IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

brsh
29. čer 2013

Bolesti na ms jsou pry uplne normalni - hlaseno od kamaadky, PA ;-
@malinka_02 - a Ty se pujdes fotit? 😉 stejne se mi do atelieru nejvic libi bily tilko a dziny. Ale ovzadnych tehu shopech nevim. Jen mi ted rikala kamaradka, ze koupila dost tehu tricek v babyparku. Maji tam taky obleceni pro tehotny a neni to pry tak drahy. 2200 je moc ale. Budou pak viset ve skrini a co s nima 😉

pidisek
29. čer 2013

Dobre ranko, tak jsem ted vstala a pichanec ze jsem se musela vrátit do postele....bohužel přesně v míste kde mám zbylý vejcovod...tak se ted bojím aby zase nebylo mimoděložní...

kamisb
29. čer 2013

@malinka_02 - na letný dole na strosmayeráku ...jak je výklenek směrem k Vltavě, ale vubec netuším jak to tam je drahý.

janice_opice
29. čer 2013

Dobre ranko! Tak jak se dnes mate?ja vstala do krasne prirody,manza mi prdnul pigaro zase a jinak krome prsou (a ty me boli od Opu) mi nic neni :/........umyla jsem nadobi a ted se jdu dloubat do kytek.snad tam Vikingove jeste jsou a v poradku.
jinak jeden obchod s tehu oblecenim je v OC Šestka,ale nevim jak je drahej teda.
@martas14 heeele zadny negativni myslenky.To utece jak voda a rozmackane palce budu mit ja.to ti povidam!!!! 😉
@pidisek hlavne se nestresuj to nedela miminkum dobre!!!jaka emryjka nebo embryjko ti davali?

janice_opice
29. čer 2013

@pavlina1976 hele Pavli jakypak copak!!!!jsou to bojovnici tak vydrzi a v nedeli tam jdes pro ne?moc ti drzim palce a myslim na tebe!!!

petulak1988
29. čer 2013

@janice_opice holky myslite ze muzu jit nakoupit d obchodaku ??Nebudu nic tahat jela bych s pritelem autem .....uz se doma nudim...jsem druhy az treti den po ET bylo ve ctvrtek..

petulak1988
29. čer 2013

@janice_opice tu prirodu ti zavidim..dobre ranko... me boli jen podbrisek..prsa me neboli vubec bych rekla.. ☹ no uvidime ja se nechci pozorovat proto chci vypadnout 🙂

jaka17
29. čer 2013

Dobré ráno,
@pidisek neoj, dali ho do délohy a tam zústane ...
@petulak1988 klidně jeď, doktorka říkala mírné procházky prospívají, děloha se prokrvuje, no néjakou radost si taky udělej, ať mimčo vidí, že je mamka v pohodě.
@janice_opice ahoj, pozdravuj Vikingy a nepřeháněj to stím zahradničením... 😀 😀

janice_opice
29. čer 2013

@petulak1988neblazni proc bys nemohla? Nejsi nemocna!jen nic netahej.ja vcera byla taky nakoupit.ted jsem nyla nadobi.jdu na prochazku a budu se rypat v kytkach. Akorst s citem s hodne odpocivam.2.den od ET je moc brzo na priznaky

janice_opice
29. čer 2013

@jaka17 ahoooooj neboj manza mi vysypal zeminu na hromadku s ja si k tomu drepnu a lopatickou si budu pekne placat a sazet.velkou kytku udela on.čéce vcera me ti tak nastvali pidikafe bez kofeinu a stalo kilo........to je bordel

petulak1988
29. čer 2013

@janice_opice ja nehledam priznaky....spis ze uz me prestavaji bolet vajecniky tak bych vyrazila se projit ikdyz nakoupit je to potreba... :--)

petulak1988
29. čer 2013

@jaka17 jj musim si udelat radost... 🙂 tak vyrazim s nim je krasne mozna se pujdeme nekam kousek i projit 🙂 je mi dobre tak proc ne 🙂

pidisek
29. čer 2013

@janice_opice ja dostala dvě pětidenní blastocysty - ja se spis bojím po tom co mám uz za sebou v tom roce 2008... Et a 3x ket, a pak ten rozvod ...není to strach, jen si rak říkám ze po těch šesti letech by mohlo něco prtavýho uz tady běhat... Podle dr byly embýsci super kvalita..tak se snažím se usmívat 🙂)

pidisek
29. čer 2013

@petulak1988 kdy jsi měla et? Je ve středu 2 pětidenní

pidisek
29. čer 2013

@jaka17 dík doufám ze vedi, kde je jejich místo 🙂 stejně to nejde se nebát...

petulak1988
29. čer 2013

@pidisek ahojky ja ve ctvrtek tridenni embryo osmibunecne ty kolika??Uz blastocystu?

pidisek
29. čer 2013

@petulak1988 me dali po PK dvě blastocysty...víc udělat neslo, ted je to na přírodě 🙂

petulak1988
29. čer 2013

@pidisek jj taky myslim pozitivne a furt se smeju musime verit....tentokrat na to tolik nemyslim jen na to co smim a co ne a asi smim vse krome teplych sprch a koupeli a tahani tezkych veci 🙂

pidisek
29. čer 2013

@petulak1988 a citis něco? Ja je rano to píchnutí - ale mohlo to byt i střevo chichichi , jinak nic .....

petulak1988
29. čer 2013

@pidisek me od opu boli vajecni a ted i podrisek takze nic nenormalniho asi 🙂

lucavka
29. čer 2013

Ahoj holky, Tak dnes na testu bílo ☹. Jedenáctý den. Manžel ještě koupil jedem mamatest v té umělé schránce. Zítra zkusíme clearblue. Ale už tomu moc nevěřím... V úterý zajdu na krev.
Navíc dneska až budu mít vycházky navštívíme mojí rodinku. Už teď mám nerva...Grrr ☹
Jdu si dočíst jak se máte.

pidisek
29. čer 2013

@petulak1988 aspon něco citis já nic .....

petulak1988
29. čer 2013

@pidisek a kolik si mela vajicek na odber???

pidisek
29. čer 2013

@lucavka ....to me mrzí...ale 11. den je brzo ne???? U nás jasné musíme testovat až 18.

pidisek
29. čer 2013

@petulak1988 22oocytů, 11 vajíček - 5 blastocyst - 2 na ET a tri nanuky...a ty?

lucavka
29. čer 2013

@pidisek - já u prvního kluka měla ducha pátý den... Jinak oficiální testování mám 14. den. Teda v úterý...

petulak1988
29. čer 2013

@pidisek ja prvni IVF 51foliku 40vajicek a zustalo jen jedno na ET a dve na KET pak se rozmrazilo jen jedno....ted druhe IVF 12foliku 7bajicek 5zralych a zustalo jedno jedine a to je ve me...to te neboli ani vajecniky mela jsi dost foliku

pidisek
29. čer 2013

@petulak1988 ty jo tak to jsi statečna, moc ti držím palecky.... Me nebolely ani po opu... Jsem divná......

pidisek
29. čer 2013

@lucavka třeba to ma každej embýs jinak.🙂) .a měla jsi jak stary embryjko?

petulak1988
29. čer 2013

@pidisek no po tom prvnim jsem skoncila na jipce s hyperstimulacnim syndromem a nebyly vajicka uplne kvalitni kdyz jich bylo tolik...tak ted verim..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru