IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

meyryen
21. čer 2013

@martas14 Chlapi to mají asi trochu jinak, taky jsem věděla, že to nevyšlo. A ten můj doufal do poslední vteřiny, a to děti ještě před rokem nechtěl. A teď už má vybraný jména, kočárek a barvu do dětskýho pokoje 🙂

janice_opice
21. čer 2013

@martas14 heléééé já myslím, že to zvládnete, oklepete se a půjdete zkoušet znovu!! navíc ještě nemáš potvrzeno, že nejsi těhu tak huš!!!🙂))
No já jedu zítra asi s Kubou do OC Šestka,která je v Ruzyni a od Kladna je to fakt kousíček a amj tam i dobrou zmrzku ale hlavně ted tam maj opravdickej leteckej simulátor z letiště tak tam Jakub strašně chce tak vezmeme motorku a zajedeme tam....on si tam zasimuluje a já oběhnu krámy🙂

pavlina1976
21. čer 2013

@janice_opice Dr dnes říkal, že ideál je nad 18mm, ale už nad 16mm je to ok.....Takže vlastně máš naprosto ideální stav!!!! 😀

janice_opice
21. čer 2013

@pavlina1976 mno joo,ale málo a halvně,aby v nich něco bylo toho se bojím nejvíc právě!!!

pavlina1976
21. čer 2013

@martas14 noooo, zrovna jsem o tom přemýšlela, jestli si mám nechat dát dvě, nebo jedno, uvidíme podle toho kolik jich zbyde, hrozně ráda bych si nechala nějakého mrazáčka pro strýčka příhodu, kdyby to náhodou nevyšlo......A nebo jak říkáš, někdy na potom 😀

martas14
21. čer 2013

@meyryen jsou takový meďánci ti naši chlapi, nejdřív něco nechtějí a pak to chtějí hned 😀 ale neboj taky se dočká .......já pořád nepřestávám věřit, že všechny tady ty super baby si zaslouží dětí jako smetí, takže to padne na každou tebe nevyjímaje 😉

martas14
21. čer 2013

@janice_opice no uvidíme, co můj na to až se smíří s touto realitou 😝
No tady se někdo bude mít zítra přímo luxusně 😀 a podívej, pěkně si na ten simulátor taky vyskoč, abys věděla co tě za čtrnáct dní čeká....blééééé, no i když je možnost, že bude bojovníček hodný po tatínkovi, takže nebude mamínce moc houpat s bříškem 😉

martas14
21. čer 2013

@janice_opice bude v nich schovaný pořádný bojovník s fixou aby mohl kreslit pořádné //, takže koho po porodu za devět měsíců bude zajímat, že byly jen tři vajíčka 😀 😀 😀

pavlina1976
21. čer 2013

@martas14 jj ty chlapi jsou fakt zvláštní, vypadají jako že nic, že je to jedno, ale uvnitř taky pláčou 😢 , no jsem přesvědčená, že za rok jsi tu zas, ne-li dřív.....Zasloužíš si to, takže to máš jasný 😉

pavlina1976
21. čer 2013

@janice_opice neboj!!!! Budou všechny tři 🙂 , tak v pondělí v 9? To na tebe budu už od rána myslet! Já jdu na kontrolu 9:40, tak na mě taky mysli 😉 , doufám, že budou takhle růst jako do teď 😀

martas14
21. čer 2013

@pavlina1976
no ať už se rozhodnete tak nebo tak, bude to dobrý tah ...ono všechno má svoje pro a proti....hlavní je aby všichni měli tu fixu, na té je potřeba se domluvit předem 😀 😀

janice_opice
21. čer 2013

@martas14 😀 😀 😀 😀 co fixu zvýrazňovač přímo!!!! hele no nějak to dopadne no, když ne tak si užiju Krétu a v září se uvidí no....🙂 třeba se rozmyslíte a budeme stimulovat spolu🙂
@pavlina1976 jasnýýýýý a to je jasný, že porostou, když takhle krásně rostou!!!!

martas14
21. čer 2013

@janice_opice žádný spolu, ty stojíš u výdejní okýnka na mimina, kolikrát ti to mám opakovat!!!! 😀 😀
a zvýrazňovač říkáš, no paní je hold gurmán no dobrá píšu si do objednávky 😉

janice_opice
21. čer 2013

@martas14 no dobře, když to říkáš ty.....🙂

visnu
21. čer 2013

@martas14 vynasnazim se ze vsech sil! 🙂 I kdyz ono je to na prirode a ja asi moc nezmuzu. Holt nezbyva, nez jen cekat, jak to dopadne. Vim, ze to zklamani je obrovske, taky uz jsem to dvakrat zazila -jednou mimodelozni a jednou nevydarene IVF. A pak se clovek musi rozhodnout, jestli to vzdat a dat se jinym smerem, a nebo proste bojovat dal. A to ja budu! A doufam, ze ty taky. 🙂

lucavka
21. čer 2013

holky moje řeč BOJ BOJ BOJ do posledních sil 😉

visnu
21. čer 2013

@absti safra, takové pokušení. Si zakazuji testovat do sedmého dne, ale mám svrbění to zkusit už pátý den. Je teda jeste dost brzy, ale vypada to u tebe nadejne. 🙂

visnu
21. čer 2013

@janice_opice tak zas je dobry, ze usetris. A uplne klidne tam muze byt nejaky vytecny bojovnicek, kteremu se bude chtit zpatky k mame. 😉

visnu
21. čer 2013

@janice_opice no tak ale ta velikost je akorat. Myslim, ze je dobre, ze jsi to nestopla.

visnu
21. čer 2013

Sakra holky, ja jsem opezdena. Vzdycky jak vecer docitam cely den, reaguju na to, co jste resily rano, a kdyz dojedu na konec, zjistim, ze jsem uplne mimo a tady uz se resi neco uplne jineho. Jste na me moc rychle.

lenkafel
21. čer 2013

@janice_opice tak v caru dobrý, za pár dní se dostaví ta mrcha červená a pak začnu brát léky a bude utz a pak ket a budem dávat dva nanúčky, tak se zvýší šance 🙂 , navíc jsem dostala ještě nějaký nový léky, tak snad to bude dobrý 🙂
co ty, jak na tom vlastně jsi teď???

pavlina1976
21. čer 2013

tak děvčátka konečně pátek🙂, dala jsem si vínko a odhodlávám se na fraxiparin 😒 , představte si, že dnes mi kolegyně řekla že je těhotná 😀 , po roce, už taky řešila, že půjdou pro radu k dr. Tak mi to tak zvedlo náladu 😀 . 😀 Je ještě krátce tak jí moc přeju aby to bylo všechno OK, to víte kdo si neprožije ivf, tak ani neví co všechno je možný 😠

janice_opice
21. čer 2013

@visnu tak myslím, uvdíme
@lenkafel aho tak to je dobře🙂))))) držim palečky - no mně bohužel přes všechnu snahu nedozrály folikuly až na tři, takže v pondělí jdu bojovat aby bylo aspon jedno vajco a aby s nám z něj udělalo embryjko....

janice_opice
21. čer 2013

@pavlina1976 no já na poslední cetrotide brrrrr a flaxiparin tu mám v krabicích a koukám na něj.....mám ho až od OPU. Dneska ještě zavádím nějaký antb. globule do pipiny a od zítra antb. polykací

lenkafel
21. čer 2013

@janice_opice držim pěsti, aby to bylo všechno ok a brzo jsme se tu byla všechny //

janice_opice
21. čer 2013

@lenkafel no pravděpodobnosst u mě je malá, ale je tak to nevzdávám.. taky držím paleečky všem tady!!!

coralin
21. čer 2013

@martas14 neházej flintu do žita, neměla jsi testovat dřív...zbytečně se tím rozhodíš a zkus to ještě až za ty 4 nebo 5 dní 🙂

coralin
21. čer 2013

@visnu tady to frčí, viď, pár dní tu člověk není a to je novejch informací a změn...

visnu
21. čer 2013

@coralin no presne.. Ja se uplne ztracim.

martas14
21. čer 2013

@coralin tak ono to nijak dřív nebylo, zítra jdu na krev, kde se mě budou ptát, jestli něco bylo na testu, takže ten desátý den by tam podle mě něco malého bylo ...jsem smířená, věřila jsem tomu, ale bohužel....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru