IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
30. čer 2013

@visnu tak to me moc mrzi:(((

brsh
30. čer 2013

@visnu - to je mi moc líto ☹ doufala jsem, že to dobře dopadne!
@lucavka - Ty neházej ještě flintu do žita. Tady mi holky říkaly, že je na špatný zprávy vždycky času dost...

Nestíhám vás dočítat - @janice_opice a @pavlina1976 - moc na vás myslim, holky a držím palce! Mně ustaly ty nejhorší nevolnosti a doufám, že se nevrátí 🙂

go
30. čer 2013

Ahoj holky, tak jsem se vratila z Brna a vsechno tu poctive docetla. 🙂 Rano jsem k sobe konecne dostala dva bojovniky, tak ted to ukrutne cekani☹(((. Doufam, ze si uzivate krasny vikend a opatrujete sve bojovnicky🙂

jaka17
30. čer 2013

Ahoj holky,
mrzí mne ty špatné zprávy, snad to ještě vybojujete...všem přeju hodně štěstí...
@malinka já četla, že ty bolesti jsou od roztahování dělohy a jejích vazů, tak to snad k tomu patří...
@pavlina super, už abys měla bojovníčka u sebe a druhého u ledu
@janice opice zdravím a doufám, že jste v pohodě...

pavlina1976
30. čer 2013

@go tak to je dobře, že už je máš u sebe 😉 😉 moc držím palečky, ať se pořádně zavrtávají 😀 . Já si pro mimi jedu na 99% ve středu 😀

malinka_02
30. čer 2013

@pidisek ja taky plasim ale hele fakt nepoznas Ms od uspechu..
@petulak1988 jo jo hele zase to neprehanet.. To nevylezis a rozhodne se nemusis bat sedet 😀
@pavlina1976 no jasny bude hur.. Cekaninna // je straslivy a pak kdyz to vyjde tak na kazdy utz jestli je vse ok je uplny muka!!!

pavlina1976
30. čer 2013

@brsh Ahoj, to je dobře, že už je ti líp, tak tě ti začne pořádně těhotnění 😀 . Dávej na sebe pozor!

go
30. čer 2013

@pavlina1976 je, tak budu drzet pesti 🙂 Budeme testit skoro spolu 🙂

petulak1988
30. čer 2013

@malinka_02 ja nelezim ze musim..hodne chodim...ale po obede jsem zase zalehla pichal me podbrisek ale uz jdu vstavat uz je to lepsi...pujdeme na prochazku

pavlina1976
30. čer 2013

@go nechávala jsi si dát dvě mimi? První ivf? v pátek jsem byla na opu, měla jsem 9 folíků a dvě vajíčka zralá 😉 , byl to šok, počítala jsem s více, ale je fakt, že školku zakládat nechci 😀 . Dnes mi dr řekla, že embrijka obě se oplodnila a pokračují v kultivaci, vypadají krásně 😉 , tak doufám, že ve středu jedno ke mě a jedno do mrazáčku, přeci jen, kdyby náhodou.

pavlina1976
30. čer 2013

@jaka17 jj, to víš, měla jsem před dnešním tel třas 😉 , ale obě v poho, řekli že mám volat až ve středu ráno, ale zdá se mi to dlouho, myslíš, že se budou zlobit, když zavolám zítra i v úterý? Musím říct, že Pronatal v Praze mě zklamal. Budějce super i ty Vary byly perfektní.

janice_opice
30. čer 2013

@go tak drzim palce at se jim u tebe libi. Mas ET kousek ode me ja si pro ne byla ve ctvrtek 🙂

janice_opice
30. čer 2013

@jaka17 ahoooj no snazim se vratili jsme se z chajdy tak jsem se vysprchla pichla tu novinku Decapeptyl a lezim a odpocivam🙂 co ty?za chvilku je srpen a bude se Ketit.🙂

go
30. čer 2013

@pavlina1976 nechala jsem si k sobe dat dve a jedno do mrazacku , mozna to me daji vedet az zitra 🙂 . Mela jsem IVF uz 4x, tentokrat po pate pouze minimalku a nemohu si ji vynachvalit 🙂 Drzim pesti at bojuji a mas je stredu take u sebe, tedy jedno 😉

go
30. čer 2013

@janice_opice ja vim, sleduji te tu a moc ti drzim pesti. Jak bylo na chaloupce? 🙂

pavlina1976
30. čer 2013

@janice@go tak děvčátka budeme fakt testit hned po sobě 😀 . To bude týden skvělých zpráv 😀

tygrisek09
30. čer 2013

@janice_opice taky jsem si pro něj byla ve čtvrtek, tak uvidíme za dva týdny

pidisek
30. čer 2013

@malinka_02 🙂 ted jsem byla u sousedky na strudlu a na jahodách a o brišku jsem najednou moc nevěděla...fakt je to v tý hlavě....

pidisek
30. čer 2013

@go držím palečky!!!! Čekání je na palici, ja jsem toho jasný úkaz, plaším furt....🙂

pidisek
30. čer 2013

@pavlina1976 budes přesně týden po mě - středa je dobrý den určitě!!!!!!!! 🙂 🙂

pidisek
30. čer 2013

@tygrisek09 tak to mas kousek ode me ja byla ve středu ....

malinka_02
30. čer 2013

@visnu je to me moooc mrzi 😒

malinka_02
30. čer 2013

@go tak drzim palce at se zakousnou!

malinka_02
30. čer 2013

@jaka17 no ja doufam 🙂
@petulak1988 ono me zezacatku bolelo furt bricho a dloubalo..
@pidisek to je, za me nejlepsi po tech 4 dnech kdy je to uz jasny jit do prace..

tygrisek09
30. čer 2013

Nezbývá než věřit našemu tělu a embryjkům.

janice_opice
30. čer 2013

@pavlina1976 snad jo ja rekla muzovi at ten test uschova nekam kde ho nenajdu 🙂

tygrisek09
30. čer 2013

Přes den dobrý a už mě zase bolí v podbřišku

petulak1988
30. čer 2013

@malinka_02 no to mam presne ale pridava se k tomu plynatost....sileny... 😀 presne jako minule a nic z toho tak si jdu dat activii a koukat na Humoresky....nevis co muze nadymat a co proti tomu?

malinka_02
30. čer 2013

@petulak1988 no muze cokoliv.. Ale co na to to nevim.. Nejist nadymaci veci a hodne vlakniny..

petulak1988
30. čer 2013

@malinka_02 jdu na tu activii snad zabere 🙂 diiiky... a jak ti je???Jak se citis?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru