IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pavlina1976
20. čer 2013

@mispulina912 to je smutný, teda dneska je nějakej fakt blbej den ☹ , a kolikátej den jsi? Třeba je to ještě brzo.....

brsh
20. čer 2013

@jaka17 - co k tomu vic rict, nez ze me to opravdu.hrozne mrzi ☹ drz se a zrelaxuj na mrazacka! Pevne doufam, ze to priste dobre dopadne!

janice_opice
20. čer 2013

@mispulina912
@jaka17
holky je mi to moooc líto ani se mi zítra pro tu blbou zprávu na UTZ nechce:/ a to jsem na začátkiu.......

janice_opice
20. čer 2013

@mispulina912
@jaka17
a všechny ostatní HOLKY TADY SICE VÁS NEZNÁM OSOBNĚ, ALE MÁM VÁS RÁDA, JSTE STRAŠNĚ FAJN ŽENSKÝ!!!!!!! A KAŽDÁ SI TU ZASLOUŽÍTE KOPU DĚTÍ!!!!!!!

janice_opice
20. čer 2013

@lenkafel tak držím pěsti at si pro nanučka jdeš!!! 😉

martas14
20. čer 2013

@orin77
@kamisb no právě já posledně měla celkem tlustice už ten dvanáctý den, takže si myslím, že mi hcg roste dobře, rychle....takže by tam něco bylo, i když je fakt, že KET je možná trochu jiný, ale i tak mě bolí břicho na menses, je to blbý ☹ ale děkuji za podporu jste hodné

kamisb
20. čer 2013

@jaka17 - to mě moc mrzí, kolikátý by jsi měla být den? (týden) mě doktor v prosinci ještě utěšoval, že v období 7-8 týdne se může stát, že to srdíčko není vidět pokaždý. Ale je to asi slabá útěcha viď. Drž se ....je to hrozný znám to bohužel taky :(

martas14
20. čer 2013

@janice_opice zlato obávám se, že tam brokoličky nejsou 😒 už mě bolí i břicho na mrchu, testovat už nebudu, ale v sobotu jdu do CARu na krev, tak tam to bude jistota ...testy jsem měla dr. maxe jak to všichni chválili, takže si myslím, že tam by prostě ducháček byl 🙄

pavlina1976
20. čer 2013

@janice_opice proč jako blbou zprávu????? Zítra ta zpráva bude dobrá pro nás pro obě a pro všechny, kteří čekají 😉

martas14
20. čer 2013

@pavlina1976 hodná, na krev jdu pozítří, takže tam mě dorazí osobně, doufám, že aspoň pořádnou lopatou po hlavě 😝
takže je to pěkně posraný, tudíž od tebe a @janice_opice zítra očekávám nejlepší zprávy na zlepšení nálady

pavlina1976
20. čer 2013

@martas14 ach jo, víš říkám si někdy, že to není snad ani možný! Je to vždycky smutný i když má člověk už jedno zlato doma ☹ ☹ , ale až se oklepeš tak do toho zase půjdeš ne? 🙂 Pomůže ti v tom tvoje holčička 😉
No doufám, že ti napíšem jen jen dobré zprávy 😉

janice_opice
20. čer 2013

@martas14
@pavlina1976 holky to je kurva tak nefer!!!!!!ale my jsme silne a nedame se!

janice_opice
20. čer 2013

Mne se tam zitra ani nechce 😒

martas14
20. čer 2013

@jaka17 já se zblázním!!!!!!!!!!!! To je teda nejposranější den co může být 😔 Mě to tak mrzí holka, toto si nezasloužíš taková hodná babenka..... máš pravdu, že kdyby to nemělo být dobré, tak je lepší že odešlo samo, ale takové věci se nemají stávat 😔 😔 dej si odpočinek, reset a pak pro nanučka, aby mohl zaplnit a prázdné místo a ukázat jak se to má dělat správně....drž se poklade...

pavlina1976
20. čer 2013

@janice_opice ty opice dej pokoj! 😠 , zítra to bude ok, tvoje vajucha už tam hrajou bowling takže to bude v pohodě a ty se budeš těšit na OPU 😉 😉 a já s tebou 😉

martas14
20. čer 2013

@mispulina912 tak a teď už mě fakt trefí, ještě že už mám ten pláč dnes nacvičený, toto je naprd .......vím přesně jak se cítíš holka, člověk je úplně otupělej jak na to pořád čučí a tam nic ☹ kdy jdeš na krev?

pavlina1976
20. čer 2013

@janice_opice Někdy člověk jede z posledních sil viď? víme, že tohle všechno může nastat, už jsme si to prožily, ale když to přijde vždycky nás to odrovná 😢 😢 , ale jen na chvilku protože my se nedáme 😵 😵

martas14
20. čer 2013

@pavlina1976 maš pravdu a taky si říkám ještě, že je malá, protože nám řekli, že svoje dítě rozhodně mít nebudeme, takže nás už zázrak potkal tudíž co bych ještě chtěla .......ale když to tak bolí ☹ , i když je to druhé.... když jsem ji neměla, tak jsem si po tom ortelu říkala, tak hold budeme bez dětí a člověk když nevěděl o co by přišel, tak to bral jinak jak teď když víš, že je to pro tebe první -poslední.....no ořvala jsem si to jak tarzan, že už to nikdy nezažiji, do druhého IVF už asi nepůjdem, protože to by musel můj zase na operaci, což měl po tom bolesti a je i v jiné práci, kde by to byl asi problém než by se dal zas do kupy ....no je to jebat....

jaka17
20. čer 2013

@martas14 joooo,je to fakt hnus, ale prostě je to tak, děkuju všem za spoluúčast a nenechte se vystrašit, už jsme si to vybraly do třetice a teď se opovažte sem zítra dát další jobovky. 🙄 😨 prosté zase se rozjede dobrá vlna...vejce rostou a ne že ne...jdu si dát to vínko..
@janice_opice takže bojuj, matko, jasný??

mispulina912
20. čer 2013

@pavlina1976 dnes 14den to už aspon duch by byl.....

janice_opice
20. čer 2013

Holky ty foe vy mi davate posledni ivf a tak smutny zpravy.ale ja vam ukazu ze I po tolika nepovedenejch pokusech to jdeee!!!!!tak neveste hlavu a hura dal!!!!!!ja budu tentokrat bojovat za vas vsechny tady!!!!a to si piste ze se ta hnusna smula zlomi.

martas14
20. čer 2013

@jaka17 dej si vínka i za mě..... sice jsem jalová, ale ožeru se až v sobotu večer a to teda bude asi velký hukot na žal....a jak říkáš, už žádné špatné zprávy zbytku nedovolujeme, a tady se bude poslouchat!!!!

jaka17
20. čer 2013

@janice_opice tak se mi líbíš 😀 😀 zítra piš..a všechny ostatní taky, jen samé dobré zprávy.Budu vám délat kmotřičku 😀

visnu
20. čer 2013

@martas14 Ach jo, kéž by to ještě dobře dopadlo.. ☹ Začíná to tu být dost smutné. Sakra!

jaka17
20. čer 2013

@martas14 jo, holka, skoda ze jsi tak daleko, dala bych si s tebou...

janice_opice
20. čer 2013

@jaka17a pis si ze jdeme na zmrzku uz jsem to slibovala sasance

martas14
20. čer 2013

@janice_opice to je moje holka, správný přístup .....to by bylo aby nebylo, tobě to prostě vyjít musí a o tom nemíním ani diskutovat, to je tutovka!!!! 😉

pavlina1976
20. čer 2013

@martas14 Aha, tak to je smutné, ale jak říkáš zázrak už se vám stal 😉 , a víš, že zázraky se můžou dít dál? 😉 No uvidíte, třeba ještě za pár let..........A nikdy neříkej nikdy 🙂

martas14
20. čer 2013

@jaka17 toto je vážně chyba, zliskaly by jsme se jak ruští důstojníci a že by nám to teda šlo 😉

martas14
20. čer 2013

@visnu jo jo člověk by chtěl věřit, ale už nemá sílu 😖 .....Máš pravdu je tu smutno, proto je to teď na tobě a zbytku holek, co jsou teď v řadě na miminka, takže hladit pěkně bublinky v bříšku a oni se MUSÍ zakousnout, protože od teď to tu máte holky rozkazem 😀 Držím palce tfuj tfuj tvoji bojovníčci to nevzdají 😉

martas14
20. čer 2013

@pavlina1976 máš pravdu třeba ještě někdy příště, až vyhraju v té sportce ty nehorázné miliony a můj pak nebude muset do práce tak do toho vlítnem 😀 Tak a vy dotáhnout do zdárného konce, budu vás kukat, i když tu už tak asi nebudu.....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru