IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
18. čer 2013

@brsh to je malinká cystička a ta ti ta neplechu neudělá nebooojjjjj... někkdo tu nedávno psal mně, páč já mám taky cystu a mnohem větší, že naopak vyživuje žlutý tělísko nebo co....nebo co ti řekli?

martas14
18. čer 2013

@janice_opice jo jo úchyl nonplusultra 😀 😀 😀

brsh
18. čer 2013

@janice_opice - jj. Ze je to ok. Jen jsem pred mesicem.nemela nic. Jinak leidenska mutace je poricha srazlovosti krve = trombofilie. Jdu spat, utrouse uz makaj 😀 dobrou vsem, holciny!

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 šak jooooooooooooo 😀 😀 😀 v pátek se tam zamknu aby neměl někdo úújmu radši 😀 😀 nebo průjmu?

janice_opice
18. čer 2013

@brsh doblooouu a opatruj mi motorkáře malýho 😉 😉

martas14
18. čer 2013

@brsh já bych taky chtěla aby na mě ten utroš tak fungovááááál, já jdu o půl noci spat a v jednu se tam ještě točím 😠 😠

martas14
18. čer 2013

@janice_opice teď mě tak napadá a to ty takto ponocuješ a v kolik jdeš zítra ráno do práce Jani?

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 tak v 7.30 budu vyrážet do práce...nicméně já se probrala než jsem vše obstarala a ted už neni takovej hic tak se mi nechce spát, ale neboj o půlnoci nejpzději hají🙂

martas14
18. čer 2013

@janice_opice jo tak to je ještě pohoda, já jsem musela vstávat 4:40 😝 a to jsem to měla pár minut autem do práce, ale musela jsem tam být už na půl šestou abych nachystala podklady za výrobu než bude dispečink
mě se chce vždycky spát tady u komplu a pak vylezu nahoru a prd 😠 😠 pomohlo by mi si pustit policejní akademii na kazetě, to jsem milovala za mala 😀 😀 jenže to bych budila malou vedle....

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 to chápu to by mě taky uspalo🙂 já si asi zlochtám svého muže páč to mě vždycky unaví jak se brání a to mi tvrdil, když jsme spolu začali, že neejni lochtivej a ejhle..strašně se vždycky řehtá a to mi děl dobře 😀

martas14
18. čer 2013

@janice_opice jééé to je milené......to můj tu spí tvrdej jak hruška, ale zase je hodnej, že mě tu nenechá samotnou a až jdu spát nahoru, tak si ho pěkně vzbudím a přesuneme se na kutě....
no nic, jdu do koupelny dělat očistu a do pelechu, ač to bude stejně horor usnout ......tak dobrůůůů

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 co vlastně děláš?nebo co jsi dělala za práci?

martas14
18. čer 2013

@janice_opice výrobní účetní, plus mzdy za výrobu 😝

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 Hruška se jmenuje náš kocour 😀 😀 😀 a ten spí většinou na mně 😀 tak dobrou miminkovská pěstírno a sladké sny 🙂

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 ty foe výrobní úúčetní zní dost drsně 😨 😨 😨 😀 😀 😀

janice_opice
18. čer 2013

ty jo já jse se te odličovala a čistila si plet normoš na bedáky netrpím ale ted jsem jako v patnácti sáákryš to ty hormouše

martas14
18. čer 2013

@janice_opice toto tak nejde dělat 😀 😀 u tebe by si člověk mohl ukládat každou druhou větu, aby měl pak do zásoby proti špatné náladě 😀 😀 Jinak super jméno pro kočku, dosti neobvyklé, ale já už jsem u tebe zvyklá 😀 😀
taky dobrou folíkovníčku

martas14
18. čer 2013

@janice_opice ale houby drsně, jen se brodíš kalkulacemi, hlídáš ceny surovin, obalovin, výrobbků ...děláš přejímky na expedici, plus pořád nějaké přehledy a hlášení na centrálu, no do zblbnutí ....no a o mzdách nemluvím vůbec, to je pakárna a ještě si pak na tebe dojdou otvírat hubu, že mají málo...jak kdybych já měla hodně 😎 😎

janice_opice
18. čer 2013

@martas14 čéče tohle jméno vymysleli kluci páč my jsme si kocoura vzali z útulku ostatně jao 99,9% zvířat z naší minizoo a jak byl malej tak se vdycky nadlábnul a měl takový břicho, že vypadal jako hruška 😀 😀 no ty bereš určo miliony, když se furt válíš 😀 😀 😀

mispulina912
18. čer 2013

@martas14 i tobě hoooodně štěstíčka ....

jaka17
19. čer 2013

Dobré ranko všem,
teda dámy\, vy jste se rozjely, abych vstávala v šest kvůli dočtení Hrušek, hrochů rozcapenejch na záchodě a jak se řehtám, tak budím psy... 😀 😀
Ale Tláča aspoń vidí, že má veselé tety... tak hezky dozrávejte a pěstujte embryjka..já jdu do procesu.. 😠

kamisb
19. čer 2013

@brsh - cysta nevadí sama se prý do 12tt vstřebá a hezky vyživuje prcka, aspoň mi to říkala moje doktorka, takže neboj 🙂

orin77
19. čer 2013

@brsh Ahoj, tak to jsou úžasné zprávy. Mimouškovi je asi taky vedro, tak je zmoženej 🙂

orin77
19. čer 2013

@lucavka To je bezvadné už se pěkně uhnízďuje v pokojíčku 🙂

orin77
19. čer 2013

@akdar5 No samé lepší zprávy. Nádherná fotečka, moc gratuluji 🙂

ninahlav
19. čer 2013

Krásné ráno, tak včera na genetice celkem dobrý, vzali nám krev a slíbili výsledky do měsíce 😉 Dnes jdem ještě do caru na hormonální profil a přítel na spermio, pak už jen čekat a čekat 😒

brsh
19. čer 2013

Ahoj holky, tak jsem posnidala v posteli a ted musim vstat a jit s Leftym, akze se vratim zase "poblita" 😀 Ted se mi to smeje, ale do pul.hodiny tu lezim jak lemra. Byly jste vcera bez proudu? Ja doma chlapa samotnyho, tak.musel.vypodlozit lednici, aby nevytekla. Ale asi do.hodiny to.v Nuslich pustili.

akdar5
19. čer 2013

@orin77 děkuju, děkuju 😉 a co ty? ty už máš taky fotky,ne? 🙂

orin77
19. čer 2013

@malinka_02 tak to už je za chvilku, ještě jednou se vyspíš a budeš zase koukat na toho svého mrňouska. V kolik hodin jdeš?

akdar5
19. čer 2013

@brsh já jsem byla včera naposledy v Caru a přestupuju ke svýmu gynekologovi,takže bych měla jít za 14dní na kontrolu a to bych měla dostat průkazku.A o týden na screening,tak snad vše bude tak jak má 😉 tak se tady držte a snad tě brzo to blicí období přejde 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru