IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pidisek
29. čer 2013

Caute holcicky...me se udělala vyrážka na nohách, jakoby z ponozek, nosím takové ty chlupaté, ale bojím se jestli to není z toho utroše...

pidisek
29. čer 2013

@janice_opice 🙂 jsi skvělá, dík za povzbuzení 🙂)))

janice_opice
30. čer 2013

@malinka_02 ja misto utrouse mam Agolutim a uz ted nevi muz kam ho furt dobat a 8 tydnuuuuu no na utrous muzu prejit vzdycky 😀

pidisek
30. čer 2013

Holky dnes 4.den po Et a opravdu velké bolesti pred ms...boli i svaly na stehnech....vím ze bych se měla usmívat ale fakt ti nejde...bojím se ze mrcha je tu.....

janice_opice
30. čer 2013

@pidisek ja to mam to same jen jsem 3.den od ET. Holt to nesmime vzdat

pavlina1976
30. čer 2013

@janice_opice @pidisek dobré ránko děvčátka, to bolení na ms je určitě hnízdění, vypadá to úplně stejně fakt! Moc na vás myslím!!!! To máte tedy pořádné kořenáky, když se takhle zahryzávají 😀

pavlina1976
30. čer 2013

Dobré ráno děvčata, tak hlásím, že obě embrijka se krásně větví, pokračují dál, vypadá to na středu, v úterý si mám zavolat, v kolik ve středu a kolik budu platit 😀 . Ráno jsem byla vyklepaná jak startka 😀 . A jak se máte vy? Doufám, že máte také samé dobré zprávy 😉

pidisek
30. čer 2013

@pavlina1976 ja mám dnes depku proste tomu nemůžu zabránit...takový to bolení a občas píchnuti to bych brala pozitivně, ale tohle uz je fakt nějak moc....přesně tak jako dva dny pred mrchou....pry po neúspěchu chodi cca 8 den i přes utros.... 😝

trefulka
30. čer 2013

Ahoj holky, je ráno a pořád závádím. Snažím se myslet pozitivně a doufám, že se tam ten náš kosmonautik hezky zavrtal!

janice_opice
30. čer 2013

@pavlina1976 jeeeee3 to jsou same super zpravy tak parada!!!!!!!!!!!! No uz abys je mela u sebe co? Holka ja ti nevim takhle nejak me to zacalo bolet I u predchozich pokusu prave.snad mas pravdu........

pidisek
30. čer 2013

@janice_opice je to moc ta bolest...a moc brzy....nechci mít depku ale nevím co mám dělat....

janice_opice
30. čer 2013

Mrcha chodi I pres utrous ale na to nesmis myslet!!!!!

lucavka
30. čer 2013

Holky tak clearblu 12. den negativní ☹. Už asi začnem řešit co dál... V úterý na krvi žádný zázraky asi čekat nebudu...

pavlina1976
30. čer 2013

@janice_opice Janinko dvě 😀 😀 , bude to ok. Může to být cokoli, třeba ten jeden utlačuje druhého. Ale fakt to mezi ms a zahryzáváním nepoznáš, právě na tom začátku!! Vždyť si to musíš pamatovat. Já jsem si myslela, že každou hodinu musím dostat ms a byla jsem těhotná 😉 . A jak to vůbec dopadlo s tím tvým třetím bojovníčkem? Šel do mrazáčku?

janice_opice
30. čer 2013

@pidisek nejlepsi je necim se zabavit a zkusit se nesledovat.vyrazit na prochajdu.udelat si radost ...a hlavne nehledat priznaky.

janice_opice
30. čer 2013

@pavlina1976 prave ze si pamatuju ty nepovedeny pokusy .13 let je uz dlouha doba.na tretiho budu volat v pondeli.......tak manza uz na me ceka s injekciii.🙂 nevzdavam se bojuju neeee 🙂

pavlina1976
30. čer 2013

@pidisek ještě je čas na takové myšlenky, vždyť jsi 4 den 😉 . Jak píše Janinka, nemysli na příznaky. Vím, že je to skoro nemožný, ale musíš to dát 😉

pavlina1976
30. čer 2013

@lucavka Já si prostě fakt myslím, že to může být brzo. V úterý krev, ještě překvapí - mile samozřejmě!!!! 😉. Před dvěma lety si pamatuju jak jsem 14 den měla ducha a druhý den jsem volala na výsledky krve a bylo to tam 😉

pavlina1976
30. čer 2013

@trefulka pořád jen špiníš? Nerozjela se ne?

trefulka
30. čer 2013

@pavlina1976 Jojo, pořád JEN špiním. Uvidíme, jak to bude pokračovat. Je to napínavější než americký thriller 😎

pidisek
30. čer 2013

@pavlina1976 ja vím snažím se fakt !!!!

janice_opice
30. čer 2013

@lucavka hele mrchu nemas tak to jeste nevzdavej ssmo ti nechci delat plane nadeje,ale hele ja si rekla,ze nebudu testovat az ten 14.den a bud prijde mrcha anebo ne.ted jsem se naladila,ze jsem tehotna a budu do te doby nez mi to neco vyvrati.kaslu na testy.a jestli jsi mela prtatko malibunecne tak chce vic casu.pri prvnim tehu jsem mela sestibunku a ukazal se mi slaby duch az ten 14.ty den.drzim pesti at je to tak!

janice_opice
30. čer 2013

@trefulka americky thrillery jsou proti tomuhle pekny sragory.drzim pesti at se merozjede!!! Kolikaty jsi dneska den?

petulak1988
30. čer 2013

@janice_opice me take nic obcas jeste bricho jak na mrchu ale jen obcas vajecniky ustavaji 🙂 tak uvidime.. 🙂

trefulka
30. čer 2013

@janice_opice To teda! Jsem 8.den po ET a 26 DC, špinit jsem začala už v pátek.

janice_opice
30. čer 2013

@trefulka hmmmm to nevypada zle tak drzim pesti

pidisek
30. čer 2013

Jako přijde mi divný, ze bych mohla dostat ms uz 5.nebo 6.den.....

malinka_02
30. čer 2013

@janice_opice auuu..
@pavlina1976 a bude hur 😀
@pidisek to vubec neni pravda ja pri neuspechu mela cykly i 32 dni normalne sem pak mela 23-25 dni.
@lucavka na cleaeblue je hrozne brzo! Me se 10 den objevil sptva duch!

lucavka
30. čer 2013

Holky děkuju za útěchu. Uvidím v úterý. Možná by to mohlo trvat dýl i proto, že to je sněhuláček... Ale stejně se bojím doufat...

pidisek
30. čer 2013

@malinka_02 hmmm tak to jsi me vůbec nepotesila, zase je mi hůř....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru