IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

kamisb
21. čer 2013

@janice_opice tak 22 - je tolik kolik má mít pár dní před odběrem a 18 bude taky v pohodě --- tak budou tři no ..to stačí ;) máte ICSI?

janice_opice
21. čer 2013

@alba1 ale já jim pořád věřím ....musím nic jinýho mi ani nezbývá 😉

janice_opice
21. čer 2013

@kamisb jojo picsi chci🙂

lucavka
21. čer 2013

@janice_opice - já měla darovaný vajucha a on tehdy zbyl jedinej. Tvoje prťata určitě taky zabojujou 😉

kamisb
21. čer 2013

@janice_opice - tak hlavně se nevzdávat, a ten jejich přístup je super.
A kolik se platí za nativ ...já takhle vubec nemám představu, protože co chodila jedna kamarádky známá tak platila vždycky 20tis a to mi zas tak málo nepřišlo. Takže vubec nevím jak jsou ceny když si to musíš platit sama.

meyryen
21. čer 2013

@janice_opice Tak ty tři jsou krásně narostlý, holky tady udělaly spoustu parády i s jedním vajíčkem 😎

janice_opice
21. čer 2013

@kamisb nativ bez všeho stojí 12.000,- jinak komplet IVF stojí 35.000,- ale máš v tom ICSI, prodlužku a aAH
@meyryen ale joooo já jim věřím a jsem ráda, že jsem přešla tady do toho CAR - budu mít anesteziologa a doktora a embryoloby v ponděkí sama pro sebe :DDDDD páč jsem na pondělí jediná na OPU 😀 😀 tak ty folíky pěkně rozmazlí doufám🙂

janice_opice
21. čer 2013

@lucavka takt o je krásný🙂 bojovník!!!

meyryen
21. čer 2013

@janice_opice Já se nechala inspirovat a do CUBE jdu v pátek na konzultaci taky 🙂

janice_opice
21. čer 2013

@meyryen a nevíš ke komu jdeš????

meyryen
21. čer 2013

@janice_opice Objednávala jsem se k Višňové, jsem si říkala, že když už uvažuju o tom, že změní CAR, tak ať to má aspoň nejvyšší úroveň 😀

martas14
21. čer 2013

@janice_opice taky tě mám ráda holka moje zlatá a my to spolu zvládneme, prostě budeme bojovat a u tebe už se ta fronta zmenšila tak, že stojíš u okýnka!!!! a za ním už ti brzo vydají jednu malou ukřičenou a pokakanou prdelku, aby k vám pěkně zapadla 😀 😀

martas14
21. čer 2013

@alba1 jo jo to čekání do testu je hrozitánsky dlouhý, ale kolo už je rozjeté a každým dnem už se to zkracuje, tak hlavně ať jsou tam ve středu krásné plnotučky....je potřeba to tu zase pěkně rozjet 😉

martas14
21. čer 2013

@meyryen no tos popsala přesně, já ji brala přes deset let a teď zjistím, že naprosto, ale naprosto k ničemu, to je na infarkt za ty roky by z toho bylo naspořeno na dvě IVF 😠

martas14
21. čer 2013

@absti no to jsou zprávy, které jsou tu potřeba děvče, takže jen pěkně foť a polahoď tu čekatelkám/stimulantkách očko, ať vidí co je za chvilinku čeká 😉

lucavka
21. čer 2013

@janice_opice - no já doufám že si to mrně co mám v bříšku vezme z bráchy příklad a zabojuje 😉 . Já si prostě ty dvojčátka co máme v mrazáčku chci nechat až pak "na starý kolena" jak se říká na rozmazlování 😀.

martas14
21. čer 2013

@meyryen jejda to ani nevím pořádně co je to biochemické těhu a jaktože na testu nic a tak vysoké hcg? vždyť říkají že nad dvěstě už je to brané jako prosperující, z toho jsem opravdu jelen

martas14
21. čer 2013

@pavlina1976 tak to je super, že ti to tak šlape, tělíčko dobře funguje, takže bude ošatka kvalitních bojovníků, no já nevím děvče, ale vypadá to u vás na pěknou školku, doufám, že máš v plánu ještě tak dvě, tři děti 😉

janice_opice
21. čer 2013

@meyryen ta je skvělááááá fakt už chodím jen k ní a je fakt zlatá 🙂 🙂 🙂
@martas14 děkuju, snad z toho aspon jedno bude 😉 a co ty testla jsi dneska nebo jsi byla na krvi??
@lucavka to je jasnýýýý zabojuje!!!!!! ty budeš mít dětí jako smetí!! 🙂

meyryen
21. čer 2013

@martas14 No taky jsem koukala jak blázen.....10 den jsem začala špninit, tak jsem si udělala test, ten negativní. Takže abych to ukončila tak jsem šla do CARu na krev a jen tak jsem si zavolala na výsledky, aby neřekli, že nemám zájem...hcg 300,ale to už jsem krvácela a cítila jsem jak se děloha snaží "něco vypudit"....no a do týdne bylo po všem....

martas14
21. čer 2013

@janice_opice No už to tady všechno čtu Jaňuli, takže paní doktorka opravdu bezvadná ženská s tím nativem je to dobrý, navíc tím, že jak píšeš ušetříte a klidně by mohl být v září ještě jeden pokus, tě to hodí vnitřně do lepšího super klídku, což pomůže psychice, takže další plusové body, je dobře že jsi to nestopla.....když jsi teď u toho okýnka 😉 😉 😉

martas14
21. čer 2013

@janice_opice to víš, že bude a né jen jedno ale tři, aby pěkně vyšlo na ty dvojčátka....
né netestovala Jani, nemám sílu se zase dívat na ten bílý test ☹ takže počkám zítra do Caru, ráno v osm na krev plus konzultace, což nechápu co chtějí mluvit, když ani oni nebudou mít žádný výsledky a na konzultaci co dál, je u nás stejně pasé 😝 výsledek mi pak zavolají kolem jedenácté hodiny, ale já jedu potom s mojím na pracovní výlet do Kladna, abych došla na jiné myšlenky 😉

martas14
21. čer 2013

@meyryen téda to je taky děs, ale lepší když je to takto do šupu, než se těšit z toho, že se zadařilo a pak to nedopadlo....no v každém případě vidím, že jdeš mrknout do nového Caru, tak ať ti taky přinese štěstíčko..... 😉

meyryen
21. čer 2013

@martas14 Jojo na podzim třetí pokus, tak se chci poohlídnout jaké jsou možnosti i jinde, ale zatím nejsem rozhodnuta, že CAR změním. Proč je u Vás pasé další konzultace?

janice_opice
21. čer 2013

@martas14 jé tak to budeš kousek ode mě🙂 Bydlím na Praze 6 --to ví, že to dotáhnu do konce, přece je nedám folíky - snad v nich aspon něco bude no🙂

janice_opice
21. čer 2013

jdu volat do CAR zapomněl ajsem se zeptat jak je to s picsi při nativu

martas14
21. čer 2013

@meyryen máš pravdu není nad to se porozhlédnout a zjistit co jsou za možnosti i jinde, za zeptání nikdy nic nedáš ( teda doufám, že se to neplatí 😀 ) No my by jsme museli jít do nového IVF což by u mě nebyl takový problém, protože jsem reagovala na hormony dobře a ani jsem z toho neměla žádný stavy, takže fakt v poho, ale u nás je problém spermio .....bohužel manžel nemá chámovody (vrozené) takže by musel jít na operaci, což ho posledně bolelo a je i teď v nové práci, kde by to byl problém než by se dal zas do kupy....no nevím, jestli by do toho ještě šel, moc tomu Ketu věřil 😔 takže jsme to v podstatě ještě nerozebírali, no uvidíme...

martas14
21. čer 2013

@janice_opice to mě pobavilo 😀 já vůbec nevím kde je Praha 6 a prý kousek do Kladna 😀 😀 teď to bude fičák bohužel, jinak bych se nechala v té šestce vysadit a mohla být ta zmrzka 😀

meyryen
21. čer 2013

@martas14 Já taky doufám, že se to neplatí,ale i kdyby, tak těch 1500 za konzultaci dáme 🙂 Jsem to sice chtěla řešit až v srpnu, ale přítel povídal, že co nejdříve...o víkendu chtěl zase od sestry kupovat neteř 😀
Tak to je mi líto, u nás mám problém zase já. Třeba časem, až se to v práci ustálí, tak bude vhodná doba....i když ještě není nic ztraceno, dokud nejsou výsledky krve, tak je naděje, že tam malej pořád bydlí 😉

martas14
21. čer 2013

@meyryen tak to je sladký s tou neteří, jen ať si to pěkně na ní nacvičuje hošan, bude to už za nedlouho potřebovat u vašeho mimi, tak aby věděl jak na to 😉
mě už taky včera pobolívalo na ms, takže výsledky krve jsou mi jasný, ale jsi hodná děkuji za podporu, můj to říká stejně jak ty....já už se s tím sžívám, ale pro něj to bude boj až zítra ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru