IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pidisek
28. čer 2013

Čau zdravím z Varů, den po Et... Prckům se tu líbí jsem si dělala srandu ze je pak pojmenuju John a Travolta 🙂)))))

pidisek
28. čer 2013

Ježíš - 3.den po ET 🙂)

martas14
28. čer 2013

@visnu téda tady někdo nevydržel 😉 ale slabý dušík je krása, určitě bude sílit, moc držíme palce....mám s tebe radost holka...

martas14
28. čer 2013

@pidisek tak to je dobrý 😀 😀 😀 no aspoň můžeš zabit čas a skáknout si na nějaký filmeček nebo pokochat hvězdami na červeném koberci....

martas14
28. čer 2013

@jaka17 no neboj prolévám se dobře, bo jak je taková ta vnitřní nálada na prd, tak aspoň že se můžu polahodit....no né nadarmo se říká, že nejvíc ženských se dá na chlast na mateřské 😀 😀 ale né není to se mnou tak hrozné jak se to zdá 😅
@janice_opice tož to ti to tam pěkně rozvrtali vrtáci jedni, ale tak ono se to zase spraví ale hlavně, že se bude kde rachtat....hmm a grilovačka to je pěkné labůžo....můj má příští týden dovolenou, tak si taky budeme užívat klídků a taky něco poškvaříme 😉

pidisek
28. čer 2013

Neeeeee ja netestovala holkyyyyy !!!! To ja jako ze jsou tam 😀

go
28. čer 2013

@malinka_02 a myslis, ze muzu i do teple virivky? 😉 Je me po prochazce pekna zima 😒

martas14
28. čer 2013

@pavlina1976 no věřím, že tě to bodlo z takové skupiny folíků jen dvě vajíčka ☹ ale jak už tu psala Jaka hold tady se teď jede na kvalitu, ta je přeci jen o dooooost důležitější 😉 a vem si když se ujmou obě, myslíš, že po těch dvojčátkách budeš mít sílu ještě na čtvrté dítko 😝 😉 Bude to dobré uvidíš v neděli budou jen samé dobré zprávy

brsh
28. čer 2013

@go neblazni s teplou vodou vubec!!! To se fakt zabal do deky, ale nedoporucujou ani teplou sprchu, natoz virivku!'
@malinka_02 - bude to.dobry, musime.verit a ne.se furt hlidat 😉

go
28. čer 2013

@brsh moc dekuji za radu, mas pravdu, ac nerada , vzdam to🙂

visnu
28. čer 2013

@malinka_02 Fotečku přidám, až bude čárka silnější - pokud teda bude.

pavlina1976
28. čer 2013

Děkuju holky 🙂 , jj všichni to tady známe radosti a zklamání, jsem na jedné lodi, povzbudily jste mě 😀 . Vím, že jedno stačí 😀 a dvě jsou krásná! Uvidíme v neděli no, věřím, že se obě oplodní a budou bojovat jak divý 😀 , chlap má super spermio tak to je taky šance navíc. Naděje je pořád velká, tak pořád věřím, že to vyjde 😀. V neděli mi ráno řeknou, že jsou obě krásná 😀 . Tak hezky těhotněte!!! Já se k vám příští týden přidám 😀

pavlina1976
28. čer 2013

@malinka_02 Neboj, 10 tt a srdíčko je to v pohodě 😀 . Jsi prostě těhulína 😀

visnu
28. čer 2013

@martas14 já se zatím moc neraduju. Spíš mám strach a stále se pozoruju. Půl dne mě bolí prsa, pak zase skoro vůbec, takže se nervuju, jestli něco není špatně. Včera mě šíleně píchalo v podbřišku, někdy tam mám takové zvláštní mrazení a jindy mě bolí jako na MS a mám strach, že to dostanu. Magoříííím! Uvidíme zítra, jestli bude čárka silnější.

visnu
28. čer 2013

Holky, nevíte, jak dopadla coralin? Dnes měla testovat..

visnu
28. čer 2013

@malinka_02 Neboj, určitě bude vše v pořádku. Co vím, tak v 10. týdnu můžou být příznaky jiné, než na začátku.

brsh
28. čer 2013

@visnu tj normalni, ja to od ducha brala tak, ze jsem tehule 😉 a bojim.se fakt vic ted. Uzivej a trsti, at m
as sbirku 😉 coralin se bohuzel neozva....

pavlina1976
28. čer 2013

@martas14 Takt ti píšu už podruhé 😀 , kocourek mi seděl na klávesnici a otočil mi jí vzhůru nohama a napsal mi tam několik řádků různých písmenek 😀 , vůbec jsem netušila, že to jde otočit obrazovku, udělal mi z toho tablet 😀 . jj byla jsem fakt v šoku, počítala jsem prostě s jiným počtem no, tak mi ukápla i slza, chlap mě utěšoval, bylo to od něj hezký 😉 . Věřím jim, že v neděli mi řeknou, že se oplodnily a krásně se vyvíjí 😉 . Chci si nechat dát jen jedno, už jsem přemýšlela, že kdyby jedno bylo horší a jedno lepší, tak že bych si nechala dát to horší a lepší zamrazit, no uvidíme 😉 . Chlap to bere tak, že máme naději a ještě jeden pokus když se to nepovede 😉

pavlina1976
28. čer 2013

@janice_opice Tak grilovačku tu ti závidíme Jani, taky jsme to měli v plánu, ale spali jsem do půl osmé 😉 , jsem z tý narkozy ještě tak mimo, že jsem chlapovi otevřela dvě teplý piva naráz 😀 . Tak snad to s těma mýma dvěma bojovníka bude dobrý a vybojujeme to!!!!! A když ne, tak chlap je bezvadnej v tom, že říká, tak to zkusíme po třetí naděje je pořád 😀 . A věřím jim, že mi v neděli udělají radost 😀 . A ty hezky odpočívej a těhotni!!!!!

pavlina1976
28. čer 2013

@brsh děkuju za podporu, jsi pro mě velkým povzbuzením 😉 , opatruj se, doufám, že se k tobě přidáme 😀

visnu
28. čer 2013

@brsh Díky za uklidnění. 🙂 Jsem nervák. A to jsem na sebe byla ze začátku hrdá, jak to hezky zvládám.
Neboj, nejhorší máš za sebou. Hezky si to užívej. 🙂

visnu
28. čer 2013

Holky, jdu na kutě. Dobrou noc! 🙂

jaka17
28. čer 2013

@visnu skvělý, máš pěkně našlápnuto 😲 😀 to je jasnačka, zase už jsme se chytli a budou //...
@pavlina1976 nesmutni, všechno bude v pohodě, za chvilku máš embroušky u sebe.
@martas14 no tak já držím dneska palce, můžeš si oddychnout.

pidisek
28. čer 2013

Tak...... 3.den a ja vůbec nic necítím....☹ jen chvilkama tlaky na ms....

jaka17
28. čer 2013

@malinka_02 ,brsh, orin...holky, neplašte , já jsem fakt vyjímka, dyť bych mohla být malem vaše máma, no tak ty vejce uz mají nejlepši časy za sebou, přišté mi musej dát náký lepší...

pidisek
28. čer 2013

@janice_opice ...jsem cely den nemela čas na pc...Vary....ja mám za sebou 1 ET a 3x KET v roce 2008, bohužel tehdejší manžel to nedal a našel si při mé léčbě milenku a s ni ma dvě děti...takže dost naprd všechno...tak ted znovu a uvidím...

pavlina1976
28. čer 2013

@jaka17 jj, už jsem se trochu uklidnila, jak jsem psala, byl to šok no 😒 , ale věřím, že máš pravdu a že v neděli budou samé dobré zprávy a ve st si pro ně pojedu. Teď jsem chlapovi říkala, jaký jsou chudáci teď, samy ve tmě a ve zkumavce. Posílám jim hodně sil 😀 . Jsem moc ráda, že v té hrůze ti to dopadlo vlastně dobře a že už v srpnu budeš mít mimi u sebe 😉 . Chlap mi taky říkal, máme ještě jeden pokus tak naděje je pořád 😀

brsh
28. čer 2013

@jaka17 - tak jo, mami 🙂 i kdyz tohle asi nema s vekem co delat...proste se to deje.
Tobe preju, aby to bylo priste naprosto ok!

Jdu chrnet, tak dobrou, holciny! Sor za ten skrabopis. Ten.mibil me zabije 😀

malinka_02
28. čer 2013

@go jo tak to nevi. Ja mivam problemy s mocakemtak ja do bazenu teda kvuli infekci vubec nelezla!
@brsh vzdyt jo, hele nevis v Praze nejake obchody pro tehotne kde by meli nejake hezke veci a nemyslim hm ale tba saty nebo tak? Ja vcera videla nadherne tehu saty nadherne! Jenze.. Staly 2200 coz se mi zdalo dost ale dnes toho lituju a pak si rikam jestli je u osim prece jenom na velkem brisku figuriny vypadali dobre ale ja v lete mit velke brisko nebudu.. Ale hele na fotecky by byli idealni 😀

malinka_02
28. čer 2013

@jaka17 no to nejsi jen ty vis, je to vic holcin .. ☹
@visnu hele me pichalo v podbrisku az do 8 tt a bolest jako na MS a prsa neboleli spis jakoby trochu se naplnili a teda udelali se mi zilky modre na nich ..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru