IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pavlina1976
26. čer 2013

@janice_opice to je lepidlo? 😀 😀 😀 , no nekecej....tak to je hustý! to jsem fakt taky ještě neslyšela. a kolik to stojí?

janice_opice
26. čer 2013

@pavlina1976 no lepidlo na embrijko - embrioglue 😀 😀 😀 3 tisíce

jaka17
26. čer 2013

@janice_opice hlavně aby pak šly za devět měsíců odlepit 😀 😀 😀

janice_opice
26. čer 2013

@jaka17 😀 😀 😀 😀 tak o to se postarám, šestikilové dítko už asi nemusím 😀

petulak1988
26. čer 2013

@pavlina1976 no chceme dat jedno ale asi kdyby byli zustai dve tak dame obe...predtim jsme zavadeli vzdy dve.. kam chodis do centra??

petulak1988
26. čer 2013

@janice_opice no to jsem ja jich v pulce stimulky i ted mela pres 40 ale dr se bal dalsiho hyperstimulaku tak mi zmenil leky a tim dozraly jen nejvetsi...no bojim se aby nejaky byl ja si volat nemela proste mi zitra reknou ☹

janice_opice
26. čer 2013

@petulak1988 no proto ti píšu, že ti nejsilnější to vybojují a nemusí jich být 40 😉 😉 neboj se nic!!!!! a ten hyperstimulák jsem taky kdysi měla, je to hnus 😒 držím pěsti

brsh
26. čer 2013

@pavlina1976 - no to je krása 🙂 Tak když to takhle bude pokračovat i nadále, jsi za chvíli nastávající maminka 😉 super, moc držím palce - a hlavně, s těma dávkama, to je síla. Ještě, aby nerostly 😀
@janice_opice - jdeš do toho nakonec? No proč ne, i kdyby to bylo dobrý placebo, stojí to za to 🙂 😀
@petulak1988 - vítej 🙂 a to první miminko máš tedy z přirozeného otěhotnění?

Holky, mimouš dostal chuť na řeckej salát, takže jsem sedla do auta a vyrazila nakoupit do Billy - při tý příležitosti jsem musela koupit i olivovej olej (jsem u mamky) a všechny přísady, takže jsem tam nechala pětikilo ani jsem nemrkla. Tj hrůza, ale co bych pro to bříško neudělala - hlavně, že mi neni dneska blbě 😀 😀

petulak1988
26. čer 2013

@janice_opice zkousim verit 🙂 zitra uvidime 🙂 jdes zitra take??

petulak1988
26. čer 2013

@brsh to miminko na fotce je moje neterinka...nemam jeste miminko ☹

janice_opice
26. čer 2013

@brsh jééé tak to jsem rádammže ti je lííípppppp já ted jedu taky na nákup, dneska u nás spí můj tatka tak vyrážíme ještě nakoupit s Kubíkem a pak vyvenčit a trochu poklidit, zvládnout povinné injekce a dobřese na zítřek vyspat! 😉

janice_opice
26. čer 2013

@petulak1988 ano jdu si pro ně!!!! taky doufám, že vydrží, včera mi doktorka volala, že se oplodnili všechny tři a dneska jsem volala já a prý jsou krásné tak zítra hurá pro ně snad tak vydrží🙂 🙂

petulak1988
26. čer 2013

@janice_opice tak to na tebe budu myslet..no me se oplodnilo vsech 5 ale vcera melo spravny vyvoj jen ty 3

brsh
26. čer 2013

@petulak1988 - trošku života do toho umírání, já taky nemám miminko 🙂 Jsi mlaďoučká, nic Ti neuteče. Neboj, dobře to dopadne. My tady máme takovou chorobu - jsou to // 😀 a prskáme na sebe viry o stošest 😉
@janice_opice - no to víš, ale zase si říkám, jestli je to v pohodě 🙂 Jsem jak padlá na hlavu, z toho pozorování asi zešílim. Ale dneska nebyl čas. Lefty se mi nějak nepozdával, tak jsem ho vzala raději znovu na vet a má v tlapce zánět, takže dostal antibiotika 😒 Takže tu s pacošem vesměs ležíme a válíme se. Injekce zvládneš, jsi statečná žena a motorkářka v jednom 😀 Já už mám nějakou mast na ty podebraný vpichy, doporučila mi to v lékárně, tak snad to zabere 🙂

petulak1988
26. čer 2013

@brsh jj snazim se myslet pozitivne.. modlim se aby tam mimiskove zitra byli.. 🙂 na kolikaty pokus to u tebe vyslo??

pavlina1976
26. čer 2013

@petulak1988 do Pronatalu v Budějovicích, ale na opu a et jedu do Prahy. No já jsem při prvním IVF měla 4 oplodněný, dvě nejhezčí mi dali a dvě bohužel na mražení nebyly.....Taky moc zkušeností člověk nemá, dnes bych to asi udělala jinak no 😉 . Nepovedlo se, takže jsem teď taky podruhé a teď si nechám dát jedno a dvě bych ráda mrazáčky, kdyby přeci jen náhodou 😀

brsh
26. čer 2013

@petulak1988 na první a to jsme měli jen jedno vajíčko 🙂 Takže se neboj. Zkoušeli jsme mimino tři roky, ale s těma všema chorobama to nějak nešlo (dvě dělohy, endometrioza, trombofilie a docela špatný spermio), takže to považuju za zázrak 🙂 vyjde to, neboj se!!! A za chvíli máš mimouše u sebe 😎

petulak1988
26. čer 2013

@pavlina1976 jj do pronatalu v Praze jsem chodila ale odesla jsem odtud...ted chodime s pritelem k Apolinari...

pavlina1976
26. čer 2013

@brsh No přesně, vždyť to říkám, ještě to nejsou mimina a už zlobí 😀 . Děkuju mám z toho radost, tak doufám, že na toho mrazáčka budeme dvě mít 😉 . Jsem ráda, že už ti není špatně!!!! To je dobře 😉 . Pěkně mu tam posílej jen samý dobroty, dávej na sebe pozor 😀

petulak1988
26. čer 2013

@brsh teda tak to byl zazrak 🙂 to je nadhera.. 🙂 ja mam PCO syndrom a pritel spatne spermio..zatim nedelali genetiku a imunologii tak vice nevim

brsh
26. čer 2013

@pavlina1976 - no já to nechci zakřiknout, co není může být. Ale doufám, že budu patřit mezi ty šťastný, kterým je zle jen chvíli. Jako není mi nejlíp, ale pořád lepší než včera atp 😀 Tady to všem nakonec dobře dopadne, nemám o Tvý mimina strach 😀
@petulak1988 - já už nikam nechodím, kam vlezu, něco najdou 😀 Tak se nestresuj a zítra držím palce 😉

petulak1988
26. čer 2013

@brsh moc dekuji..tady v centru prave delaji genetiku a imunologii az po druhem neuspesnem IVF ...kez by uz zadne dalsi byt nemuselo 🙂

brsh
26. čer 2013

@petulak1988 jj, to u nás taky. Já mám už naštěstí genetiku za sebou, kvůli nějakým problémům v rodině. Tak už s úsměvem na tváři a vše dopadne na jedničku s hvězdičkou 😉

janice_opice
26. čer 2013

Holky ja fakt pokud to nevyjde tsk ten jeden posledni pokus jeste dam!

petulak1988
26. čer 2013

@brsh jak se to vlastne vysetruje??

petulak1988
26. čer 2013

@janice_opice na kolikatou jdes?

brsh
26. čer 2013

@janice_opice - jsi nakoplá, viď?! 😀 Ale nebudeš to potřebovat 🙂
@petulak1988 - to jsou jen odběry krve + jsem vyplňovala nějaký hrozný dotazníky
&

coralin
26. čer 2013

@martas14 snad jo, dneska jsem jela v metru a spadl mi šátek..a jak jsem se pro něj ohnula tak mi docela dost píchlo v břiše.. tak sned to nic neznamená.... chvíli jsem odpoledne odpočívala a skoro jsem usnula .. jsem docela unavená a vůbec se mi nikam nechtělo jet, ale nakonec jsem vyjela.. mně se ani do toho testu nějak nechce.. nevím co tam najdu...

petulak1988
26. čer 2013

@brsh aha tak to jo 🙂 ale vysledky trvaji dlouho vid??a na imunite jsi byla?

brsh
26. čer 2013

@petulak1988 já bohužel nevím, nepamatuju si to - ale třeba to vygooglíš 🙂 Na imu jsem nebyla, taky jí dělají až po neúspěšným IVF...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru