka
7. kvě 2013

@renca1978 Když tu čtu Tvoje příspěvky, úplně mě to dobíjí energií- jak píše @hhani- úplně skvělej psycholog 🙂 My jsme zkoušeli doma cca rok, pak jsem nakoupila ovu testy a zjistila jsem, že jaksi neovuluji :-/ takže na gyn, dostala jsem utroš- ten nic, pak cca 2měsíce pauza a clostilbegyt + utrouš a hurá, první ovulace a byla jsem těhotná, ale bohužel mimodělož, takže jak jsem tu četla- hřebíček na psychiku a gyn mi doporučil IVF, jelikož mi vzali pravý vejcovod. A říkám si taky, proč MY. Manžel je super, podporuje mě a už se těší, až si pojedeme pro dvojčátka 😀 Teď jsem začala s dlouhým protokolem, tak si ještě počkáme, ale ráno, když si píchám, tak si říkám, jak se to přibližuje a těším se 🙂 a moc bych si přála tu číst jen samé pozitivní zprávy 🙂

renca1978
7. kvě 2013

@jednalucka ahoj 🙂 pises to spravne, cesta k mimcu je bliz a bliz 🙂 Pisu si jednou holcinou, co taky mela anovulacni cykly, a taky to dali napoprve 🙂 drzim pesti at to dobre dopadne 😉

jednalucka
7. kvě 2013

@renca1978 Děkuju!!!! Moc moc se těším na // a na to všechno potom. A Vánoce- doufám, že se budu kolíbat 😀 a budu pěkně kulaťoučká 🙂

@janinafox Jani, tak jak? Čekám, čekám 🙂

renca1978
7. kvě 2013

@jednalucka no jasne, ze jo 🙂 ..........ja jsem nikdy driv pred IVF // nenasla, a nikdy jsem si to ani nedokazala predstavit, testovala jsem od 8 dne po ET, a bylo to tam, a pak uz jsem testovala porad, klido 3xdenne, nemohla jsem tomu porad uverit 🙂

ratatooy
7. kvě 2013

@lucina100 no co beru utro je pryč ale mam ho vsaddit a to začnu zase učo

ratatooy
7. kvě 2013

@mispulina912 jo tak to chápu,no me je blbě a blbě že bych si to občas s nekym vymenila.-D

malinka_02
7. kvě 2013

@mispulina912 abys mela 4 pokus musis pri prvnich dvou dat jen 1.
@peta2010 tak ono vsude se tezko setri ale my deti vubec nemame tak pro to udelame vse..
@hhani to je dobra velukost, jeste maji cas, nestresuj zbytecne..moje kamaradky a obe svagrove uz stihli otehotnet a porodi nektere i podruhe..je to zivot..bohuzel.

peta2010
7. kvě 2013

@malinka_02 jj ,a hlavně pracujete oba dva,což je strašně velikánské plus u vás 🙂))

malinka_02
7. kvě 2013

@peta2010 no vzhledem k tomu ze se nedari uz vydelavame jen na to..

brsh
7. kvě 2013

@malinka_02 Uvidis...jak rikaji.vsichni. Dulezita je kvalita 😉 Pisu z.mobilu, takze jak debza😉 moje dnesni akce, jak se dostat ke clexane byla otresna. Stravila.jsem sedm.hodin volanim a konzultacema s moji obvodni lekarkou. Dr z Caru je fakt trosku.na hlavu, kdyz.mi ho nedala....nastesti mi obvodacka nakonec napsala deset injekci, tsk.bidam a pak.jdu rovnou do.trombocentra. Nechapu tenhle pristup. Zdravi a penize ti stoji a co si nezaridim, to nemam. Muzu rict, ze jsem.dneska hroze nasrana a to bez pardonu. Jinak.piju 😉 a mam i nutridrinky, ale.tj hnus 😀 A koupila jsem i tu bilkovinu v prasku. Jinak.me gonal prekvapil, ze to.vubec neboli 😉

brsh
7. kvě 2013

Sorry za ty prepisy, snad vsemu rozumis 😉

lucavka
7. kvě 2013

Tak všechny zdravím. Čekám na páteční utz a příští týden ketík. Už aby to bylo. Teď se snažim zjistit jestli bych měla nárok na stejnou nemocenskou a mateřskou jako u prvního prcka až mi teď v červnu zkončí rodičák.
Držim všem palečky.

mispulina912
7. kvě 2013

@malinka_02 plně s tebou souhlasím u nás jdou taky vsechny peníze jen na toto....

malinka_02
7. kvě 2013

@brsh japisu furt z mobilu nebo tabletu manzela vecer takze rozumim 😀 Doufam ze to bude kvalitka 😵 A ty mas nejakou vaznou mutaci? Ja treba mam mutaci mthfr a pry ze budu mit taky minihepariny a nakonec mi je nedali tak sem koukala tady a vsichni ze ho musim mit a tak sem volala do trombocentra a tam rekli ze ne.. A pak si vyber 😠

malinka_02
7. kvě 2013

@mispulina912 kdyz si vezmu jak jsme si nakupovali hadry a bavili se a ted vsechny prachy na ivf.. A vysledek zadny.. Kolegyne ma syna za 650 000.

peta2010
7. kvě 2013

@malinka_02 ale tak víš,jak jsem to myslela,,,,

charakterka
7. kvě 2013

Ahojky,prosim prosim o radu :( Mam planovany prvni cyklus IVF,mam dokonce i hormony injekce doma,ale menstruaci jsem nedostala..asi stres,dnes uz paty den..tehotna 100procentne nejsem,a v minulosti se mi stalo ze jsem musela na vyvolavaci injekci,kdyz jsem to dva mesice nedostala..problem je v tom,ze mam uz neschopenku,kterou mi napsali sestricky ke stimulaci,a ja stale cekam na menstruaci..mate zkusenost nekdo? nejspis mi budou pichat vyvolavaci injekci na menstruaci,ale zajima me,muze se pak zacit normalne cyklus ivf az to po injekci dostanu? nebo musim pockat az na spontalni menstruaci az dalsi mesic ??? mam z toho hlavu jak balon,protoze uz mam neschopenku,a v praci jsem taky rekla ze to bude tak na 3-4 tydny .. prosim poradte zda mate zkusenosti ..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru