IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

danielapro
24. čer 2013

@pavlina1976 jj, dělá se před stimulací. Měla jsem 0.65. Což je málo. Prý norma je min.1. Měli tam paní a pa měla jen 0.2 a ta otěhotněla pomocí IVF.
Tak doufám...

kamisb
24. čer 2013

@margitam - ono taky asi záležíjak velká ta cysta je. Ale já měla před rokem i jednu dvoukomorovou a ta měla asi 8cm na 5cm ...což už mi přišlo veliký, ale taky řekli, že počkaj jestli zmizí - když to nebolí, že netřeba panikařit a za 3 měsíce byla pryč. Ted jsme jeden čekali v unoru jestli zmizí sama a pak se teda dala antik.a to pomohlo no.

kamisb
24. čer 2013

@margitam - si tu už taky píšu sama sobě :(

a začala jsem ji brát myslím 4den - prý se může začít snad do 5dne ...pak je důležitá kontrola v den +/- kdy ji budeš dobírat jestli to na ní zabrala ...někdy to tý potvoře může trvat dýl než se vztřebá

kamisb
24. čer 2013

@danielapro - tak hold musí najít pořádný stimulanty no ... protože jich asi nikdy moc víc nebudeš tak hlavně aby byl alespon jeden ...

danielapro
24. čer 2013

@kamisb Na minulé kontrole jsem tam lěa u sebe docenta a ten mi napsal nyní maximální dávku a prý by měla zabrat, ale mám taky pouvažovat co dál kdyby nezabrala enbo to bylo minimální. Vzhledem k tomu,že už si léky budu muset platit sama je to na pováženou...
Posled.varianta je dárcovské... Už se s tím smiřuji, ale přesto jsem chtěla vědět zda má někdo ukušenost s tím, že nebyla na léky žádná odezva..

danielapro
24. čer 2013

@kamisb A ty jsi na tom jak?jestli se můžu zeptat...

pavlina1976
24. čer 2013

@danielapro Dani, aha, ale víš jak naděje je vždycky, a jak ti říkala sestřička o té paní........Moc ti přeji, aby ti to dopadlo dobře a vše bylo OK! Kam chodíš?

kamisb
24. čer 2013

@danielapro - mám za sebou 3IUI jdno se chytlo, ale nevydrželo kolem 8-9t SP. a teď jsem po neúspěšném 1. IVF - chceme přes léto zkusit jednu IUI, ale nevím jestli to nepadne do dovči a pak v srpnu jdeme na druhý pokus ...a mudr chce zkusit dlouhý protokol ...já mám tu zásobu velkou, tak prý do toho můžeme jít. Ale jsem na to zvědavá. Te´d jsem měla 5 zralých vajíček a 3 embrya, ale asi nebyla dobrá ..jedno se zavedlo, ale nic z toho a dvě se zastavila 4 den :(

a co máš za léky?

kamisb
24. čer 2013

@danielapro - a ještě mě zajímalo, když jsi měla to jedno vajíčko proč jste šli do IUI a ne i tak do IVF?

meyryen
24. čer 2013

@kamisb Ahoj, můžu se zeptat na hodnotu AHM? Věkově jsme na tom nastejno a dr už u mě minule uvažovala o dlouhém, ale nakonec jsem měla dvakrát krátký...díky.

danielapro
24. čer 2013

@pavlina1976 Chodím do Olomouce do FN

pavlina1976
24. čer 2013

@janice_opice Ahoj Janinko, od rána na tebe moc myslím, určitě je to vše v pořádku 😉 , já byla na utz, mám 9 vajuch, ale také reaguji pomaleji, nerostou tak jak by měly, už jsem se těšila, že budou 15-17, a jsou 14-15, takže ještě jsem musela dokoupit léky 😒 a do středy jedu s menopurem, zvýšili mi gonal na 300. Ve str utz a v pátek nebo v so opu. Tak doufám, že ve str dr řekne že jsou kráááááásnáááááá 😀 . A hned napiš, moc na tebe myslím!

kamisb
24. čer 2013

@meyryen - myslím že kolem 5,25

lolinek
24. čer 2013

@danielapro Ahojki,já mám AMH 0.65.Vaječníky na stimulaci reagovali pomaleji,vypadalo to bledě.Na posledním utz jsem měla jeden dominantni folykul 19mm a několik menších.Ale po OPU byly krásná zralá 4 vajíčka.

danielapro
24. čer 2013

@kamisb To je mi moc líto,čím sis prošla. Budu držet pěstičky ať znovu brzo otěhotníš a dojdeš zdrárně k porodu.
Mě dr. odrazovali od IVF s jedním,že by to mohla být cysta a přišla bych o laboratoř, takto mě zůstala na další pokusy... Mám za sebou laparku a vše bylo ok,i mamžel má spermio v pořádku tak proto mi toto asi radili...

pavlina1976
24. čer 2013

@danielapro Já chodím do Pronatalu v Budějovicích, ale bohužel na opu a et musím do Prahy, před dvěma lety jsme byli ve Varech, teď dr. chce abych jela do Prahy k panu docentovi....Tak uvidíme, bohužel jsme neměli žádná zmražená, takže jsem taky celou stimulaci musela podstoupit znovu, moc bych si přála, aby nám teď aspoň jedno zbylo do mrazáčku 😀

jaka17
24. čer 2013

@pavlina1976 ahoj, to určitě doženou a bude vajec dost...

kamisb
24. čer 2013

@danielapro - hm tak to slyším teda prvně, snad by měl poznat jestli to je folikul nebo cysta ne? No že předtím se vytvořil alespon jeden a ted že se jim nechce ...:(

danielapro
24. čer 2013

@lolinek Já měla při první stimulaci jen jeden folikul taky 19mm, ale sliznici jen 5mm. Držím pěstičky 🙂

meyryen
24. čer 2013

@kamisb Tak to je fakt hodně, já mám poloviční, ale měla jsem 15 zralých vajíček. Tak to asi zůstaneme u toho krátkého 😀

coralin
24. čer 2013

@visnu to je hezký závěr školního roku... budeš mít spoustu kytiček, dětičky budou nadšený... určitě doma něco vymyslíš a nebo budeš odpočívat. Já dřív netestuju.. na jednu stranu bych nejraději netestovala vůbec.. mám to tentokrát nějak zvláštně nastavený... a šla bych až na krev, ale to asi stejně nevydržím.. testovat budu v pátek, to bude 14 dní.. Víš těch neúspěšných testů už bylo tolik, že nechci zkoušet testovat dřív, kdyby to pak bylo jinak... navíc to teď vážně neodhadnu.... mám větší prsa, ale bolej mě jinak než při MS, bolí mě břicho a jsem hodně unavená, takže jsem i ráda, že jsem teď doma, v sobotu jsem zrušila ten sraz s holkama, protože bych tam ani nedojela a dneska jsem zrušila zubaře. Tak nevím..... doufám, že se zabydluje....

danielapro
24. čer 2013

@pavlina1976 Teď to už vyjde... Musí 🙂 Máš velkou šanci, bojuj

margitam
24. čer 2013

@kamisb děkuju, já už čekat nechci, zítra si zajdu pro antiko....snad to pomůže......holky, mně už z toho zkoušení hrábne.......a to jsem ještě neabsolvovala ani první ivf....... 😀

danielapro
24. čer 2013

@kamisb Mě tvrdili, že tam může být jen tekutina... Podle toho jak reagovala sliznice.. Je divné, že na trojnásobné dávky tělo nereaguje...

pavlina1976
24. čer 2013

@jaka17 snad jo, i minule jsem reagovala pomaleji, taky jsem si dokupovala 😒 , jinak sliznici jsem měla 10.2, to si dr pochvaloval, moc myslím na Janinku 😉

pavlina1976
24. čer 2013

@danielapro Určitě 😉 , musí nám to vyjít všem, na každou čeká to její mimi!!!!! ale ja fakt, že tyhle nervy to je maso ☹

pavlina1976
24. čer 2013

@coralin To vypadá hoooodně nadějně 😉

coralin
24. čer 2013

@pavlina1976 myslíš??? bylo by to moc krásný.. já tentokrát totiž vůbec nevím.. v noci mě zase bolelo břicho.. ráno jsem byla venku na malý prochajdě a pak jsem ještě usnula do 11:00 a byla jsem ráda, že jsem se prospala.. fakt nevím, ale doufám🙂

meyryen
24. čer 2013

@coralin To vypadá na výhledově devítiměsíčního podnájemníka 😉 Moc držím palce.

coralin
24. čer 2013

@meyryen bylo by to super, ale já tentokrát vážně vůbec nevím.. no a co ty? jak to vypadá s tebou?????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru