IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jednalucka
10. kvě 2013

@janinafox Ahoj Jani, no super!!!!!! to teda troškař nejsi ani náhodou!!!!! Jsem ráda, že je vše OK, i když ne úplně. Trošku jsem se bála a zároveň jsem doufala, že se Ti jen nechce k netu. To je super, jsi teda šikula, fakt!!!! Všechny máte oplodněny přirozeně? To má manža asi taky dobrej materiál 🙂 Jen maličko škoda, že to nebudou dvojčátka, ale to vůbec nevadí, i jedno je nádhera!!!!!!!

Můžu se zeptat na tu hypestimulaci? Co to přesně obnáší, jak tomu předejít a když přijde, co provede?

Jinak píchání dobrý, sice občas si píchnu někam, kde to bolí, ale přepíchnu a dobrý. Už jsem to vcelku vychytala 🙂 Ale taky už mám něco odpícháno 🙂 Teď mě začíná jímat hrůza- 15.5. mám začít píchat puregon- na to jsem dostala to pero, už si k tomu nic moc nepamatuju, ale snad to nějak zvládnu 😀 a kdybych fakt nevěděla, tak si zajdu na školení- mám kamaráda cukrovkáře, tak by mi to případně ještě jednou vysvětlil 🙂

janinafox
10. kvě 2013

@meyryen no, málo to není 😀 manžel když slyšel že se jich vyvíjí těch 24 tak jeho reakce byla dobrá - "no ty vole" 😀 😀 no, taky jsem si říkala že jim tam zabereme asi dost místa v mrazáku 😀

jednalucka
10. kvě 2013

@janinafox To teda jo, aby zbylo místečko pro ostatní 🙂 To je fakt super!!!!!!!! Musí u vás doma panovat super náladička, viď ?? 🙂

janinafox
10. kvě 2013

@jednalucka tak na jednu stranu, já budu ráda i za jedno....
měli jsme v tom připlaceným balíčku i tu metodu icsi, takže nějaý asi "nepřirozeně" .... no manža to prý měl tak půl napůl s tou kvalitou, ale embryologové řekli že je to nejlepší co tam ten den měli 😀 😀 😀

no, tak je to asi že je to špatně od žaludku, hooodně nafouklý břicho, prý i bolest při dýchání a při chůzi - teda aspoň podle toho na co se mě ptali u dr., a tvoří se volná tekutina v břiše - to právě kvůlitomu se mají jíst ty bílkoviny, že to na sebe tuhle vodu váže a odvádí. Radili mi že hodně bílkovin mají syrečky, tak jestli ti nevadí syrečky, tak je pak jez... a červené maso, sýry, tvarohy..... a hodně pít.. já jsem pila 4,5 litru (šťávu) a akorát mi pak bylo blbě teda, tak jsem pila colu a jedla polívky a tak, a včera ten hlavní doktor říkal že stačí 2-3 litry 😀

jinak ty pera - taky jsem se toho bála, dvakrát jsem si k tomu brala návod co je u toho pera a pak to bylo v pohodě.... a kdyžtak ti kamarád určitě rád poradí...

já zas zmizím, má přijet kamarádka, když mi to vyjde ještě sem odpo mrknu, jinak dám příští týden info jestli transfer proběhl a tak 🙂 kdyby mi to nevyšlo sem dneska mrknut, tak předem přeji všem krásný víkend...

janinafox
10. kvě 2013

@jednalucka jo, tak manža dělá venku, jen mě chodí kontrolovat 😀 jinak včera na tý kontrole šel přes tu recepci ten pán z laboratoře a já říkam manžovi - to je asi ten embryolog.. manža - kdo? já - no ten co nám hlídá děti 😀 😀 vůbec nevim proč se manža začal tak tlemit - no je fakt že uhlídat 24 dětí 😀 😀 a kamarádka mi říkala jestli nemáme na takovou úrodu malej barák, že jsme si měli postavit školku 😀 😀 😀

jednalucka
10. kvě 2013

@janinafox Díky za info, syrečky ne, ale sýry obecně mám ráda, takže zahájím sýrovo- masovou dietu 🙂 S pitím začínám teď, aby to pak nebyl šok 🙂

Tak zítra na Tebe budu myslet 🙂 aby to dobře dopadlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Krásný víkend i Tobě.. má se sice ochladit, ale to nevadí, hlavně že bude volno 🙂

A krásný víkend všem!!!!!!

jednalucka
10. kvě 2013

Jo a embryolog- super 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malinka_02
10. kvě 2013

Tak moje radost byla predcasna..4 vajicka nezrala..takze zbylo 8 ta se pry oplodnila. Na to ze sem pichala skoro 2x tolik a mam jen o 2 vic a buh vi jak se budou vyvijet.. Po odberu 14 se taky citim jak pes.. Ach jo..jen aby to nevzdavali dalsi.. ☹

malinka_02
10. kvě 2013

@janinafox tak to je tedy nadherny pocet..drzim palce!

malinka_02
10. kvě 2013

@jednalucka to zvladnes! Ses holka sikovna!

malinka_02
10. kvě 2013

Holky na me sedla depka.. Z 6 zadne nevyslo, ted dvojnasobne davky a ze 14 je po 1 dni 8..

meyryen
10. kvě 2013

@malinka_02 Neblázni, 8 je krásný počet, však víš, že stačí jedno šikovné 😉

jednalucka
10. kvě 2013

@malinka_02 To víš, že stačí jeden bojovník!!!!!!!! Na deprese není prostor 🙂

janice_opice
10. kvě 2013

@renca1978 já neee, nám to bohužel nevyšlo a pak jsem se přetahovala s CAREM a gyncentrem o prachy a o to jak mě poslali dřív...takže jsem přešla do nového CAR a v červnu poslední pokus

janice_opice
10. kvě 2013

@jednalucka Tak to na tebe budu moc myslet!!!!!!!

brsh
10. kvě 2013

@peta201 - děkuju za info a držím moc palečky - už to máš za sebou, tak jich je snad požehnaně a kvalitní 😉
@janinafox - tak to je opravdu nádhera!!! Moc gratuluju a teď už jen vyčkat na uhnízdění, krása 🙂
@malinka_02 - s tou depkou mi ani nemluv, já od rána řvu jak želva. Asi už mě doběhly hormony....
@jednalucka - pěkně pij, tím nic nezkazíš 😉

Holky, ultrazvuk mi dopadl blbě - tři folikuly 😒 Píchám dál Gonal, pořád 300 jednotek a ještě mi dala Cetrotide, píchat každý ráno v sedm. Do toho Clexane. Tak už jsem na třech injekcích denně a zatím výsledky nic moc ☹ Včera jsem si myslela, že mám hyperstimulák. V žaludku těžko, jak kdybych snědla cihlu. Pak jsem se dvakrát pozvracela a přišla hrozná úleva. Asi jsem snědla špatnýho lososa nebo nevim. Do toho jsem od pondělí do pátku sama doma, to je na palici...

meyryen
10. kvě 2013

@brsh Folikuli můžou ještě určitě dorůst, já byla na kontrole taky po 4 dnech a měla jsem snad jen dva větší no a nakonec se jich odebíralo 16 a 15 jich bylo zralých. Sama jsem byla překvapená, kolik jsem jich vyvedla 😀 Takže oni to určitě ještě doženou.

brsh
10. kvě 2013

@meyryen děkuju, kočko!!! Tak to je pozitivní zpráva! Juchů, tak budu pořád doufat 😉 Já myslela, že už jen budou sílit, ale že už se nemůžou žádný nový objevit 🙂

coralin
10. kvě 2013

@brsh to já naštěstí ne, manžel mívá volno ve čt, pá a někdy v pondělí, má takovou speciální pracovní dobu🙂

coralin
10. kvě 2013

@lucavka V caru to taky doporučovali, že mě převedou buď k praktický nebo na gyndu, tak se zkusím teď dohodnout na gyndě, praktická by mě doma asi nechala dál, ale je mi to takový blbý... no nevím, uvidím co mi řeknou příští týden..... zkus se s nima dohodnout, já jí to řekla na rovinu a pochopila mě, kort,když jsem pod kortykoidama.. v tom byla výhoda, že jsem měla doporučení s prosbou i od imunoložky. Jinak u nás je to drbárna a nemohla bych to říct ani těm důvěrnějším.... Jedna holka to tam řešila a pak to věděla celá firma... poměrně jsem se divila, že to zmínila před kolegyní a ventilovala si na ní svoje neúspěchy... ale kdybych byla na její pozici tak to neříkám nikdy. Taky už jí ke konci roku vyhodili.

meyryen
10. kvě 2013

@brsh Uvidíš, že to nakonec vytáhneš na slušný počet 😎

coralin
10. kvě 2013

@visnu no já co mám ty dvě kámošky tak děti nemají, a ta jedna hodně dobrá, se kterou jsem to hodně rozebírala má teď druhé dítě, ale je to takové, že když se ozvu a přijdu tak to rozebereme, ale sama od sebe se neozve, což mi docela mrzí. Výhodou pro mě je, že ségra mého muže byla také na IVF tak s tou to hodně řešíme, ale ta kámoška s těma dětma mi docela mrzí. Štve mě, že se neozve sama od sebe jako dřív, mám teď pocit jak kdyby jí to bylo šumák.... ale vím, že má teď s dětma jiný starosti a je v jednom kole. Tak to máš dobrý, že to v práci můžeš řešit.. já měla smlouvu na dobu určitou tak to ani nešlo... i když jsem tam měla pár lidí, kterejm jsem věřila, tohle bych nerozebírala, přesně je to soukromá věc🙂

coralin
10. kvě 2013

@malinka_02 to je pravda.. oni to sami někdy říkají, že tomu nerozumějí, ale je fajn to rozebrat a vypovídat se z toho.

malinka_02
10. kvě 2013

@meyryen
@jednalucka taky vim ze 6nestaci..
@brsh snad jeste dorostou nejake..i kdyz me dorostli a prazdne..

brsh
10. kvě 2013

@malinka_02 musí, taky hladim břuch večer a překecávám je 😀

lucina100
10. kvě 2013

@malinka_02 proboha, kam chodíš? Po OPu na židli? 5 lidí na 3 postele a berou ženské co mají 48 let? 😒 některé cary si z toho udělaly fakt bynys...

malinka_02
10. kvě 2013

@brsh to znam 😀
@lucina100 je to Podoli, kvuli svatku museli vzit i lidi ze stredy a co maji babe rict kdyz chce.. Divali se na ni blbe ale vyhodit ji nemuzou ze..

renca1978
10. kvě 2013

@janice_opice jojo, jasne, uz si vzpominam.........moc drzim palce at to konecne dobre dopadne 😉

peta2010
10. kvě 2013

@malinka_02 nepřemýšleli jste,že změníte Car??

holky jsem doma... zavedli obě dvě..jedno prý exkluzivní, a druhé slabé, takže by se stejně nedalo zamrazit,takže zavedli obě dvě.
Včera měla jít kamarádka na ultrz.12DC ,já ji volala dneska z auta,jak dopadla a ona,že jde na IUI a já ,že aby na mě počkala,že jdu na ET a tak místo 20min.,které se po IUI tam leží,ležela se mnou ty 2 hodiny 😀 😀 😀 😀 ,tak jsem jí říkala, že jestli te´d neotěhotní,že pak nemá do IUI cenu ani chodit 😀 😀 😀 úplně mi to zvedlo i náladu,nebyla jsem na to sama 🙂 🙂

lucavka
10. kvě 2013

Ahoj holky. Tak dneska utz nic moc. Sliznice sice pěkně 9mm, ale v děloze nějaká tekutina nebo hlen. Nemáte s tím zkušenosti? Ve čtvrtek jdu znova na utz a jestli to nezmizí tak mám po Ketíku ☹ . Budu to muset řešit nějak v tý práci. Protože na ten ket by se šlo o měsíc později. Navíc mě jěště potrápili na urologii. Celý den sem cestovala a mokla. Brr

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru