IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
29. čer 2013

@lucavka Já bych ještě nedělala závěry, já 11 den měla taky bílo a pak 12 malinkého ducha...
@janice_opice no hezky hajej, já jsem dneska skončila taky s knihou na hubě a spala a spala..večer mám chu´t si vyjít někam do Prahy na muziku, tak to prozkoumáme... 😎
@pavlina1976 tak doufám, že se hezky větvíte a hlavně důraz na kořínky, na vrtání do maminky...
@coralin...hrooozná škoda, myslím na tebe...ono to někdy vyjde...nebooj.. 😔 😕
@visnu a´t žijí duchové 😲 😲

pavlina1976
29. čer 2013

tak už začínám být děvčátka v nervu, co zítra mi ten embriolog poví 😒 , myslím na ty moje děti v jednom kuse 😀 . Pojedu s chlapem na pivo, abych se trochu odreagovala, zatím můžu 😉 . Těhulky hezky těhotněte a zavrtávejte ať se tu rozjede zase vlna //. Ostatní se připravujte hezky na mimi 😉

baby1984
autor
29. čer 2013

@kamisb když si nasadila antikoncepci tak si krvácela v průběhu co si jí užívala??Mě skončila MS a za 2 dny sem začala špinit a špiním pořád sem 15DC

trefulka
29. čer 2013

Ahoj holky, minulou sobotu jsem byla na ET a bohužel od včerejška špiním :( Má smysl pořád zavádět utrogestan?

lucavka
29. čer 2013

@trefulka utroš určitě zaváděj. To špinění může znamenat i zakousávání prcka. Dokud nebudeš mít z krve potvrzenou HCG nulu tak se chovej jako těhule 😉

Holky sem mrtvá. Ty moje ošklivý testíky a moje rodinka mi dali fakt zabrat. Navíc manžovi se udělalo nějak špatně a má horečky tak malej radši přespí u babičky. Tak tu tak sedím sama v obýváku jen se zvěří... Asi se nadlábnu a zapařím pořádně po dvou letech nějakou hru ať si zvednu náladu...

visnu
29. čer 2013

ahoj holky, taky pridam spatnou zpravu. Rano na mamatestu nic. A zacala jsem spinit. takze je to asi v pytli. ☹

trefulka
29. čer 2013

@lucavka A co když se mrcha rozjede naplno :/ Tak mám pak polykat?
Držím palce, aby druhá čárka na tebe co nevidět vykoukla. Obávám se, že u mě se opět zázrak nekoná. Scénář se hodně podobá prvnímu neúspěšnému pokusu.

trefulka
29. čer 2013

@visnu Ach jo, já už jsem si to i obrečela. Kolik dní jsi po ET?

lucavka
29. čer 2013

@visnu tak to je mi líto. Kolikátý si den? Já 11. Dneska je to tu fakt samá špatná zpráva ☹
@trefulka tak to bych se pak zeptala v Caru kam chodíš. Ale podle mě by se při utroši mrcha vůbec rozjed neměla. Bereš i estrofem?

pavlina1976
29. čer 2013

@trefulka určitě pokračuj, to může být k zahnizďování 😉

trefulka
29. čer 2013

@lucavka Neberu, mně MS vždycky dorazila i přes utroš, někdy dokonce s předstihem. V CARu zítra asi nikdo nebude 😖

jaka17
29. čer 2013

@lucavka Holky, to mě je strašně líto, já měla takový dobrý pocit ale dneska je asi den blbec, taky jsem jak zakletá.Ještě pořád doufám s vámi... 🤐

pavlina1976
29. čer 2013

@visnu Ale to ne! Kolikátý jsi den? Vždyť jsi měla dušíka ne?

visnu
29. čer 2013

@trefulka jsem 9. den. vcera na testu dr. max slaba carka a dnes na mamatestu nic. a ten je myslim nejspolehlivejsi. ☹ takze cele martirium znovu. mate mrazacky?

visnu
29. čer 2013

@pavlina1976 mela, ale dnes nic. ach jo.

pavlina1976
29. čer 2013

ach jo, holky vy nám dáváte 🤐 , myslela jsem, že s chlapem půjdu na pivo, a taky jsem ho jen odvezla.....nějak se mi nechce, dala jsem si vínko a myslím na zítřek 🤐

jaka17
29. čer 2013

@visnu hele mama jsou na prd,hrozně se zhoršily.Spolehlivej je jen dr.Max. koukni na múj profil, tam je to vidét jasně. A pokud jen špiníš, nic to neznamená.

lucavka
29. čer 2013

@visnu - uf, tak to jo, mamatesty jsou teď na prd. Věř maxovi 😉 . Mamatesty byly super před dvěmi lety, teď už prý ne. Navíc 9. den je docela brzy. Já sama uvidím co mi zítra řekne Clearblue. Mě mamatest koupil manžel omylem, ale já jsem 11. den a to by podle mě měl ducha mít i on....

@trefulka aha, tak to neznám, já přez léky mrchu nikdy neměla. A v našem cenru mi právě odpoví kdykoli i v neděli...

jaka17
29. čer 2013

@pavlina1976 ježiš já se picnu...všechno se to musí obrátit, dopadne to dobře a všechny se jednou dočkáme..ale je to těžký.

trefulka
29. čer 2013

@visnu Bohužel nemáme, ještě 4. den kultivace jsme měli 4 moruly a 5. den při ET mi embryolog oznámil, že na zamražení nic není. Ořvala jsem to hned po transferu na pokoji taky při představě toho celého martýria, navíc další min. půlroční čekání.

visnu
29. čer 2013

@trefulka mela jsem to uplne stejne. 4. den 4 moruly a 5. den uz jen dve blastocyty... a tohle byl tvuj 1. pokus? mne uz zbyva posledni hrazeny, takze zacinam byt nervozni...

trefulka
29. čer 2013

@visnu 2. pokus, takže mám ještě 2 hrazené.

pavlina1976
29. čer 2013

@visnu já si myslím, že 9 den je prostě brzo, neblázni a počkej ještě 4 dny a pak testni. A že špiníš může být právě to zahnizďování.....Hele moje kolegyně otěhotněla teď normálně a 3 týdny měla negativní testy a pak slaboučkou čárku a je tam 😉

janice_opice
29. čer 2013

Holky co to tu ctu?:-O to ne,ze ne?Ja doufala,ze tohle IVF bude moje posledni konecne!!!!!koukejte testovat necim lepsim at tam ty // jsou!!!!

janice_opice
29. čer 2013

@visnu taky myslim,ze je jeste brzo 9.den vydrz

pavlina1976
29. čer 2013

@janice_opice vždyť tam budou, holky si ještě pár dní počkaj až se pořádně mimi zahnízdí a budou tam. Já snad nebudu testovat vůbec 😒 . Ale pak svrbí ruce co 😀 . Co ty jak ti je? Pěkně hnízdíte? Já zítra po osmé volám do caru, tak se těším, ale zároveň bojím, vždyť jsi to zažívala před pár dny, tak co ti budu povídat 😀

pavlina1976
29. čer 2013

@jaka17 tohle je fakt na palici co? Bude to dobré, myslím, že holky tam taky budou ty // mít, testujou brzo 🤐 . Zrovna jsem psala Janince, že testovat snad nebudu 😉 😉

lucavka
29. čer 2013

Nás prostě rozmlsal náš první syn. Holky já jsem vytáhla jeho tehdejší testíky a ten pidi dušík pátý den a jak kráááásně rost až do dálnice no to byla náádhera 🙂 .... Jinak si připadám jak cvok, páč si fakt připadám jak těhule. Hlavně mi šíleně natekly prsa a to mi prášky nikdy neudělali, jen těhotenství. Ani v březnu při biochemickým sem je tak neměla... Bylo mi teď po ránu zle a bříško bolí, tak nevím.....

janice_opice
29. čer 2013

@pavlina1976 no jo jsou to nervy ja proste jen doufam,ze 7 ne stastne cislo a vyjde to.jinak nemam zadne priznaky.boli me jen prsa hodne,ale to uz od OPU.drzim ti palce zitra dej vedet!

visnu
29. čer 2013

@lucavka no ja uz tomu moc neverim...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru